reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 032
reklama
reklama
Właśnie mąż pojechał i zapyta farmaceutki co robić. Bo miałam w nocy 38,5 gorączki moja choroba jest coraz mocniejsza. Zaczynam się bać już bie tylko o siebie.
A teraz jak z temperaturą?
Jak masz temperaturę, która samoczynnie nie schodzi możesz wziasc apap.
Jeżeli pobiera Cię przeziębienie, spokojnie mozesz korzystać z Pre na le nu
 
a ja dziś od rana zrobiłam jeszcze jeden test i dziś była tylko jedna kreska..
miesiączka powinna być wczoraj a tu nic się nie zapowiada, może być za wcześnie ale ja nie lubię tak czekać :(
 
@agata194 powiedz mi po jakim terminie spóźnienia miesiączki robiłaś test ??
no i gratulacje ! :)
Dziękuje cieszę się jak głupia do sera :D Hmm ja mam bardzi nieregularne cykle. Według mojego kalendarzyka okres powinnam dostać 19 października, ale różnie bywa. Raz cykle trwały 38 dni, raz nawet 30... Przyznam szczerze, ze wstałam któregoś dnia i pomyślałam tak po prostu żeby zrobić test chyba jakiś instynkt :) Wiec mój przypadek dosyć trudny i ciężko na nim bazować :p
 
reklama
Do góry