reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

aylin sprawdzone to masz? Bardzo smutne, popłakałam się przy tym tekście!

mooni ja też padłam razem z P, ale my dopiero o 22:) Za to spała do 9.00...i co, też jakaś nie wyspana jestem. Faktycznie za dużo snu bardziej 'rozbija' człowieka:/

My zamiast wyjazdu do teściów robimy koło domu. Jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu uwiniemy się z bokiem ogrodu, a wtedy będzie 50% skończone;) Zostanie tył.

I w ogóle ale tu mega pustki, wszystkie na wakacjach:D
 
reklama
Kasiek tak, rodzina z rzeszowa. 18 lipca maja przyjęcie do kliniki ktora zgodzila sie ich przyjsc bez uzbieranej kasy. Co jest juz nieaktualne bo w ciągu dwóch dni udali sie prawie 600 tys uzbierać. A potrzebuja 300 - 350 tys
Sent from Nokia 920 using Tapatalk
 
Witam :-)

Asik o kurcze od marca antybiotyk? Tak w ogóle można? Wiem głupie pytanie ale ja sie nie znam, dzięki Bogu raz miałam do czynienia z antybiotykiem jak Wojtek miał 9 miesięcy. Masakra, Zdrowka dla Niej.

Kasienka Zdrowka dla Ciebie.

Kasiek miłej pracy w ogrodzie :)

my wczoraj cały dzien w tym Legolandzie, Kuba przeszczesliwy i Wojtkowi tez sie podobało :)
 
reklama
O rany macku super gratulacje!!! A termin chyba na sierpien byl?

Kasienka biedna ty, ja jak pol dnia z dwojka jestem sama to normalnie powlocze nogami pod wieczor a psychicznie to tak zmaltretowana jestem ze jak dzieci zasna tylko siedze i gapie sie w sciane najchetniej...

Ale na razie franek jest mega wymagajacy co mam nadzieje sie wkrotce unormuje. I tak juz lepiej bo raz ze da sie go nakarmic a dwa ze jest szansa ze na spacer wyjdziemy i nie bedzie plakal:) zazwyczaj sie udaje. Tylko niestety jak janek jest anty na spanie. Sam nigdy nie zasypia, musze go nosic albo usnie na piersi ale jak tylko odkladam to sie budzi.
 
Do góry