reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasiulka a nie leczycie tych ząbków??? Te przednie trzeba by zalapisować a w trzonowych plombki porobić. One za chwilę zaczną boleć Hanię...

No łatwo powiedzieć, trudniej zrobić... Ona sobie nie da tak jak Jagoda zrobić nic w buzi, przy lapisowaniu był taki ryk, że nie mogłam jej na fotelu utrzymać. Nie wiem co zrobić tak naprawdę
 
kasiek Damiś słodki.A wygodnie mu w tych śpioszkach?? Myślałam że może Natankowi takie kupię ale wydaje mi się że będzie mu za gorąco.
korianderko myślami jestem z Tobą!
emalia mam nadzieję że dobrze pamiętam i to dzisiaj sąd ma wydać decyzję. Trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Nadika - wczoraj pierwszy raz mu ubrałam, bo ciągle były za duże! spało mu się ok chyba... on się odkrywa w nocy więc nie zaszkodzi mu spać w ciepłych śpioszkach :) natomiast rano kazał sobie zdjąć "kurtecke" :p
 
madzius Jas nie ma koslawych kolan, proste kopytka a zawod masz super z tymi mozliwosciami

agast sliczna masz corcie, jakie juz dlugie wloski i chyba szczuplutka jest, dobrze ze z zabkiem juz zalatwione

nadika podobno lepiej jest zeby dziecko zasypialo juz w swoim pokoju, wtedy nie ma zdziwienia keidy przebudzi sie w nocy

Koriander :-( tak mi przykro, tule kochana

Kasiek ja tez musialam na poczatku Jaskowi glowe trzymac i myc zeby, teraz sam daje a potem pozwalam mu samemu myc. jak maz mu pozwala na samodzielne mycie to zeby zawsze zolte, a Damis super wyglada w tych spiochach:))

Emalia u nas pazdziernik tez jakis czarny, dobrze ze juz sie konczy

zyraffko Jas tez jeszcze ciagnie butle, raz nad ranem potrzebuje a nie wyobrazam sobie o 4 dawac mu kubeczek i wybudzac go wiec jedziemy na butli choc chetnie bym z tego zrezygnowala bo zdaje mi sie wplywa to juz na zgryz. w pampersie tez jeszcze smigamy:-)
Lukasz juz naprawde duzy chlopak, przystojniak
 
śpią moje Stworki dwa :-)
Klementinko- słiczne wyszły Ci te babeczki, kiedy Ty znajdujesz czas na takie dzieła?

ja przyszykowałąm paczuszki ze słodyczami dla dzieciaków, mam nadzieję, ze wystarczającą ilość.
Jeszcze obiad został mi do zrobienia, coś ostatnio kiepsko gotuję, ale pewnie dlatego ze nie mogę przyprawić tak jak lubię i cebuli/czosnku dodać więc wszystko takie nieciekawe w smaku wychodzi.

kasiek- Damiś uroczo wygląda w tych śpiochach!

mamokubulki- będę trzymać za Ciebie kciuki!
 
reklama
moja Sylwia zasypia między 22 a 23 więc już padam na pyszczek a wszystko co robię to jak Łuki jest w żłobku i wrocę z Sylwią ze spaceru i jeszcze mi śpi w wózku z dwie godzinki
 
Do góry