reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

hahaha fajnie tak ja już bym też chciała aby moja się bardziej ruchliwa zrobiła bo dopiero co się przekręcać zaczęła i dzis już pierwszy guz za nią próbując przekręcić się z brzucha na plecy zacedziła w ławę ale obyło się nawet bez płaczu :-D:-)
Ja też tak chciałam, ale po paru odwiedzinach koleżanki z takim szogunem :D cieszę się, ze Antek taki turlający się jest:)
 
reklama
dziękuję Ci dobra kobieto, niech ci Bozia w dzieciach wynagrodzi:rolleyes:

Poproszę w przespanych nocach :)

A oto moje zębiska. Trzeba mocno się w zdjęcie wpatrzyć aby coś zobaczyć - ale od czego macie bujna wyobraźnię i sokoli wzrok :)

Od razu tłumacze - te żółte plamki na policzkach to efekt przegryzania kaszki chrupkami :)

DSC_2301.jpgDSC_2300.jpg
 
Ostatnia edycja:
Aylin a czy dla bliźniąt już wrzucałaś taki horoskop? :sorry2:

tak
w 1 dzien swiat

Ale prosze.
Bliźniak
Rodzice powinni docenić czas, kiedy leży w łóżeczku, bo gdy tylko zacznie chodzić i mówić, nie będą mieli chwili spokoju! To dziecko porusza się z prędkością światła, buzia mu się nie zamyka i potrafi doprowadzić rodziców do rozpaczy ciągłym zadawaniem przeróżnych pytań.
Ciekawostki: rozkłada na części domowe sprzęty, by zobaczyć, co mają w środku.
RADA DLA RODZICÓW: to dziecko dla ambitnych. Aby zaspokoić jego ciekawość, samemu trzeba mieć dużą wiedzę z różnych dziedzin.
 
tak
w 1 dzien swiat

Ale prosze.
Bliźniak
Rodzice powinni docenić czas, kiedy leży w łóżeczku, bo gdy tylko zacznie chodzić i mówić, nie będą mieli chwili spokoju! To dziecko porusza się z prędkością światła, buzia mu się nie zamyka i potrafi doprowadzić rodziców do rozpaczy ciągłym zadawaniem przeróżnych pytań.
Ciekawostki: rozkłada na części domowe sprzęty, by zobaczyć, co mają w środku.
RADA DLA RODZICÓW: to dziecko dla ambitnych. Aby zaspokoić jego ciekawość, samemu trzeba mieć dużą wiedzę z różnych dziedzin.

Dzięki :) chyba już powinnam się bać :D
 
wracam z pokoju mlodego bo go slyszalam od paru minut ... i co robi zgadnijcie :p nie daje rady dobrze ze jak dostanie smoka to zasypia

moj niby rak ale pasuje do niego bardziej blizniak chyba ze bedzie pol na pol
 
reklama
tak
w 1 dzien swiat

Ale prosze.
Bliźniak
Rodzice powinni docenić czas, kiedy leży w łóżeczku, bo gdy tylko zacznie chodzić i mówić, nie będą mieli chwili spokoju! To dziecko porusza się z prędkością światła, buzia mu się nie zamyka i potrafi doprowadzić rodziców do rozpaczy ciągłym zadawaniem przeróżnych pytań.
Ciekawostki: rozkłada na części domowe sprzęty, by zobaczyć, co mają w środku.
RADA DLA RODZICÓW: to dziecko dla ambitnych. Aby zaspokoić jego ciekawość, samemu trzeba mieć dużą wiedzę z różnych dziedzin.

moja starsza córka jest bliźniakiem...opis pasuję kropka w kropkę. Dobrze, że młodsza raczek, jak tata...
Pozdrawiam Was kochane
 
Do góry