reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Mooni mój też jeszcze.miewa stekajace noce. Do tego ostatnio budzi mi się ok 6 i uparcie twierdzi, że się wyspal. W granicach 15 zaczyna marudzić jak szalony,.ale na drzemkę czasu nie ma. Oszalec idzie.

Sylka no trochę szkoda, że tak tu forum umiera. Jednak trochę życia tu spędziłam :(

Mój Szymek już gada jak najęty. Tekst z niedzieli gdy zaserwowalam mięso w sosie a on woli kotlety "mamo, to mięso kiepsko wygląda " :)))))
 
reklama
hejka.
Nie mam weny twórczej ani pismienniczej. Spojenie tak mi daje we znaki ze o ile w pierwszej ciazy dało sie z tym zyć to teraz masakra. Rehabilitant mnie obkleił tasmami i dzieki temu funkcjonuje.

Poza tym Tyś gada jak najeta, jak wczesniej nic tak od 2 tyg mówi o wszystkim, opowiada co widzi za oknem. Słownictwo bogate i cały czas mnie zaskakuje skad ona zna ten wyraz. Wczoraj mnie zaskoczyła "bakłazan niedobly" skad ona to wytrzasneła??? musze mussake zrobić :) bo w tamtym roku bardzo lubiła

A i jak to u niej ze wszystkim - siusiu chodzi sama. Potrzebni jestesmy tylko do zaswiecenia swiatła w łazience. Potem nas wygania.
 
Aylin a tak się martwiłaś:) Super!

Sylka Alijenka jestt w trakcie wielkiego remontu domu więc zarobiona;)

U nas OK. Młody anioł, noce przespane, kolok brak, nawet ostatnio P zaczeła jeść:D W święta chrzciny, no i porządki wiosenne zaczęłam robić a więc jestem zagruzowana:D
 
Aylin no super, że Tysia się tak rozgadala. Teraz czekamy aż napiszesz, że masz dość jej gadania :)))))))

Kasiekz to mega niesprawiedliwe, że Twoje dzieciaki takie grzeczne. I te noce przespane........

My po jakimś dziwnym.przeziębieniu. Młody złapał od K bo tamten miał znów chore zatoki. Dwa dni lekkiej gorączki, charczenie.w.nosie i to wszystko. Mnie wczoraj zatkało na maksa, ale rano wstałam jak nowonarodzona...... Nie wiem co to było. Oby już nie wróciło bo wieczorem myślałam, że się udusze.

Jak u Was nastroje przedświąteczne? Ja zupełnie ich nie czuję w tym roku......
 
Mlodak mnie taki katar od tygodnia trzyma. Oddychać nie mogę.

Mloda jest taka śmieszna z tym gadaniem ze na razie mi się nie znudzi :)
 
Ciesze sie, ze nie tylko nasz prycha na odpieluchowanie.

Aylin - z tych toaletowych czynnosci, ktore wymienilas, to nasz tylko swiatlo wlacza samodzielnie :rolleyes2:

Uwielbiam dzieciece teksty. Nasz na przyklad mawia: "Zaraz to zadna odpowiedz" :-) Polska gramatyka sprawie mu jednak niebywale trudnosci :sorry:

Powiedzcie: jakie macie filmy rysunkowe do polecenia - takie krotkie ok. 10 minut, zeby mowili po polsku i zeby byly przeznaczone dla (+/-) trzylatkow, nie oglupiajace. Obejrzelismy juz wszystkie 104 odcinki Misia Uszatka, 39 Kota Filemona, 39 Wrobla Cwirka i juz zaczelismy sie powtrzac. Sa jakies dobre wspolczesne kreskowki?

Mnie w tym roku wyjatkowo ogarnal klimat swiateczny. Moze dlatego, ze dziec dostal ksiazeczki o zajacach wielkanocnych (bajeczki, chce by czytac mu je kilka razy dziennie) i wszedzie sa dekoracje swiateczne (dziec pokazuje palcem pisanki, komentuje) ale ze ja jakos Wielkanocy za zbyt podniosla nigdy nie uwazalam to nie wykluczone, ze do swiat ten nastroj przejdzie ;-)
 
Aronia - moj Kuba tez ma w nosie korzystanie z toalety. Malo tego jak niespodzianka jest w pampku, to uparcie twierdzi, ze nie ma (choc smrod w oczy szczypie I roj much lata).
 
aronia ja niestety nie dałam żadnych ozdób wielkanocnych a co roku powtarzam sobie że przyszykuję. Na Bożenarodzenie choinka, gwiazdy, lampki a Wielkanoc taka łysa:/ Z bajek to moja namiętnie ogląda Dorę i Diego. Nauczyła się z nich liczyć, nazw różnych dzikich zwierząt czy słów po angielsku. Z polskich kreskówek nic nie znam, bo nigdy nie lubiłam więc nie pomogę.

my dziś zainaugurowaliśmy grilla;) znajomych wpadło sporo i siedzieliśmy na dworze z dzieciakami aż do 21;)
 
reklama
Do góry