reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hmm.. ja nie mam problemu z wejściem na te strony, ale nie mam tez antywirusa i moze dlatego mnie puszcza? :confused: Co do kościoła to u mnie wystarczy usiąść na balkonie i wszystko słychać co ksiądz mówi w kościele, także nawet nie muszę się ruszać z domu.
Ja od dwóch dni mam lody w zamrażalniku, ale staram sie nie jeść przy m. bo zaraz komentarz "tak, denerwuj mnie bardziej" (jest na diecie i jeszcze przez tydzien nie moze nic jeść poza swoją listą) ... Ja się dzisiaj załamałam, poopłacałam wszystkie rachunki i zostało nam 800 zł do końca miesiąca (albo do momentu wypłacenia przez ZUS reszty pieniędzy) a ja jeszcze nie mam wozka ani fotelika i innych paru rzeczy :( normalnie mam ochote sie walnąć na podłogę i ryczeć :(:( te pieniądze co ZUS mi wyplaci miały być na te wszystkie rzeczy :(:( przepraszam, ze tylko o sobie pisze i smece Wam :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Minnie mnie po wczorajszym dniu tak nogi bolały - od rana się obijam i więcej siedzę i leżę. Jeszcze pomykam w piżamie, z ręcznikiem na głowie i wcale nie chce mi się tego stanu rzeczy zmieniać, ale musze się ruszyć i wysuszyć włosy, bo potem nie ogarnę ich, warto byłoby też doprowadzić się do stanu wyjściowego.

Kingusia daj znać jak ponownie zmierzysz ciśnienie.

Smile u mnie bez problemu. A antywirusa mam zainstalowanego.

Marys
ja zawsze jak robie przelewy za rachunki, to nie wierzę, że aż tyle to wszystko kosztuje. Nie dołuj się, a kiedy spodziewasz się przelewu z ZUS-u?
 
Wiecie , ja też nie mogłam wejść na te stronki , wyświetlało mi się to co u Was . Zignorowałam te ostrzeżenia i teraz mnie wywala z przeglągarki google chrome i pisze , ze jest uszkodzona :-(. Więc jakiś syf rzeczywiście tam się pojawił . A jak korzystam z explorera to wchodzę bez problemu i nic się nie dzieje . Dziwne .
Nie poszłam w końcu do kościoła bo Wojtek sie zbuntował , ze nie chce pójść i zostałam z nim a mąż z dziewczynami poszli .
Jaś napiera na dół i ciężko mi stać , może i lepiej , że zostałam . W kościele pewnie dziś tłumy .

A gdzie Robaczek ??????
 
hej kochane, mieliśmy noc pełną wrażeń :D poznałam radości matki dzieciątka cierpiącego na kolkę ... :p Ale już pod kontrolą.
 
Mikoto jeżeli dobrze wyliczyłam to dopiero za jakieś 3 tyg (coś koło 24-25 czerwca), ale nie jestem pewna :-(

Mi w ogóle jakoś słabo BB się ładuje... :confused2:

Idę zjeść lody...
 
Ostatnia edycja:
Hej hej
U mnie tez ostatni sex taki sobie byl, tu kluje tu boli i chy ba oboje to stwierdzilismy bo cisza na temat sexu:-) moze cos w piatek zadzialamy:-)

Sembo ohhh kolki, znam temat bo corki troche cierpialy. Nie jakos strasznie jak to dzieci czasami miewaja ale kilka nocy bylo ciezko. Gdzie mieszkasz w Anglii?

Mamakubulki a ty juz po??? Cisza a mialas skurcze???

Mamy rozpakowane piszcie bo tesknimy za wami i sie jeszcze bardziej dolujemy, ze my dalal czekamy:-) Korba, fioletowa jak u was???? Teri i Natis skrobna wiecej a wy i reszta???

Kari cos cisza dzisiaj???

