reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mikotku - ale z bucikami Wam sie udalo, komplecik od Dmuchawca dla Zosi CUDOWNY zakochalam sie . Z czapeczka ja sierotka bo wlasnie weszlam na stronke hm i mozna ja kupic jatylko on line ale sponsoruje sie odrazu unicef i szczepionke na polio wiec chyba czekaja mnie internetowe zakupy ;)

Asiukka - i o to mi chodziii :p &&&&& za wyniki

Wisienka - Kochana tule Cie mocno, cudowna jestes za te listy ! Co ja bym dala aby jeszcze kiedys otrzymac taki zwykły lista a nie maila !

Padam doslownie, skurczyki jakies tam sa, ale pewnie rozejdzie sie po kosciach. A juz naprawde chcialabym urodzic. Ja wiem ze to juz kwestia dni do terminu ale zmeczona jestem i tyle :(
 
reklama
Asiulka pełne obroty? Nieee ;-) teraz zwolnilam, odkąd J. Ma urlop więcej odpoczywam :-) powodzenia z badaniami!


Emka śpij dobrze :-*


Wisienka jesteś cudowna mama :-* kiedy masz zjazd?


Gosiak prawda, że piękny komplecik? :-D dla siebie też zamówiłam chustę :-D ale Wam dobrze, że możecie kupować w HM przez Internet. U nas stacjonarne tylko, ale strasznie mało Rzeczy z kolekcji :-(


Teri jak Daria?


Kingusia jak Wam minął dzień?


Madzia jak samopoczucie?

Dmuchawcu jak Halszka?

Anilek Odpoczywasz?


Palin mam nadzieje ze juz dawno smacznie spisz ;-)


Korba, Robaczku, Anula czekamy na Was :-*
 
Miktku - tu chyba wiekszosc ludzi kupuje internetowo i fo wszytsko ! Teraz w okresie przedswiatecznym (bo juz nawet w radiu reklamy sa ) to juz wogole. Ja tam lubie pojsc do sklepu i dotknac ale hm znam i obawy nie mam ;)

Leze juz , mała buszuje, pewnie padne niedlugo

Spokojnych nocek :*
 
Gosiak
Wyslij adres chętnie do ciebie napiszę. No i kciuki za skurczyki !
Mikotku
Zjazd mam za tydzień. 2. Co dwa tyg je będę miała. Kochana ja jestem zwykla za to ty jesteś Wielka. Z wszystkim dajesz radę. A ja teraz poleglam. Ja na te zatoki biorę antybiotyk, inhalacje, mukolityk i takie kompresy rozgrzewające na czoło. Mnie zatoki dopadly 3 raz w życiu. Jako 23 latke w ciąży z Tosiem i teraz.

Kładę się, poczytam i spać. Spokojnych nocek
 
Miki chyba naprawdę zdrowieje, bo mu się nawet przypomniało, ze w nocy trzeba mleko wciągnąć.

Gosiak, a może właśnie nie pracuj, tylko poleż? Może Nela się znudzi i wyjdzie. Bo jak pracujesz i ja kołyszesz to się jej podoba i siedzi :p
Tez bardzo lubię tradycyjną, papierową korespondencje. Ma to cos w sobie.

Wisienka, nieprzeholuj z robotą, daj sobie jeszcze czasu na doleczenie. Oby zatoki szybko odpuściły.

Mikoto, fajne promocje. Gratulacje dobrego oka ;-) komplecik dla Zosi naprawdę cudny.

