Teri zęby? Zosia tak miała przed świętami, w nocy goraczkowala, potem ok, potem.znów na drugi dzień nad ranem. Ostatnio robiłem luźne kupy, palce non stop w buzi, apetyt znikomy :-( dzisiaj zjadła trochę więcej pomidorowki, ale od rana była na mleku i połowie kromki z masłem, bo z niczym innym.nie chciała :-(
Wisienka dobry zestaw, powinno szybko pomoc. Gorączka może być z oczu, ale też Tosiu zabkuje, także może i z tego??? Dużo zdrówka!
Paulunia dużo.zdrówka.dla Tosia! A dlaczego antybiotyk? Czysto.oslychowo?
Kingusia co.się dzieje??? :-( pisz szybciutko!
Madzia biorę się za.siebie. Rozpaslam się przed te dni :-( zamówię chyba płytę Cgodakowskiej, ona jest oparta na pilatesie, a ten mi bardzo służy przy moim kręgosłupie.
Po spacerze pojechaliśmy do galerii. Jutro chyba pojedziemy na rodzinnu zjazd i pokupowalam prezenty, ubrania, dla dzieciaków. Dla siebie nic :-/ Zosia właśnie zasypia.