Kingusia nie wiem co z cisnieniem bo ja z tych co za niskie, ostatnio 88 na 50. Wiem, ze za wysokie gorsze i mysle tak jak dziewczyny pogadaj z gin.
 
hej kochane
u nas też od lana lało już sie martwiłam jak to moje dziecko na procesji pujdzie w taki deszcz w ubraniu komunijnym bo dzis ma rocznicę komunii ale o dziwo jak tylko sie msza zaczęła to wyszło piekne słoneczko :tak:
my tez mamy kościół prawie pod blokiem na dodatek jest to parafia Bożego ciała więc dziś jest odpust i od rana tak strzelają łobuzy petardami że szok pod samym balkonem nawet na klatke słyszałam że wrzucają te petardy mała nie mogła mi usnąc przez to bo co oczka zamykała to jak nie hukneło az dziecko podskoczyło :wściekła/y:teraz na szczęście zasneła mocno i nic ja juz nie rusza ale już mnie wkurza to strzelanie niech sobie strzelają ale nie ludziom pod oknami :wściekła/y:i tak pewnie będzie do niedzieli bo jak sie rozłożą z tym odpustem to zawsze do niedzieli stoją ale moje dziecko straci pewnie dzisiaj swoje kieszonkowe na karuzelę :sorry:mówi że musi jeszcze Dari cos kupić kochany jest z niego braciszek bałam sie że może będzie zazdrosny a on jest taki opiekuńczy mówi że jest taka słodka że można ją zjeść :-D
Daria ma sucha skórkę na stopkach i rączkach aż jej się skórka łuszczy kapie ja w tym emolium ale nie pomaga wczoraj je wysmarowałam stopki i rączki balsamem nawilżającym z jonshona co przysłali kiedyś próbki nie wiem co jeszcze można zrobić :shocked2:

GRATULUJE KOLEJNYM SZCZĘŚLIWYM MAMUSIOM I CZEKAM NA WIĘCEJ :-D

jeszcze się czerwiec nie zaczął a tu juz tyle sie nas rozpakowało ;-):szok:
teraz jak sie zacznie czerwiec to już pujdzie lawinowo :tak::-D:-)
czytam Was codziennie patrzę na hoty kto sie już rozpakował ale pisać nie mam czasu mamusie rozpakowane wiedzą coś na ten temat :-D
ale co dzień myślę o Was i trzymam kciuki za szczęśliwe porody

BUZIACZKI KOCHANE :-)
 
Ja mam nadal te skurcze przepowiadajace ale juz je zaakceptowalam:-) Ciezko mi bylo na poczatku bo dwie ciaze za mna i tego nie znalam a tu nagle w tej ciazy skurcze do tego takie bolace a nic wiecej:-) Jeden dzien drugi trzeci...teraz juz sa moimi towarzyszami:-) Teraz nastawiam sie psychicznie do porodu sn synusia ok.4500kg. Powtarzam sobie 'dam rade' i jeszcze 'paula jak poczujesz potrzeba, wypchnij go z siebie':-)

Milego dnia dziewczynki, teraz poczytam dopiero wieczorem bo mam troszke do zrobienia a pozniej maz wroci i idziemy na spacer. Moje male koziolki tak lubia spacery z rodzicami. Po tym jak lezalam w ciazy a pozniej musialam oszczedzac sie, typu lozko, kanapa to wytesknily sie i teraz kazda najmniejsza aktywnosc z mama wzbudza w nich zachwyt:-) jak mowie, ze idziemy wszyscy na plac zabaw to az oczy im sie szkla, ze mama tez:-)

Jeszcze szybko teri odpisze:-) Teri moze to dosc dziwne ale na sucha skore raczek i stopek najlepsza jest oliwa z oliwek. Nawet na cale raczki i nozki mozna nasmarowac. Troche mi sie to ze smarowaniem kurczaka kojarzy ale fakt u mnie z corkami dzialalo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam się ;-)

U mnie leje deszcz od rana - masakra z taką pogodą :wściekła/y: Za 1,5 godz. jedziemy do moich rodziców na obiadek :-) W lutym wystawilismy nasze mieszkanie na sprzedaż i jak nie było żadnego zainteresowania tak teraz co chwilę ktoś :szok: Ale powiedziałam mężowi, że dopiero od sierpnia możemy zwolnić, bo raz, że muszę dojść do siebie trochę, a dwa, że trzeba poszukać czegoś do wynajęcia na jakiś czas ...

Ja w kościele ani na procesji nie byłam, nie doszłabym i nie wysiedziała na tej twardej ławce tyle czasu, siedząc przy komputerze na miękkim krześle czasem po 15min mam dość ...

Teri
zwykłą oliwką dla dzieci jej smaruj rączki i nóżki - powinno pomóc ;-)

Dziewczynki miłego, leniwego dzionka :-) Lecę podczytać inne wątki ...
 
Do góry