reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Nanulika super :) Ale już bym chciała wiedzieć ze wszystko ok.Tak się boje USG ze szok.Oby tylko dzidzius się rozwijał .Ja tez nie mam objawów ciąży a bardzo bym chciała to przynajmniej bym wiedziała ze jest ok :)Tylko piersi trochę i nic wiecej.Nawet zmęczona ani spiaca nie jestem :no:
 
reklama
heh ja tez czuje wiecej objawow przeziebienia niz ciązy :)) Nanulika bardzo mi Twoje wyniki poprawily humor :) Wczoraj byl dzien bijacych serduszek a dzisiaj wspanialej betki :))
 
Dziewczyny, ciężko za Wami nadążyć jak się pracuje:) aż się boję, że nie będziecie o mnie pamiętać tak rzadko tu piszę:)
Ja od 2 dni ma mega mdłosci od rana do wieczora:(

Gratuluję Wszystkim bijących serduszek i rosnących betek:)

Pozdrawiam Was serdecznie:)
 
Yousta, ja też mam wizytę 09go. Już się nie mogę doczekać :)

Katrina115, bardzo dziękuję za dobre słowo i za linka. Niestety moich leków nie wymieniono w tym artykule, ale musze poczytać ulotki i poszukać, czy któryś z moich leków ma swoj odpowiednik wśród tych wymienionych.

Goldenlucy, z dzidzią napewno jest ok, a tego że nie jesteś senna bardzo ci zazdroszczę. Ja czuję się fatalnie kiedy w pracy nie mogę ukryć ziewania, a jeszcze nie powiedziałam o moim odmiennym stanie.

Avo, ja jestem w podobnej sytuacji. Nie mogę za dziewczynami nadążyć i boję się że zupełnie nie będą mnie kojarzyły, mogę więc tobie obiecać, że ja będę pamiętała kim jesteś :-).

A tak wogóle to co myślicie o nowym wątku - co nam można jeść, a czego nie? Powiem szczerze że mimo że ja już byłam raz w ciąży, to czasami mam kompletną zaćmę i nie jestem pewna, czy dany produkt czy składnik jest odpowiedni dla kobitek w ciąży czy nie :zawstydzona/y:.
 
ja też jestem z Warszawy MatMaks:)

i mam pytanie Czy Wam też tak okropnie wypadają włosy?Ja przy każdym przeczesaniu włosów ręką mam co średnio 2 włosy w ręku( czasem jeden czasem nawet 4!)Boję się,ze będę łysa!!!!AAAAAAAAA!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry