reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Palin - cholerica teraz w listopadzie nanpoligon ! Zebuszki u Was ruszyly nie ma co.. u nas cisza :/

Bona - dobrze ze juz po jestescie i oby nic sie nie dzialo. Tez zaopatrzylam sie w przeciwgoraczkowe ale na szczescie nie byly potrzebne ;)

Marta- fafjnie ze ruszacie z budowa i rozumiem cie bo tez w Twojej sytuacji chcialabym spedzic z synkiem jak najwiecej czasu ;)
 
witam kochane
my już sie dziś wybiegałyśmy po osiedlu do południa zwykle jest ładna pogoda a po drzemce róznie to bywa wiec staramy się przed drzemką wybiegać ;-)

Bona ojj u nas tez na pewno będzie duzo płaczu Daria nigdy nie bała sie lekarzy zawsze się smiała podczas badania az do ostatniego szczepienia gdzie piguła nie była wcale zabawna tylko złapała za nogę wbiła igłę i juz Daria sie wtedy bardzo wystraszyła bo zrobiła to tak bardzo z zaskoczenia ale tak nie zbyt delikatnie od tamtej pory wizyta u lekarza do maskara wesoło jest do momentu badania muszę ja na siłe trzymac bo nie da sie zbadac :baffled:nawet nie chcę mysleć o tym szczepieniu teraz nie wiem jak ja ją utrzymam na pewno bedzie dużo krzyku mamy tez w padzierniku ale Daria teraz była chora wiec pujde gdzies w listopadzie strasznie boje sie teraz tych odczynów po szczepieniu :-(dobrze że to juz ostatnie ... biedny Michaś dobrze że Wy macie już to za soba


Palin nosz kurna :wściekła/y:mają wyczucie :wściekła/y:to nie bedzie go cały miesiac w domu czy bedzie wieczorami wracał ? na kiedy masz dokładnie termin bo znów nie pamiętam ? chyba będziesz już rodzić w tym czasie :no:

Mikoto co dzis porabiasz palce całe ?:-pbyłas w lidlu ? ja nie byłam mają byc jeszcze te termiczne leginsy w nowej gazetce widziałam także jeszcze kupimy ale po ta poduche pod okno do biedronki sie przejadę w zime nam ciągnie spod balkonu wieć sie przyda wiem ze w ciagu dnia bedzie ciągana po całym domu ale chociaż na noc sie przyda ;-)
kingusia super Laura polonistka Ci rośnie :-Dja kiedyś Ci pokazywałam na fb mamy takie puzzle drewniany pociąg i one sa z literkami pamiętasz ? kupiłam wtedy w biedronce na promocji za 5 zł ale na pewno sa one w sprzedaży w sklepach z zabawkami dla dzieci

a jesli chodzi o zabawki to co u Was jest na topie ? chciałabym dokupic Darii kilka ''doroslejszych'' edukacyjnych zabawek i nie mam juz pomysłu co :sorry2:ona ma fazę na niańczenie lalek misków wozi lale w wózku i spiewa jej aaaaaa za chwile robi ciiii lala śpi ma taka butelkę plastkiową z mleczkiem karmi ta butelka te miśki przykrywa kocykiem no mamuska no :-D zaraz mikolajki myslicie juz nad prezentami ?:sorry2:co kupujecie maluszkom ?
 
Witam się!


Emka byłaś w Lidlu?


Robaczku super! Ja te mleka kupuje w Rossmanie, moje ulubione to owsiane i migdałowe ;-) u nas, w cukierni są lody bezglutenowe :-) bardzo smaczne :-)


Gosiak u nas noc przespana, dziękuję ze pytasz :-* wszystko gotowe? Spakowane?


Asiulka udanych zakupów! Pochwal się co kupiłas ;-)


Martam :-* pracujesz? To miło że strony Teściów. Ja póki co nie doczekałam się takiego gestu :p ale rozumiem ze w T czasie to Ty chcesz się opiekować Synkiem. Kiedy wbicie łopaty?



Palin o nie :-( raz już chyba Arek miał poligon ale bywał w domu? Tym razem też tak będzie?


Bona biedny Michas :-( oby obyło się bez odczynu poszczepiennego.