Asiulka, &&&& za wyniki. Super, że impreza się Wam udała :-)


Wieczor do d*** 1 się pogryzłam z Arem, a 2 coś się tak Kryska ułożyła, że nie mogłam się dosłownie ruszyć i leżałam jak kłoda. Co drgnelam to albo mnie kręgosłup zaczynał bolec, albo w nodze jakiś nerw uciskany. Aż przestaje mi się ta ciąża podobać. Z Mikim do samego końca byłam w ruchu i z energią, nawet za kółko siadałam w dniu porodu. A teraz czuje się czasem jak emerytka: a to cos zaboli, a to bez siły jestem, a to gorzej sie czuje. Wczoraj siadłam za kółko to i ledwo dalam rade sięgnąć pedałów, i pas mnie uwierał i brzuch tarł o kierownice, i ruchy z nie te. Będę musiała sobie odpuścić prowadzenie. Normalnie jakaś sierota ze mnie :-(

Dziś Aro dyżuruje przy Mikim, a wlasciwie to z nim śpi. Temperatura juz nie wróciła. Dobrze, ze mu przechodzi, bo to juz chyba za dużo by było dla mnie. Może budzi się we mnie egoistka, ale jak nie pomyslę o sobie to psychicznie wysiąde.

No to namarudzilam. Przepraszam :-(

Jeszcze nie było Wszystkich Świętych, jeszcze nie minęła połowa października, a w Kauflandzie są juz czekoladowe Mikołajem :O :O :O
 
Witam sobotnie.
Dzieci wstały o 7.30. Spały cała noc a ja i tak obudziłam się zdechla i niedospana. Co się ze mną dzieje ? Może to po antybiotyki. Pogoda ładna dziś będzie Ale my pójdziemy dopiero ok 15 na dwór bo jestem taka bez sił ze nie dam rady z maluchami na schodach.
Palin dobrze że Miki zdrowy. Oj nie fajny miałaś wieczór. I masz prawo o sobie myslec. A co do samopoczucia i tak jesteś gigant ja dwie ostatnie ciążę byłam z życia wylaczona.
Miłego dnia
 
Hej dziewczyny. Jestem wku...2tyg cos probowalo mnie zlapac i dawalam rade ale juz wczoraj wieczorem katar...Zamiast tradycyjnego Gripexu dalam sie namowic na Polopiryne-niestety mi nie pomaga. Nowy zestaw naprawczy juz kupiony-"tylko" 120zl zostawione w aptece,brak slow:( a dopiero co robilam zamowienie w tym tanim Gemini,ale o lekach dla siebie nie pomyslalam,wiec teraz przeplacilam.
Mam nadzieje,ze mala nie podlapie,chyba,ze to ja od niej zlapalam,bo ponad tydzien miala smarki ale takie siedzace gleboko,nie kichala.

No to co-ponownie zdrowka dla wszystkich,spokoju dla zdenerwowanych,odpoczynku dla zmeczonych.
 
Dzień dobry

Mikotku
ależ Wam się zakupy udały :tak: czekam na zdjęcia bucików i ciuszków z sh. Gdzie się dzisiaj podziewasz? ;-)
Wisieńka kiedy będziesz mogła zobaczyć się z Maćkiem? Super że siostra Ci pomaga ;-) oby leki na zatoki pomogły.
Asiulka kciuki za dobre wyniki badań &&&&&&&&& mam nadzieję że chłopcy już przyzwyczaili się do nowej sytuacji.
Gosiaczku jak tam twoje skurczyki?


I tyle mojego pisania :baffled: Laura spała poł godziny i już płacze.

Edit. A może jednak jeszcze przyśnie chwile.
Ja dzisiaj jakaś bez sił. Umyłam z rana głowe, byłyśmy na zakupach spożywczych, pranie już wisi na dworze i trzeba pozmywać i posprzątać a strasznie mi się nie chce :baffled:

Wczoraj wieczorem od 20 do 21:30 jakieś dzieci bardzo hałasowały pod naszym oknem. Siedziały na schodach od klatki a Laura ma okno bezpośrednio przy wejściu. W końcu się wkurzyłam bo zobaczyłam że to jakieś obce dzieci na dodatek najmniejszy chłopiec miał ok 3-4 lat a te starsze po max 6 i otworzyłam okno żeby im coś powiedzieć. W tym momencie z takich krzaków koło bloku wyszły jakies dwie mamuśki i mówie do nich żeby te dzieci były troche ciszej bo tu małe dziecko śpi a ta jedna do mnie z pyskiem że nie ma 22 jeszcze i żebym się do lasu przeprowadziła jak mi nie pasuje. Tak mnie zdenerwowała że aż mnie trzęsło. Powiedziałąm jej że to że nei ma 22 to nie znaczy że można komuś się drzeć pod oknem i zostawić takie małe dzieci o tej godzinie bez opieki.
Na szczęście poszły.
Potem żałowałam że nie zadzwoniłam na policje bo one tam siedziały w tych krzakach i piwko popijały a dzieci rozrabiały po ciemku, skakały z poręczy od schodów i na hulajnogach po schodach jeździły.
Ciekawe czy by były takie mądre jakby policja z alkomatem przyjechała.

