agatka13
Fanka BB :)
no wlasnie,gdzie sie podziala IVI,czyzby juz w szpitalu?IVI ODEZWIJ SIE!!!!
nie,nie zaczelam jeszcze pracy.czekam na telefon kiedy przyjsc i podpisac umowe i kiedy zaczynam prace.do konca tygodnia powinni zadzwonic.
dasz rade,kosmitko.to tylko przejsciowe zle samopoczucie.wiele kobiet ma nudnosci i jakos sobie radzi.podobno dobrym sposobem na nudnosci sa migdaly-sprobuj moze pomoga.
nie,nie zaczelam jeszcze pracy.czekam na telefon kiedy przyjsc i podpisac umowe i kiedy zaczynam prace.do konca tygodnia powinni zadzwonic.
dasz rade,kosmitko.to tylko przejsciowe zle samopoczucie.wiele kobiet ma nudnosci i jakos sobie radzi.podobno dobrym sposobem na nudnosci sa migdaly-sprobuj moze pomoga.
oczywiscie cieszy mnie ze jest mu tam dobrze
dzisiaj bedzie tam mial pierwszy raz drzemke a ja siedze w domu i nie wiem co mam ze soba zrobic
pewnie kosmitka dowie sie tego od ginekiloga ,usg w 32 tyg jest bardzo wazne ja robilam prywatnie bo na bezplatne tutaj w Rzymie sa takie kolejki ze zrobili by mi w 40 tyg