reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witajcie,przepraszam że wyskakuje tak ni stąd ni zowąd ale mam pytanie.Brzuch bardzo napiął mi się po prawej stronie.Sprawia mi to ból przy każdym ruchu. Myślicie że powinnam zadzwonić do mojej gin czy się wstrzymać i poczekać aż przejdzie?
 
reklama
mrsmoon udanego swietowania :tak:
angel a to nie dzidzia czasem sie wypina :confused: Mnie juz tak bolaco ze tak napisze wypina ze az mam lzy w oczach... jak sie wypnie to masakra.
I czasami mam smieszne wrazenie ze strzela sobie tam w srodku z pepowiny, takie mam dziwne odczucia ;p

dziewczeta dobrej nocy zycze, bede jutro... buziam :*
 
angel - jeśli się martwisz to pewnie że zadzwoń, ale sprawdż czy to przypadkiem nie dzieciątko... Beniu ciągle dupke wypina PO prawej stronie zwłaszcza po kąpieli lub jak chce sie bawić :))) chyba lubi jak się go klepie po tyłku bo wtedy zawsze szaleje po brzuchu :) sprubuj może poklepać może sie posunie :)

M pojechał do szefowej zawiezc jej kwiaty na imieniny i spotkac sie z jakas znajomą a ja siedze sama z bólem pleców :( niech już wraca eh... no i musze go pochwalic bo poprosiłam go żeby kupił mi jakieś japonki bo w nic się nie mieszczę i udało mu się :-)
 
Angel to pewnie maleństwo niezbyt fortunnie się ułożyło. Nie wiem jak lekarz mógłby pomóc, wg mnie musisz po prostu przeczekać. POdobno pomaga ułożenie się na kolanach i podpierając się rękami jak piesek. Tak żeby brzuszek wisiał w dół, wtedy maleństwo ma więcej miejsca żeby się przekręcić.
 
Angel ja też myślę ,że to dzidzia się tak ułożyła w brzuszku.

Właśnie obejrzałam film "Starsza pani musi zniknąć" super był:) Ale mieli przejścia z babinką:)
Dziewczyny już kilka z Was pisało tu o tym tylko nie pamiętam na którym wątku i czy był jakiś odzew...chodzi o mlaskanie...Czy miałyście taki odgłos mlaskania dochodzący z wnętrza brzuszka??Ja dzisiaj pierwszy raz coś takiego usłyszałam aż mnie zamurowało:szok:
Nie jestem pewna ale chyba Dzastina pisała ,że u niej coś takiego też miało miejsce.Kurcze i co to może być??
 
Witajcie wieczornie.
Ja wróciłam z 5 urodzin mojego chrześniaka Kubusia i 3 urodzinek jego siostry. Ale te dzieci mają siły, stale w biegu, zero odpoczynku
Katamisz...u mnie nic nie słychać, żadnego mlaskania i szczerze powiem pierwsze słyszę o takich odgłosach. Może to jelita pracują???
 
reklama
czesc dziewczyny!!:)
powiedzcie mi czy to normalne, od 17.oo mam wrazenie jakbym popuszczala mocz, ale nie jestem pewna czy to mocz czy sacza mi sie wody plodowe, tym bardziej ze moja mama tak samo miala ze przy kazdej ciazy jej sie saczyly.. jak myslicie co robic?? Dzieciaczek sie wierci jak zwykle, nawet teraz mnie kopie, moze to glowka juz mi naciska na pecherz moczowy... termin mamy na 28 czerwca, teraz jest 35 tydzien..
 
Do góry