Echh wygadałam się :-p

Z przyjemniejszych tematów to może uda nam się jutro jechać do tego kina ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się sobotnio!

Zosia przed 4 sie wiercila, ale dospala do 6.40, wstała z lekko zapuchnietym okiem i odrobina ropy :-( przemylam sola fizjologiczna i jest ok. Nie wiem od czego :-( bo kataru nie ma. Może zatarla wczoraj brudna ręką? U mnie od rana pod gore. J. poszedł montowac ten nieszczęsny halogen :-/ juz drugi dzień :-/ ciągle cos wychodzi przy tym :-/ ja prasowalam te stertę prania, z Zosia, także godzinę mi zeszło :-/ poodkurzalysmy, zrobiłam pranie. Mam nadzieje ze J. spodnie wychna do 16.30, bo na 17 idziemy do Teściów. A dopiero teraz się wypogodzilo, bo od rana mgła :-/ jedyny pozytyw tego poranka to dostawa drzewa o 7.15 ;-) opierając warzywa na zupę Przecielam sobie palca wskazującego wzdłuż paznokcia ze skórą :-/ dobrze,że to lewa ręka. J. Właśnie wrócił z zakupów, mam mleko, jest kawa :-D nareszcie! Zosia spala, starlam kurze, zostało podlać kwiaty i umyć podłogi. Zaraz zupa będzie gotowa :-)


Palin współczuję :-( nie tak powinno być :-( wyobrażam sobie jaka jesteś zmęczona. Dobrze, że Mikołaj ma się lepiej!


Emka dużo zdrówka dla Ciebie! J. Właśnie odebrał dzisiaj leki, swoje krople, Neosine i Lipomal. Mam nadzieje ze u Zosi zdusimy to w zarodku.


Kingusia dobrze, że zwróciłas im uwagę. O tej porze dzieci są w domu, a matki sprzątają po kapaniu, a nie siedzą w krzakach :-/ Laura usnela jeszcze? Udanego wyjścia! Na jaki film się wybieracie?


Teri! Gdzie jesteś??? Jak Daria???
 
reklama
melduję się kochane ;)
u nas dobrze Daria jeszcze kaszle od czasu do czasu ale nie ma nic poza tym nie miała ani razu temp przy tej chorobie inhalujemy się w sumie tylko i neosina nie pogarsza się to juz dobrze w poniedziałek idziemy na kontrole pogoda piekna wiec korzystamy na maksa na dworze Daria ani razu nie zakaszle widać słuzy jej świeze powietrze tylko nie wiem jak mamy się ubierać bo jest normalnie gorąco jak na te pore roku boję sie rozebrać jej za bardzo ale boję sie tez zeby sie nie zgrzała bo to jeszcze gorzej jak teraz przy tej pogodzie ubieracie dzieci ? :sorry2:
nocka nawet ok Daria sie kręciła ale jak zwykle przez sen o 7 otworzyła oczy ale udawałam że spię popatrzyła zrobiła ciiiiii i przysneła jeszcze 30 minut ;-)

Mikoto o jej może faktycznie sobie oczko zatarła czymś oby szybko przeszło :-(ale miałaś intensywny poranek :sorry2:oby dalsza cześć dnia szła już tylko po Twojej mysli ;-)pokaż buciki ale okazja super !! teraz już wyprzedaże bo zimowe będa na topie jaka firma tych trzewików ? super sokole oko masz do promocji tylko z Toba na zakupy chodzić ;-)
 
Do góry