reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Wisienka zapisuje nazwę leku :-*

Mój J. Ostatnio robił porządek w komodzie. Dzisiaj chciałam założyć lancuszek, którego nie było. Mikotkowy przerzucil 4 worki śmieci :-o a jak się okazało,to.lancuszek schował do pudełeczka :p

Właśnie idziemy do Teściów
 
Palin może Mikołaj z czekolady z zeszlego roku i termin sie kończy
Kingusia ja tu spotykam matki z wozkami na spacerze i piwo pija oo drodze, katastrofa miec taką matkę! ?
Wyniki nie sa złe, mam za niski cholesterol ten dobry, jest poniżej normy i jakies podwyzszone limfacyty, reszte wam powiem jak zobacze bo kuzynka odbierala i tyle mi przez tez powiedziala, tarczyca w normie ale na granicy tej niskiej.
D pojechał z dziecmi do moich rodziców na wekend a ja leżę cały dzien z potwornym bólem głowy, przeszło po 2 gripexach i teraz powoli wraca :(
 
Jakos dziwnie sie czuje i plecy zaczynaja bolec :sorry2:
Jeszcze E mnie przegonil, bo bardzo chcial isc porobic zdjecia Tymkowi w plenerze, a beze mnie niedalby rade, wiec sie zgodzilam, w koncu jego urodziny niech ma ;-)

Wisienka - u nas jutro tez schabik duszony i ziemniaczki ale wlasnie nie wiem co na surowke...mamy czerwona kapustke ale taka w sloiczku, a ja za taka srednio przepadam. Moze marchewke z groszkiem zrobie...

Asiulka - zdrowka Kochana ! dobrze, ze moglas w ciszy polezec :tak:

Palin -ciasto wyszlo super i mimo, ze teoretycznie powinno sie je robic w makutrze, mikser tez dal rade :tak:

Jejku co nie zjem mam zgage....

Nieldugo mecz, nie wiem po co zyjemy nadzieja, ze wygramy :-p
 
Witam sobotnio
Przed chwilą pożegnałam gości i synek już spi. Dziś bardzo mało spał w ciągu dnia i już pod wieczór marudzi. Nocki powoli wracają do normy, mleko o 22.00 i 3.00, bez płaczków. Próbowałam dać mleko przed kąpaniem ale nie ma mowy o piciu. Ciekawe o której jutro zrobi pobudkę.

mikoto już niedługo spróbuję z rozcieńczeniem mleka, jeszcze ten karton spożytkuje normalnie bo niedługo się skończy data ważności. Swietna wiadomość, że J zostaje z Wami jeszcze tydzień. U nas też drewno czeka, aż mąż będzie miał wolny dzień i chęci aby to przewieźć bo już jest poszczepane. Ładne zakupy z niską ceną.

asiulka918 dobrze, ze dostałaś skierowanie i porobisz sobie badanie.


Wisieńka Zdrówka dla Was, fajnie że P Cię mógł wyręczyć przy dzieciakach. Jak robisz rybkę na marchewce?

dmuchawiec
bardzo się cieszę, że interes szydełkowy się rozkręca, bo naprawdę piękne dzieła tworzysz. Zośka ma co miesiąc ma do szkoły na inną godzinę?

gosiak_85 normalnie nie dowierzam, że Ty już lada moment będziesz na porodówce, jak ta ciąza szybko zbliża się do rozwiązania. Piękne wrzosy i donisie również

Palindromea
dobrze, ze Miki już się lepiej czuje, bo i Ty wtedy więcej możesz odpocząc . W lidlu tez i znicze i już świąteczne słodycze – kalendarze adwentowe, itp. Filip dziś rano też wstał z czterema bąblami po ukąszeniu, nie mam pojęcia co mogło go w nocy ugryźć.

jullix co za firmę rozkręcasz, jeśli można wiedzieć? Aż miło się czyta, ze ładnie goją się Twoje rany i wszystko jest w najlepszym porządku.

emka01 dużo zdrówka dla Ciebie, dużo osób choruje, jest bardzo ciepło jak na jesień i te wszystkie wirusy krążą

Kingusia91
ale miałaś wczoraj akcję, też bym się zdenerwowała. Ja po cichu liczę na jakiś wyjście z mężem na naszą rocznicę ślubu, ale coś czuję, ze jak sama nie zorganizuję opieki do Filipa to nici z wyjścia.
 
