reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 011
reklama
Przyznam szczerze, ze takich odpowiedzi oczekiwałam :) zrobię jeszcze przed beta w poniedziałek - jutro test tez z rana tak jak dziś. Szkoda, ze akurat padło na weekend.
 
reklama
reklama
Hey jestem tu nowa mam problem zrobiłam wczoraj test (ten do góry) moim zdaniem jest pozytywny ale dzisiaj rano zrobiłam i wyszedl negatywny . Miesiączka spóźnia mi się 4 dzień mam nieregularnie... pomóżcie bo zwarjuje mam już mała córeczkę i ma dopiero 9 miesięcy

Czy to może być ciąża?
 

Załączniki

  • Screenshot_20171014-114128.png
    Screenshot_20171014-114128.png
    358,3 KB · Wyświetleń: 2 674
Do góry