reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Ailatan WIEEEEELKIE GRATULACJE :-D:-D ale wspaniałe wieści!!!

Dziewczyny straszycie tymi przedszkolami. My zaczynamy koncem stycznia. Na szczescie Adam jak to Adam... względnie ma gdzies kto przy nim siedzi wiec podejrzewam ze nie bedzie zadnych problemow. Jak to autyk niestety nie jest do mnie czy J niezwykle przywiazany. Ma swoj swiat. Boje sie tylko rozpoczecia chorobstw.

Co do zębów mi sie już zaczynają kruszyc :wściekła/y: Niech to szlag. Chyba mnie nie ominą czarne plomby. Niestety tutaj za biale musze słono zapłacić a przy naszych problemach pienieznych obecnie nie dam rady kazdego zeba na bialo. Dlatego dentystke mam w Polsce, tania, dobra, zaufana. Ale ze podroz do polski przed lipcem odpada to musze sie ratowac tutaj.

Dzis sie wyspalam. nie obudzily mnie nocne mdlosci, az milo :-) Zaraz na nowo trzeba wpasc w rutyne dzienną.

Aaa rogala koniecznie musze zakupic, wewnetrznie cos do mnie szepcze ze go pokocham ;-)
 
mama kubulki - z tego, co pamiętam to jednocześnie trzeba wcisnąc lewy shift i lewy ctrl

ja właśnie gdybam czy rogal czy taka poduszka Poduszka do spania w ciąży choc pewnie rogal przyda się bardziej do karmienia

ja też już podkładam pod brzuch poduszkę. znajoma położna mówiła mi, że rogale są najlepsze, bo nie pozwalają się przekręcić na plecy, bo to ponoć niewskazane
 
Jestem wściekła. W tej przychodni to kurde jakieś ********* a nie lekarze! Pół godziny stania w kolejce (duszno, aż się słabo zrobiło), potem kolejne odsiedzenie pod drzwiami. Godzina w przychodni i nie załatwiłam nic. Poszłam po wyniki moczu i krwi, co w poniedziałek robiłam i dostać nowe L4. Lekarz nawet nie spojrzał na wyniki tylko w kalendarz i stwierdził, że L4 kończy mi się jutro, więc za wcześnie, żeby wypisać nowe. Ja zdziwiona, ale się jakoś specjalnie nie znam. A że był to ten sam "inteligent" co miesiąc temu wypisał mi leżące (bez żadnego uzasadnienia i co ciekawe, na 3 dni przed końcem zwolnienia), więc zapytałam, dlaczego wtedy dostałam leżące. Jak na mnie wyjechał, że co ja mu tu zarzucam, że on się zna i jak mi się nie podoba to mam nie przychodzić. Wyszedł do położnej, kazał anulować wizytę i że L4 nie będzie. No myślałam, że chłopa upośledzę. Wrócił do siebie, a położna cicho, że spokojnie, żeby przyjść w poniedziałek, będzie inna lekarz i mi wypiszą bez problemu. Pytam, czy mogę swoje wyniki odebrać, a ona, że bez wizyty nie może mi ich wydać, ale dała mi do wglądu. Chociaż tyle. Mocz oki, ale krew już słabiej. Niby w normie, ale na granicy, zwłaszcza erytrocyty nisko. Przynajmniej tyle wiem, że trzeba się "podrasować". Ale aż mnie nosi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja zawsze spałam na brzuchu i teraz musiałam się przestawić. Śpię na lewym boku tak, że brzuch opiera o łóżko (jakby tak "kantem"). Nie uciska brzucha i jest, póki co, wygodnie. A moją "podusię" to zawsze układam sobie na dodatek. i jest git ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje drogie :)
MamaKubulki : shift ctrl jednocześnie :)

Ailatan a widzisz ??? mówiłam hahaha jednak jestem czarownicą i wykrakałam :D:D Teraz dbaj o siebie i odpoczywaj :) pewnie termin Ci się przesunie ale nie waż się nas opuszczać :p całuję gorąco

Ja dziś po wizycie u endokrynologa :] Super pani doktor, co prawda zwiększyła mi dawkę euthyroxu na taką końską 88 ale dam radę ;) heh się uśmiałam bo panuje tam zasada "kolejki", jak sobie przyjdziesz tak wchodzisz. Byłam 5 :) Pani doktor spóźniła się ok pół godziny ale ok ;) Weszły dwie pacjentki wołane "proszę następną pacjentkę" po czym pani doktor woła mnie po nazwisku :p Myślałam że te inne kobietki zjedzą mnie wzrokiem, ale cóż, udałam głupka i weszłam zaskoczona. Na szczęście szybko w miarę poszło. Co prawda trochę zmarzłam, auto zostawiłam przy pętli i przesiadłam się na tramwaj bo bym tam nie zaparkowała. Trochę się pogubiłam w tej klinice (pełno drzwi i korytarzy), ale na szczęście personel był na tyle miły, że nawet jedna pani mnie zaprowadziła ;) ehhh zaraz muszę coś w domu ogarnąć, zjeść i po Tosieńkę i jej koleżankę ehhh i dawaj na basen. Mam nadzieję że pannice będą grzeczne (zwłaszcza Tosia) i się nie umęczę. Teraz byle do wtorku i zobaczę bobaska :D:D Miłego i mimo wszystko ciepłego dnia buziaki :)
 
Witam :-)

Ailatan ogromne gratulacje, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :-)

Palindromea współczuję przebojów w przychodni - też to znam ...

Ja dziś miałam przekichaną nockę, młoda dała mi wczoraj wieczorem popalic, poszła spać po 23.00, potem jak już zasypiałam to po 24.00 przyszedł małż i się przebudziłam, bo pies zaszczekał (myślałam, ze go ubiję). Generalnie całą noc się wierciłam i kręciłam i spać nie mogłam :crazy: Rano wyprawiłam młodą z małżem do szkoły i połozyłam się spać i wstałam o 9.30, ok. 11.00 poszłam na badania, a teraz siedzę i jestem nieprzytomna. Muszę sobie tą podusię też zakupić chyba. Ogólnie wczoraj miałam mega dołek :-(

U mnie też się dentysta kłania, ząb mi reaguje na zimno-ciepło więc pewnie się tam coś zrobiło :baffled:
 
Melduje się, że żyje, że jestem wciąż czerwcówką.
Że z ciążą jest ok, że wciąż nie dręczą mnie żadne dolegliwości.
Że niestety nie znam jeszcze płci- nie chciało się ujawnić na ost USG- zazdroszczę tym co już wiedzą.

Przyznaje się, że Was nie podczytuje bo nie mam na to czasu ale mam nadzieję, że u Was ok.
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny a mnie strasznie boli prawe ramie. Wiem że to od tego że śpie na prawym boku i rękę pod głowe podkładam ale inaczej po prostu nie umiem zasnąć odkąd jestem w ciąży. Wcześniej mnie nie bolała, w szpitalu się to zaczęło a teraz nawet w dzień mi cierpnie, nie mogę nawet przez tel rozmawiać trzymając go w prawej ręce.
Myślicie że ten rogal by mi się sprawdził?
 
Do góry