Witam sobotnio
Przed chwilą pożegnałam gości i synek już spi. Dziś bardzo mało spał w ciągu dnia i już pod wieczór marudzi. Nocki powoli wracają do normy, mleko o 22.00 i 3.00, bez płaczków. Próbowałam dać mleko przed kąpaniem ale nie ma mowy o piciu. Ciekawe o której jutro zrobi pobudkę.

mikoto już niedługo spróbuję z rozcieńczeniem mleka, jeszcze ten karton spożytkuje normalnie bo niedługo się skończy data ważności. Swietna wiadomość, że J zostaje z Wami jeszcze tydzień. U nas też drewno czeka, aż mąż będzie miał wolny dzień i chęci aby to przewieźć bo już jest poszczepane. Ładne zakupy z niską ceną.

asiulka918 dobrze, ze dostałaś skierowanie i porobisz sobie badanie.


Wisieńka Zdrówka dla Was, fajnie że P Cię mógł wyręczyć przy dzieciakach. Jak robisz rybkę na marchewce?

dmuchawiec
bardzo się cieszę, że interes szydełkowy się rozkręca, bo naprawdę piękne dzieła tworzysz. Zośka ma co miesiąc ma do szkoły na inną godzinę?

gosiak_85 normalnie nie dowierzam, że Ty już lada moment będziesz na porodówce, jak ta ciąza szybko zbliża się do rozwiązania. Piękne wrzosy i donisie również

Palindromea
dobrze, ze Miki już się lepiej czuje, bo i Ty wtedy więcej możesz odpocząc . W lidlu tez i znicze i już świąteczne słodycze – kalendarze adwentowe, itp. Filip dziś rano też wstał z czterema bąblami po ukąszeniu, nie mam pojęcia co mogło go w nocy ugryźć.

jullix co za firmę rozkręcasz, jeśli można wiedzieć? Aż miło się czyta, ze ładnie goją się Twoje rany i wszystko jest w najlepszym porządku.

emka01 dużo zdrówka dla Ciebie, dużo osób choruje, jest bardzo ciepło jak na jesień i te wszystkie wirusy krążą

Kingusia91
ale miałaś wczoraj akcję, też bym się zdenerwowała. Ja po cichu liczę na jakiś wyjście z mężem na naszą rocznicę ślubu, ale coś czuję, ze jak sama nie zorganizuję opieki do Filipa to nici z wyjścia.
 
witam
oglądam mecz nie wierze z własnej woli hhi ale chyba dlatego że i tak nie ma nic ciekawszego :-pnadal 0 - 0 :szok:
Palin ja tez polecam ten mucofluid my też go mieliśmy już 2 razy przy katarku w zeszłym roku zapisanego on jest własnie na rozrzedzenie katarku i po nim zawsze super się nosek czyściło :tak: to Mikuś znów ma fryza na żołnierza ;-)gratki ząbka który to ? u nas wszystkie 4 na wierzchu 2 się przebiły ale coś słabo rosną bo jeszcze nie widać ich w uśmiechu to teraz czas na 3 :confused:

łooooooooooooo Polska gola strzeliła a ja w laptopa się gapiłam :sorry2:o już widzę powtórki :-p
Wisienka Daria ma wirusowe tak mówiła lekarka więc neosina na pierwszym miejscu ..
Mikoto wow piękne bluzeczki !! a buty rewelacja za taka kasę :tak:niech paluszek sie szybko goi ;-)i oby z oczkiem jutro już było dobrze
gosia ja co wchodze na bb to pierwsze patrzę czy nie ma hota od Ciebie że rodzisz :-p
 
Asiulka zdrówka :-*


Palin jakieś dwa tygodnie temu w TK Maxx były już wstawione ozdoby świąteczne :p Mikołaje juz nie dziwią :-/ mam nadzieje ze juz smacznie spisz :-)


Gosiak odpoczywaj! :-*


Justa dziękuję :-* kiedy macie rocznicę?


Wróciliśmy grubo po 20, po 21 Zosia usnela. Ogarnęłam z grubsza dom, zmieniłam opatrunek i kładę się. Imieniny naprawdę fajnie się udały. Było bardzo miło, Zosia wybawila się ze swoimi ciotecznymi siostrami, a ma ich 4 ;-)


Teri tez czasami oglądam mecze ;-) dziękuję ;-) :-* tez jestem.zadowolona z zakupów. Jak ćwiczenia? Jakie macie plany na jutro?
 
reklama
Mikoto super że impreza udana :) ćwiczenia hmmmmmmmm :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: aleee od tygodnia codziennie robię po 100 brzuszków w seriach po 50 :-p zwykle przed samym snem kiedyś jak spać nie mogłam to o 2 w nocy pojechałam drugą stówkę ;-) właśnie zaraz będe brzuszkować i spać głównie zależy mi na ujędrnieniu brzucha i na tym sie teraz skupiłam :sorry2: planów nie mamy jako takich na jutro Daria chora wiec goście odpadają zwłaszcza z dziecmi wiec na pewno spacer zaliczymy bo pogoda piękna a reszta wyjdzie w praniu ;-)spokojniej nocki :tak:
 
Do góry