reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
hej nie było mnie tu bardzo dawno.
gratulacje dla mam które są w ciąży lub urodziły po raz kolejny niech maluszki rosną zdrowo.

A ja wpadłam z zapytaniem czy którejś z was maluch boi się kupi?
bo ja już nie wyrabiam codziennie płacz i prośby a on krzyczy że nie będzie robił. co prawda siostrzenica ma to samo no ale może macie jakieś rady bo już nagrody prośby przekupstwa nie działają nawet pokazywałam mu filmiki jak dzieci robią na nocniczek ale nic. Chodzi i śpi już dawno bez pampka bo siusiu ładnie woła a tego nie chce robić:angry:
 
Papitkaa mój problemu nie ma, ale wiele dzieci tak reaguje. Jest super książka dla dzieci o tym temacie. Poszukaj w necie. Podobno super sprawa i bardzo pomaga.dzieciom.
 
Aylin i Kifsi gratuacje ślicznych bobasów!!!

Papitka u nas bez problemów, ale siostra mojej sąsiadki ma mega problem. Wylądowali nawet w szpitalu. Mała jest pół roku młodsza od naszych pciech i nie chciała robić kupy bo tak jakby bała się. Najwyrażniej sprawiało jej to ból. Alergolog powiedział że to nietolerancja mleka i wypisał recepte na bebilon pepti. Ale mała nie chciała go tknąć. W szpitalu dostała leki rozluźniające - słynny syropek Lactulosum i probiotyki. To powodowało nieco luźniejszą kupkę ale problem zostal w głowie. Ona boi się że znowu będzie boleć i przez to nie chce jej robić.
 
Aylin i Kifsi wielkie gratulacje!!!

Papitka u nas tego problemu nie ma. Pamiętam mojej ciotki sym tak miał i często załatwiał sprawę w trakcie kąpieli. Ale jak sobie poradziła to nie pamiętam bo to już dorosły chłopak.

Kasiekz zazdroszczę grilla. Ostatni strasznie za mną chodziła taka kiełbaska, ach.... [emoji5]️
 
reklama
Do góry