reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam, dziewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty. Ja rano tez czuje się kiepsko, brak tchu ale u mnie najgorszy jest kompletny brak energii, niby dziś jestem wyspana ale dziecko wysysa mi całą moc. Najgorsze jest kiedy mąż do pracy, a ja rano muszę szybko się rozruszać bo mała chce jeść, na ręce (najbardziej lubi tańczyć), jeszcze kupe zrobi. Nie mam czasu nawet zjeść, a później w głowie się kręci. W poprzedniej ciąży 2 razy straciłam przytomność, ale maż był wtedy w domu to mnie cucił. Licze4 że za 2-3 tyg. będzie lepiej. A co do jedzenia to ja tez nie bardzo mięso toleruje, ryby jeszcze jeszcze, mam dużą ochotę na mleko, świeże owoce, zwłaszcza jabłka i dużo dużo pije.
A co do prezentów to w rodzinie tylko symbolicznie ( w zeszłym roku upiekliśmy z mężem takie pierniczki w kształcie "ciastków" ze Shreka, i każdy miał takie charakterystyczne elementy obdarowanego np. jeden trzymał piwo, a inny, kobieta miał jeszcze małego ciastka w brzuchu. Tylko mojej mamie składamy się na coś ekstra, mój mąż woli jak kasę z prezentów przeznaczymy na wyjście do jakiejs lepszej restauracji, więc w tym roku zostanie nam tylko prezent dla małej, pewnie jakaś zabawka albo ciuszek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
;)))) Na wstępie dziękuję kochane za wsparcie :) Wróciłam już do domku i tak : dzidziuś ok, serduszko jak dzwon pika równiutko :D Nadrobiło moje maleństwo troszkę, bo na pierwszej wizycie różnica między USG a OM to był tydzień, a teraz już tylko 4 dni :) Nic się nie odkleja, wszystko jest ok. Te plamienia i ból podbrzusza nie wiadomo skąd, być może ze zmęczenia. Dostałam Duphaston i No-spę. No i oczywiście odpoczywać, leżeć i L4 do 20, wtedy następna wizyta. Eh wiecie co ? Ulżyło mi, a tak się denerwowałam. A z tym L4 to trochę mi głupio względem kolegów i koleżanek z pracy, bo pewnie grafik trochę skomplikowałam :/ale trudno dzidziuś i zalecenia lekarskie najważniejsze :) Hmmm tak czekałam na moją panią doktor i patrzyłam na te wszystkie kobietki z brzuszkami, które się tam przewijały, i słyszałam płaczące maleństwa i już się nie mogę czerwca doczekać :D Przypomniało mi się jak to z moją Tosieńką było, jak ją rodziłam i jak była taka maciupeńka :D a teraz baba taka hihi :p kurde ale jestem happy :p
 
anula grafik grafikiem, najważnieszy nowy obywatel ;-)
pociesz się że ja swoich zrobiłam jeszcze lepiej - środa test, czwartek L4 - i jeszcze nie dojechałam żeby zrobic przekazanie obowiązków - heh mam odpoczywać a nie jeździć 50 km ;-)
 
Ewelina mi tez czasem jakby brakowalo tchu, otwieralam sobie okno zeby wywietrzyc pomieszczenie i bylo lepiej. Ja ostatnio prawie zemdlalam tuz przed wizyta u lekarza, ale on powiedzial , ze czasem tak kobiety w ciazy maja. Zmierzyl mi cisnienie i bylo ok
 
Witam Panie :-) Kurde za Wami nadazyc to masakra :)
anula wspaniale wiadomosci!!! Gratuluje!!!

Ja to dzisiaj ledwo sie zwleklam z lozka :baffled: jestem poprostu padnieta jakbym wcale nie spala... Glowa to mnie tak rano bolala ze myslalam ze nie wytrzymam. I do tego jakies zawroty glowy i brak tchu... No masakra jakas... Aha no i zaliczylam pierwszego porannego pawika :szok: Ogolenie czuje sie jeszcze do dupy, ale juz jestem w pracy i musze sie jakos wziasc w garsc.
Co do prezentow na swieta to nie mam kompletnie pojecia co kupic rodzince :baffled: Moja siostra za trzy tygodnie rodzi drugiego synka i chyba bardziej na dzieciaczkach sie wlasnie skupie (starszy skonczy 3) Starszemu pewnie jakies lego bo tez lubi bardzo a nowemu to wlasciwie obojetnie co, bo wszystko sie przyda :) Ale pewnie jakas mate edukacyjna czy cos w ten desen. Mojemu maluchowi peweni jakis fajny ciuch (bo babcie i ciocie juz zaopatrza go dobrze w nowe zabawki). Najwiekszy problem mam z moim R bo on zawsze mowi ze nic nie chce i niczego nie potrzebuje i tym samym nie ulatwia mi sprawy. Ale moze jakis fajny film na Blue-Ray-u albo 3D (jest maniakiem s-f :-)). Rodzicom i tesciom to raczej symbolicznie. Ksiazki, plyty z muzyka itd.
Ostatnio jestesmy poprostu wypompowani z kasy :baffled:
 
A co do prezentów to w rodzinie tylko symbolicznie ( w zeszłym roku upiekliśmy z mężem takie pierniczki w kształcie "ciastków" ze Shreka, i każdy miał takie charakterystyczne elementy obdarowanego np. jeden trzymał piwo, a inny, kobieta miał jeszcze małego ciastka w brzuchu.

Świetny pomysł :) Dzięki za podpowiedź ;-)

_anula, mówiłam, że będzie dobrze. Teraz sobie odpoczywaj, leż ile się da i ciesz się każdą chwilą :happy2:
 
Zagłosowałam :-). Anula cieszę się , ze wszystko ok . Leż i odpoczywaj bez wyrzutów sumienia - dzidzia najważniejsza. Trzymam już kciuki za wizytujące jutro &&&&& .
 
reklama
Do góry