agatka13
Fanka BB :)
dziekuje dziewczyny za slowa otuchy.a dolek pomalu sobie mija
i mam sie lepiej.a do ploski teraz nie moge jechac bo mam kilka wizyt u lekarza i nie moge ich odlozyc bo bardzo dlugo na nie czekalam.pozostaje mi tylko uzbroic sie w cierpiwosc i czekac do stycznia.nie mam innego wyboru.
i mam sie lepiej.a do ploski teraz nie moge jechac bo mam kilka wizyt u lekarza i nie moge ich odlozyc bo bardzo dlugo na nie czekalam.pozostaje mi tylko uzbroic sie w cierpiwosc i czekac do stycznia.nie mam innego wyboru.
oddania wodeczki.dolek juz mi minal,musialam sie osfoic z ta mysla ze zostane w domu.a polska wodke to i w coopie maja-wiec daleko nie mam.
