reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

By się wydawalo ze skoro taki mroz to nie powinno byc chorob, a tu masz Ci los...prawie wszyscy chorzy. Maja caly czas meczy się z katarkiem :(

Robaczku u nas tez nocka byla nieciekawa :(

Korba lobuzie, oj oj oj nie wolno Ci sie przemeczac, chociaz rozumiem cie doskonale bo ja mam tak samo, jak sama posprzatam to lepiej się czuje.

Palindromea, najgorzej ze nie wiadomo ile tego antybiotyku jest w brzuszku :(

Emka z tego co się orirntuje to ta wiotkosc moze sie odzywac jeszcze dlugo ale tylko od czasu do czasu

DzikaBez super te sanecxki

Maja wlasnie zasnela, splakala sie przy sciaganiu katarku i spi. Dziadek spi od 19:00 od wczoraj ;) a ja pieke chleb ;) i odwiedzam bb ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane
U nas po wizycie teściowej, weekendzie we wrocławiu i wydaniu całej kasy na zakupy, głód do 1!:szok:Ogólnie mroźno bardzo , bez śniegu prawie i zadne sanki nie wchodzą w grę. Za zimno i wietrznie na spacery i wietrzymy się tylko balkonowo.Dziś na 2 dni będzie Paweł.Niestety jego wizytę muszę wykorzystać na sprzątanie, bo odpuściłąm ostatnio i mieszkanie straszy. Ogólnie nuda i nic się ni dzieje.Czytam, szydełkuję i oglądam Domo i kuchnię Tv.Toni zgrzeczniał i lepiej śpi.Milsuia zdrowa.Maciek zaszlabaniony za nieuctwo :-p
Korbuś ty sie masz oszczędzać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nika w mróz nie szaleją tak wirusy ale w pomieszczeniach klują sie bakterie no i przeziębienie też łąpie
dzika ekstra saneczki
robaczku współczucie nocki i odezwij się
palin zdróweczka
Mikoto co u ciebie?
Sara i wy zdrowiejcie, uważajcie na tą ospę
a ja wracam do
h073.gif


f025.gif
l144.gif


Miłego śnieznego dnia
 
Jak ja Wam zazdroszcze tych sanek !!! cos czuje, ze tej zimy Tymek nie pozna co to snieg...senek bysmy nie kupowali bo i tak tu krotko lezy, ale chociaz oko bysmy nacieszyli !

Justa - -super, ze po katarze juz !

Mikotku
- -tule mocno i niech zebulki wychodza raz dwa

RObaczek - czyzby sen proproczy ?? i ni mowie tu o sprzataniu czy uczelni :-D

Korba - jak juz ktoras z dziewczyn pisala spisal sie na medal ! Kochana uwazaj na siebie ... Miski psa mowisz...u nas to samo byle lapke zmoczyc...jedzeni =a nie ma bo ten glodomor wciaga wszytsko od razu :-D

Sara - -lozeczko obnizone ????

U nas nocka TRAGICZN ...spalam moze ze 2 godziny. Nie wiem co jest ale Maly kreci sie strasznie, przez co obraca sie na plecy i koniec :-( teraz odsypia, a ja ...byle dotrwac do wieczoraa

AAa obiecala wkleic zdjecie malej modeleczki w mojej czapce ( nie za bardzo chciala miec cos na glowie :p ) :
O17A0087.jpg
 

Załączniki

  • O17A0087.jpg
    O17A0087.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 34
Gosiaku, hehehehe :):)):) No z S się pogodziliśmy i moje zobowiązanie było częstsze przytulanki :D @ jeszcze nie miałam , już 17 m-cy bez @ !!!! Czy owulka już była to nie mam pojecia :-p Ale jeszcze bym nie chciała, dopiero za jakieś 3 lata :D
 
Hej hej

U nas kolejne dni pod znakiem czekania na zebuszke. Po jednym dniu wzglednego spokoju (jednak dalekiego do perfekcji ;-)) znow sie zaczelo. Nocka fatalna, ledwo na oczy patrze. A Mati odsypia sobie teraz w najlepsze, szkodnik jeden :-D
Ten drugi na tyle ile udaje mi sie dojrzec tez juz niedlugo powinien wyjsc. Mam nadzieje ;-)
Moj m. wrocil z placu budowy, dom wyglada juz nie jak budowa, tylko jak domek do mieszkania :tak: Brakuje juz tylko drzwi, blatu do kuchni i balustrady, no i pomalowac pokoje i karnisze powiesic. Dwie firanki juz nawet zamowione, reszta wybrana.
W niedlugim czasie bedziemy wertowac strony internetowe w poszukiwaniu mebli, a teraz bede chyba juz urzadzac na papierze :tak:

Mati od razu byl spokojniejszy, jak mial nowy obiekt do ogladania, szkoda, ze m. tak malo w domu...

No i podobnie chyba bedzie jak z Michalem - wszystko rzutem na tasme. Pelza, siedzi (ale niezbyt dlugo, woli na lezaco sie bawic poki co, a moze kregoslupek jeszcze nie wytrzymuje), wstaje - glownie przy mnie za rece jak mu podam i lezaczku, czyli niezbyt wysokich obiektach. Wczoraj pierwszy raz jak m. trzymal go za raczki to zrobil kilka kroczkow, bo chcial do mnie ;-) A dzis juz drepcze przez pol pokoju, jak go za raczki trzymam :-) No to sie pochwalilam :-p:-D Jeszcze tylko raczkowania nam brakuje - probuje, zrobi dwa "kroczki" w przod, a tak komicznie te raczki do przodu przesuwa (jak pies, ktoremu ubierze sie buciki) padam ze smiechu :-D no i ciap, dalszy dystans na pelzaka. Ale niecierpliwy jest, jak oddale sie kilka krokow to buczy tudziez wyje, zamiast sobie troszke podejsc, natomiast jak w poblizu jest jakas zabawka Michala, ktorej nie moze, albo jakis papierek, ktory moj ukochany maly balaganiarz zostawi, cokolwiek zakazanego, to zasuwa jak perszing, wtedy mu sie chce :-D

Mikoto - tulam najmocniej jak moge, juz na pewno niedlugo i wyleza te zabalki Zosience. To Ci sie biedulka umeczy, a Ty razem z nia...
Bona - to malutko Michas spi - u nas z 3 drzemek malutki zszedl na 2, ku mojej uciesze, bo idzie teraz spac o troszke bardziej ludzkiej porze.
Kingusia - no widzisz, super, ze jednak Laura potrafi! Jestem przekonana, ze z dnia na dzien Cie zaskoczy nowymi umiejetnosciami!
Robaczek, Emka, Nika, Palin, sara - zdrowka dla Was i Maluchow
Korba - uwazaj na siebie!!!! Ciesze sie, ze m. super sobie poradzil. A Ty dochodz szybko do zdrowka!
Gosia - masz talent! sliczna czapusia!

Milego dnia!
 
Robaczku oj zdrówka dla Hubisia! koniecznie fota jak wrócisz od fryzjera:D

Korbuś błagam tylko nie przesadź. Dbaj o siebie! U nas też dzień należy do Marudnego Franka. Wszystko robię z nim na rękach.. ciągle muszę go pilnować bo wszędzie się wciśnie. Uwielbia wszystkie kabelki i gniazdka:/

Palin zdrówka dla Mikiego:) dobrze, żę choroba go nie osłabiła za bardzo i nadal bryka:)

Sa_raa dla Was też zdrówka...

Nika i dla Was... oby ten katarek szybko minął! kurcze te Twoje chlebki takie smakowite... może też kiedyś spróbuję zrobić:p

Gosiak to kładź się obok Tymka i się zdrzemnij! Czapa piękna:) i modelka również:)

U nas dzisiaj nie tak zimno (-5) i piękne słonko świeci, więc jak tylko ogarnę obiad zbieramy się na spacer:)
Ostatnie dni zajęło mi szydełkowanie, oto rezultaty:

befunky_artwork.jpg.jpg

W nocy myślałam, że zejdę na zawał. Obudziłam się ok 03:00 i coś mnie tknęło żeby zobaczyć do Młodego... wchodzę do niego a on sobie stoi w łóżeczku i się rozgląda z uśmiechem. Po ciemku najpierw zobaczyłam te błyszczące oczy... normalnie jak z horroru ;) i było już po spaniu, Franko padł po basenie i w sumie spał od 18:00 więc był już wyspany. Wzięłam go do łóżka i dzielnie znosiłam "masaż" twarzy i ciąganie za włosy...

Mikoto where are you?!

ok zmykam się malować póki szatan śpi ;)
 

Załączniki

  • befunky_artwork.jpg.jpg
    befunky_artwork.jpg.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 29
Robaku proszę pofryzjerową fotkę ty małą zbereźnico przytulankowa! Mam nadzieję, ze S dotrzymuje umowy
gosiak u nas też śniegu jak na lekarstwo, a czapusia i modeleczka piękne, współczuje nocki, znam ten ból
Mini zebuszka ponaglamy!!!! Och jakie cudne czasy przed wami, meblowanie, urzadzanie! Uwielbiam.Foteczki dawaj i linki koniecznie:tak:
Antonio bawi się dziś cudnie, normalnie dumna jestem
 
Kochane Moje!

Będzie szybki meldunek. Zosia bardzo marudna i Placzliwa. Jeść nie chce, spać nie chce :-( postaram Was się nadrobić i podpisywać. Moja Zosienka Kochana
 

Załączniki

  • 1390821640487.jpg
    1390821640487.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Mikotku zdrówka dla Zosieńki i wytrwałości dla Ciebie :*

Moje dziecko spało 2h, a ja w tym czasie umówiłam 2 spotkania z zaplanowanych 3 na piątek :rofl2: pooglądałam Na Wspólnej z zeszłego tygodnia, puściłam pralkę i zmywarkę. Obiad mam z wczoraj, więc teraz czas na spacerek :tak:
Cały czas nie wiem, jaki telefon wybrać i nie mam endomondo :zawstydzona/y: chciałabym jakiś za 1zł, ale nie ma nic ciekawego.. a 500zł za tel to trochę mi szkoda dawać dla fb, bb, gg itp :-p
 
Do góry