Teri u nas,to samo, Zosie trzeba trzymać przy szczepionce :-( J. Kupił ostatnio Zosi taka tablicę magnetyczna do rysowania, potrafi fajnie się tym bawić, zwłaszcza ze są w komplecie stempelki. Prezenty juz w sumie ustaliłam :p Zosia dostanie najprawdopodobniej stoliczek i krzesełko, ale też chcemy kupić Jej jakieś fajne edukacyjne zabawki ;-) tez chce ułożyć te poduszki przy oknie balkonowym ;-)


Rano byłam w Lidlu. To była masakra. Nawet przy kozakach ostatnio tak nie było :-o 50 % tłumu to mężczyźni, którzy zapomnieli o tym, że kobiety powinno przypuszczać się w drzwiach. Weszłam na szarym końcu, także widziałam latające kurtki i spodnie. Kupiłam leginsy i rajtuzki, które były ostatnio i teraz były przecenione. Żeby kupić mięso musiałam prosić klientki żeby zabrały z lodówek ubrania. Wróciłam po 9, Zosia spala, także szybko wstawilam zupę i zrobiłam śniadanie. Akurat Lobuziara wstała ;-) w czasie mojej nieobecności Mikotkowy wyporzadkowal generalnie szufladę hańby w kuchni :p tak,tak, mam taką szufladę, w której jest wszystko i nic :p to mnie zmotywowalo do dalszej pracy i wysprzatalam generalnie wszystkie kuchenne szafki. Potem ruszyliśmy szturmem na pokoje, tj. Ja, Mikotkowy i wszedobylska Zosia na swoim autku :p tym sposobem zrobiliśmy porządki w każdej komodzie, pudelku, papierach. Mikotkowy wyczyścil tez wylewki do kranow i szykuje atak na piekarnik :p prądu dalej nie mamy,ale korzystam z karty z danymi mojego J. :-D moje dane komórkowe juz się skończyły :-/ właśnie Zosia zasnęła, także zrobię herbate i biorę się za układanie w Jej szafie.
 
Terii - my wlasnie dzis pomyslellismy, ze kupimy Tymkowi taki mini zestaw do sporztania...tzn odkurzacz, miotelke itp... o ile mu nie przejdzie. Dzis pol godziny mialam awanture bo skonczylam odkurzac, a Tymek i tak sam swoj pokoik odkurzyl plus czesc salonu, ale widac to malo :-D i zastanaiwamy sie nad rowerkiem biegowym aby byl juz na wiosne

Mikotku - hihihi najwazniejsze , ze kupilas to co zaplanowalas. Ja to widze , ze z Mikotkowym dobraliscie sie idealnie :-p

Leje i leje caly czas, nie ma szansy na wyjscie z domu . Tymek zasypia, ale czy to sie uda to nie wiem, ale chcial z checia do lozeczka.
 
Mikoto no to był szał w lidlu nie ma co a i faceci też sie wkręcili w promocje :szok:
no nie mogę mówią że przeciwieństwa się przyciągają ale widze że nie u Was z J jesteście oboje perfekcyjni zadroszczę że J tak chętnie sam z siebie bierze sie za porządki ;-)brak prądu czasem się przydaje mozna duuuużo w domku zrobić :-p oo też chcę kupić taki stolik z krzesełkiem Darii do pokoju np do kolorowania bo na razie siedzi na dywanie :zawstydzona/y:masz cos na oku ? ta tablica dobry pomysł ostatnio jak bylismy u mojej siostry ciotecznej to tam jej coreczka ma taka wlasnie i Daria długo stała przy niej i przyczepiała te magnesiki pewnie zakupie ;-)zaraz zacznie się etap układanek puzzli i kolorowanek więc bedzie łatwiej zająć dziecko a teraz to sama nie wiem wszystko jest na chwile :sorry2::sorry2:
ja dopiero zaczynam nieśmiało mysleć o prezentach a Ty już masz listę ustalona :-p:-D:-D jakieś konkretne zabawki masz upatrzone ?

Gosia bardzo dobry pomysł z tymi zabawkami trzeba patrzeć co dziecko lubi robić i tym się kierować gorzej jak jest wszechstronne :-D
 
reklama
Zdjęcie się nie zalaczylo :-/
 

Załączniki

  • 1413468048139.jpg
    1413468048139.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 34
Do góry