reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Asik jak to co robić ... do lekarza iść, nie wiesz przecież czy Ci sie coś nie naderwało.

Właśnie sobie przypomnialam,ze nie zapłaciłam rachunku za prad:szok: Ale byłby wstyd jakby za pare zł odcili energię :-D
 
reklama
Andzia taa do lekarza... nie pamiętam kiedy byłam ostatnio. Liczę, że samo przejdzie:tak:
Dobrze, że Ci się przypomniało z tym rachunkiem bo później więcej zachodu z podłączeniem niż to warte
 
hej kobiałki

Sto latek dla Szymka
ur3.jpg


katrina no właśnie najważniejsze aby tort był smaczny :-):-):-)

Aga dlatego na ten stolik polowałam bo przecież widziałam go u Was, nie martw się mi też czasami się zapomina o tym że trzeba coś zjeść ale widocznie mała nie jest taka głodna bo nie domaga się :-D:-D

asik i jak noga nadal boli ??

Sunshine aaaa rozumiem i dlatego ta wcześniejsza impreza :-):-)


andzia ja w tamtym roku robiłam urodziny małej dopiero jakoś 20 lipca czy jakoś tak :-D:-D i chyba jako ostatnia z forum :-):-), a i tak odrazu by Ci prądu nie odłączyli najpierw wysłaliby ponaglenie :-):-):-)
 
Asik moze samo pzrejdzie moze nie... oby :)

R-ku jeszcze nie zapłaciłam, zanim dotre do domu to pewnei znowu zapomne. Zachodu z podłaczeniem duzo,a le jaki wstyd byłby... bo przecież ja z firmy :-p:-D
 
Aga - Chciałaś zagłodzić dziecko ???;-):-p Mufinki dobre i szybko wychodzą z tego pzrepisu Munki na placka bananowego ( w pzrepisach)
Nie lubię bananów :D a co do pradu to kiedyś zapomniałam i zjawił się pan odłączyć bez upomnienia :szok::szok: ale dogadaliśmy się :)

andzia ja w tamtym roku robiłam urodziny małej dopiero jakoś 20 lipca czy jakoś tak :-D:-D i chyba jako ostatnia z forum :-):-), a i tak odrazu by Ci prądu nie odłączyli najpierw wysłaliby ponaglenie :-):-):-)
Hehe nie tak do końca 20lipca, bo my byliśmy w dniu jej urodzin na torciku :D

Ja rano poszłam na zakupy i co teraz mi się przypomniało, ze nie kupiłam nic na tort :D poza masą i barwnikami :D
Teraz wróciliśmy od babci :) i miło patrzeć jak widać, ze nie cierpi :) Antek spisał się na medal i dzięki niemu babcia miała cały czas uśmiech na twarzy, bo on ją co chwile kochał i całował po rękach :)

No nic młody śpi, a ja z kawką idę prasować :)

Asik, a z noga nie żarty spotkałam dziś sąsiadke z córką (12l) wczoraj na wf uderzyła się w dwa palce niby pielęgniarka powiedziała, ze lekko stłuczone, a wieczorem tak jej spuchły, ze jechali na pogotowie i co dwa składane pod narkozą i w szynie.
 
Szymku wszystkiego najlepszego. Spelnienia marzen :)

tort-dla-dziecka.jpg

Aga to ja juz nie narzekam na ceny fotelikow, bo w Pl nawet uzywki dwa razy drozsze. Ciesze sie, ze babcia lepiej sie czuje. Opanowali juz sytuacje? Wiadomo kiedy bedzie mogla wyjsc do domu? Antek jaki slodziak z babcia... moj by pewnie jeszcze przywalil :confused2:

Asik uuu to dziwne, ze noga tak nagle zaczela bolec. Mam nadzieje, ze szybko przejdzie.

Sunshine to czekam na zdjecia :) Zastanawialam sie czy kupic Tomciowi namiot z tunelem (w argosie jest jakas promocja), albo taki kartonowy ( z lidla), ale miejsca w pokoju na to nie ma. Musialoby stac w stolowym, a nie tak dawno przenosilam wszystkie zabawki, zeby pierdzielnik ogarnac :sorry:

Andzia mysle, ze 5/6 lipiec to i tak nie tak daleko od urodzin. Jaki tort robisz? Jakis wymyslny czy tradycyjny.
Jak bedziesz w domu i wejdziesz na bb to Ci sie o rachunku przypomni ;)

U nas nic ciekawego. Park, zakupy, drzemka, obiad, puzzle ;)

Macie moze sprawdzony przepis na tradycyjny sernik? Chodzi mi o taki raczej ciezki, gesty z brazowym spodem i topem ( to ewentualnie sama znajde ;) ) Sama mam przepis na taki bardzo puszysty i lekki - jest super, ale zachcialo mi sie takiego jak kiedys moja babcia robila i on byl wlasnie taki zbity, wrecz sycacy bym powiedziala ;-):-D
 

Załączniki

  • tort-dla-dziecka.jpg
    tort-dla-dziecka.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 80
Szymuś wszystkiego najlepszego!!!!



asik szybko biegiem do lekarza!

Niespodzianka taki zbity i ciężki sernik to ten na pewno Moje Wypieki | Sernik tradycyjny ale on jest bez spodu

andzia ja wczoraj znalazłam zapodziany rachunek za prąd, ale okazało się, że jednak zapłacony ;)



ech takiego mam ostatnio lenia, że szok, nic mi się nie chce, a od wczoraj w robocie to praktycznie nic nie zrobiłam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry