reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ooo zaglada tu ktos :) to ja tez dam znac co u mnie. Ja ogarniam powoli swoje sprawy. Juz nie chce byc raka roztrzepana :D Fifi brojunek puzzle uwielbia, pomaga mi sprzatac i w ogole jest kochany. W ciazy nie jestem dalej :) w sobotę ide na panienskie wyluzowac a 20 czerwca dzien przez 2 urodzinami Filipka idziemy na weselicho. Kolezanka powiedziala, ze mam sie starac po jej slubie o dziecko to bedziemy razem w ciazy. Moze dlatego mi nie wychodzi?

Marcysiowa zazdroszcze domu! Nawet nie wiesz jak :) eh dobrze, ze pomarzyc mozna :)

Divineee dobrze, ze wszystko sie uklada chociaz do konca nie wiem o co chodzi, ale zycze zdrówka :*
 
reklama
Divinee miło Cię tu widzieć kochana :* Przykro mi, że wynki nie są dobre :( Kiedy teraz będzie następna chemia ? Torcik mimo wszystko był w CZD ? JAki prezencik wymyśleliście ?
Dobrze, że zakupami poprawiłaś sobie humor. Będziesz wszytko dobrze.

Anaka kciukam zatem za staranka i podwójny teścik z dwoma krechami :* Co Filipek dostanie na urodzinki ? Hubiś dostał tablicę do pisania i rowerek biegowy. Wszystko strzałem w dziesiątkę :)
 
Marcysiowa tutaj malo kto bywa bo sa na ukrytym forum :)

Robaczek Fifi dostal kas3, urodzin nie mial bo tesc w szpitalu i nie robilismy, ale na weselu sie wyszalal :) krol parkietu :)
 
Hej,

U mnie nic nowego. Dzieciaki rosną i rozrabiaja ;)
Jestem zalatana, szkoła, plan lekcji i odwożnie i zawożenie do szkoły reguluje mój dzień. ..

Teraz walczymy z przeziębieniem. ... a u Ciebie co tam? Udało się zaciazyc?
 
NikaMD niestety jeszcze nie udalo sie. Wyniki z tarczycy nie za dobre dzisiaj bylam powtorzyc.

Mikoto Jutro jade odebrac. Stresa mam :/ eh ..
 
reklama
Do góry