reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

dzięki za powitanie :)

nie było mnie tylko pare godzin a tyle postów do czytania, widze ze duzo sie tu dzieje :-)

mójemu maluchowi chyba wychodza (w koncu!) pierwsze ząbki i jest baaardzo marudny, a czasami to wrecz płacze jakby go ze skory obdzierali :shocked2:
 
reklama
dzięki za powitanie :)

nie było mnie tylko pare godzin a tyle postów do czytania, widze ze duzo sie tu dzieje :-)

mójemu maluchowi chyba wychodza (w koncu!) pierwsze ząbki i jest baaardzo marudny, a czasami to wrecz płacze jakby go ze skory obdzierali :shocked2:

A ile młody ma miesięcy? Bo mojemu synkowi tez wychodzą i to od niedawna, ale generalnie jest o.k. Bardzo pomaga taka szczoteczka zakładana na palce. Polecam :tak:
 
moj maluch ma 8 mies... ale nie jestem pewna czy o zabki...od jakiegos tygodnia jest przeziebiony tzn ma katarek i zaczynam sie zastanawiac czy to aby nie zapaleniu uszka :-(... jutro sie przejde do pediatry
 
lidka - to zrob małemu okłady na uszy. Mi lekarka poleciła swietny sposob.
Zakładałam młodemu opake na uszy, do jego skarpetek wsypywałam siemie lniane i podgrzewałam w mikrofali. No i przykłaałam do uszu. I efekt murowany... u ns dziala juz po jednej noce :tak: Robie tak nawet jak mały sie przeziebi, bo wowczas wydzielina znoska szybciej wycieka i szybciej jest o.k.

A teraz wszystkim mowie dobranoc :tak: Czas na mnie ;-)
 
ja juz padam na pyska posprzatałam poprałam i poprasowałam jutro dalszy ciag;-)
na sama mysl juz mi sie nie chce:no::no:

moze jutro cos wiecej popisze


wszystkim spokojnej nocki zycze
 
A ja wszystkim miłego dnia zycze :tak: Dzis od 6.30 na nogach :-(

pinka - ty to szalona jestes z tym prasowaniem ;-) wrzuc na luz :tak:
 
witaj serdecznie Lidka :-):-)

pinka kochana nie przemęczaj się, wiesz robota nie zając.... ;-):-D:-D:-D

gosia jak ja ci zazdroszcze tych wakacji, ja to musze co roku gdzieś wyjechać, i często też jeździmy pod namiot, ale w tym roku z przyczyn oczywistych ZAKAZ:-:)-(, ale już zapowiedziałm, że w przyszłym roku nie podaruje i na tydz nad morze!!!

kubala nie jeszcze nie urodziłam , trzymam dzielnie, jeszcze ze 2tyg musi być w brzuszku, a później wola nieba ;-):tak: a na co choruje twój mały? uczulony na białko mleka? tobie też zazdroszcze tych wakacji, tymbardziej, że ja kocham góry:tak::tak:

dobra zmykam kochane, ogromne buziaki i czekam na deszczyk, bo mnie się pustynia na ogrodzie zaczyna robić :szok:
 
Hej dziewczyny !

Wy to macie zdrowie. Jak tak czytam te Wasze posty to z podziwu wyjśc nie moge ile macie energii i zapału. Trzymam kciuki, żebyście zawsze tak miały;-):-)

Ja zmykam do pracy na caly dzień. Pewnie wróce o 18.00. Milego dnia Wam zyczę :-)
 
Ja rówznież jestem z Poznania. Mogę sie dołączyć?
Mieszkam na Piątkowie (dokładniej os.Chrobrego) i jestem mamą 8 mies Mateuszka :-)

witam serdecznie ... :tak::-D:tak:

no ja mieszkam na Ul. Świt czyli podobne okolice do Twoich :)

Świt, to już wogóle rzut beretem,możemy się umawiać na spacerki czy na plac zabaw...... a na zakupy w sobotę na to małe targowisko to cotygodniowo chodzę ..... :tak::-D:tak:

jarzebinka - a co za badania robiłaś? Wszystko o.k. No i kiedy egzam?

A termn spotkanka juz ustalony?

badania na problemy z wątrobą, których nie mam, :tak: bo nic nie boli, ale przy okazji innych badań wyszło,że mam jakąś plamkę , ale nie wiadomo co to takiego ... :tak::-D:tak: więc się badam, kolejne badanie dopiero we wrześniu :tak: a egzamin pod koniec sierpnia ..... :tak:

a termin spotkania jeszcze nie jest ustalony, myślę,że będziemy ustalały bliżej końcówki sierpnia, bo wtedy będzie łatwiej zgrać go z planami każdej mamusi :tak::-D:tak:

a jak tak czytam o tych Waszych urlopach, to już też bym chciała, a to jeszcze 3 tyg :szok: ale za to teraz jedziemy na przedłużony weekend nad jeziorko do Puszczy Drawskiej, na 5 dni, więc mam nadzieję,że sprawdzą się prognozy i od soboty będzie to pełne słoneczko i ciepełko .... :tak::-D:tak:

miłego dnia :cool2:
 
reklama
dzień dobry!
jarzebinka chętnie wyszłabym z kimś na spacerek, mam nadzieję, że wkrótce nam się uda :)

Wy tu o prasowaniu a ja mam taką stertę, że aż boję się wchodzić do pokoju gdzie to leży, bo mam wrażenie, że to pranie wodzi za mną wzrokiem :cool2: ale trzeba się zebrać.

lidka12 współczuję wychodzących ząbków. Oby było przy tym jak najmniej bólu. Mojej córci Amelii wychodziły praktycznie wszystkie naraz, ale była dzielna i szczerze mówiąc wcale nie marudziła. Natomiast u synka Oliwiera wychodziły po kolei i on mi się czasem obudził w nocy, ale szybko minęło.

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia.
 
Do góry