reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

Bialaa spoko,nic sie nie stalo ;-):-D zdarza sie czasem kazdemu ;-)
A co do wozka jesli Ci sie taki typ podoba to moze warto poszukac na allegro uzywki a na wiosne zainwestowac w jakas fajna spacerowke :tak:
 
reklama
Bialaa - mnie też się Marita podoba, jedyna rzecz jaka mnie wkurza to ten nachalny napis wzdłuż gondoli...
 
Mnie nawet do glowy nie przyszlo ze jakos wozek mógłby kosztowac 7 tys zlotych! Tyle dalismy za naszego Opla jakies 3 lata temu :p
 
właśnie rozmawiałam z kumpelą na temat jej wózka, ma Mutsy Transporter, generalnie wszystko fajnie, ale jej syn ma 4 miesiące i ledwo mieści się w gondoli, heh, ja nie wiem o co chodzi z tymi gondolami, że robią je takie maciupkie
 
reklama
julieet dokladnie,tez czasem sie nad tym zastanawiam no ale nasze dzieciaczki jak juz beda miec te 4miesiace to to juz bedzie marzec wiec tez juz bedziemy rezygnowac z zimowych kombinezonikow,wiec mysle ze nie bedzie az tak zle w naszych sytuacjach z tymi gondolami :tak::-)
A teraz znalazlam cos takiego i bardzo mi sie podoba no i zgrabna jesli chodzi o zmieszczenie go w samochodzie:tak:
PRAM PUSHCHAIR BUGGY 3 IN 1 TRAVEL SYSYTEM SEE COLOURS | eBay UK
 
Do góry