reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży.

Madziulek169

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2021
Postów
67
Witam mam 27 lat i córkę 8letnia od 7 lat bralam tabletki antykoncepcyjne Mercillon. Z mężem ustaliliśmy że jeszcze byśmy chcieli spróbować mieć dziecko po skończeniu ostaniego opakowania dostałam miesiączkę tj dnia 13 grudnia kochaliśmy się systematycznie szczególnie w dniach owulacji tj od 24do - 26 grudnia pytanie czy jest szansa że jestem w ciąży? Jeszcze za szybko na test który oczywiście. Z niecierpliwości i zrobiłam wczoraj wskalazl na brak ciąży dodam że przy wczorajszej kąpieli odkryłam ból sutkow ale tylko sutkow bolą mnie do teraz bardzo mnie ciekawi czy to będzie ciaza
 
reklama
24-26 ... minęło od 4 do 6 dni , to zdecydowanie za wcześnie na test.
Poza tym czasami organizm musi wrócić do swojej hmm normy po antykoncepcji, a czasami nie musi ...
Czekaj cierpliwie do terminu okresu.
 
Zdaje sobie z tego sprawę ale się już tak nakręciłam i do tego od wczoraj ból piersi tak bardzo nie chciałabym się rozczarować.. Wróciłam właśnie od położnej powiedziała mi że bardzo duże prawdopodobieństwo może być ze to ciaza i że test dopiero wykonać 10 stycznia nie szybciej bo wtedy powinna pojawić się miesiączka jeżeli test wskaże brak ciąży a okresu nie będzie to 24 mam przyjść na usg i kupić kwas foliowy z witaminami boję się rozczarowania i ta tkliwosc piersi boję się że to będzie zaburzenie hormonalne :(
 
Zdaje sobie z tego sprawę ale się już tak nakręciłam i do tego od wczoraj ból piersi tak bardzo nie chciałabym się rozczarować.. Wróciłam właśnie od położnej powiedziała mi że bardzo duże prawdopodobieństwo może być ze to ciaza i że test dopiero wykonać 10 stycznia nie szybciej bo wtedy powinna pojawić się miesiączka jeżeli test wskaże brak ciąży a okresu nie będzie to 24 mam przyjść na usg i kupić kwas foliowy z witaminami boję się rozczarowania i ta tkliwosc piersi boję się że to będzie zaburzenie hormonalne :(

Piersi bolą od wzrostu progesteronu który zwykle wzrasta po owulacji i oczywiście później w ciąży
Co prawda Ty nawet nie wiesz kiedy była owulacja, ale możesz spróbować zbadać właśnie progesteron jutro lub w poniedziałek
 
Jak starałyście się o ciążę to po jakim czasie od teoretycznego dnia od zapłodnienia najszybciej wyszło wam Na teście ciążowym ja zwariuje do tego 10tego a na badanie krwi nie chce iść bo pochodzę z wioski gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą a okaże się ze nie jestem to podwójnie będę smutna
 
Jak starałyście się o ciążę to po jakim czasie od teoretycznego dnia od zapłodnienia najszybciej wyszło wam Na teście ciążowym ja zwariuje do tego 10tego a na badanie krwi nie chce iść bo pochodzę z wioski gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą a okaże się ze nie jestem to podwójnie będę smutna
W dniu spodziewanej miesiączki
 
Robienie testu przed dniem spodziewanej miesiączki moze zafałszować wynik. Jesli bedzie Ci sie spoznial okres proponuję jednak wykonać betę a najlepiej jej przyrost czy wszystko ok.
 
reklama
Jak starałyście się o ciążę to po jakim czasie od teoretycznego dnia od zapłodnienia najszybciej wyszło wam Na teście ciążowym ja zwariuje do tego 10tego a na badanie krwi nie chce iść bo pochodzę z wioski gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą a okaże się ze nie jestem to podwójnie będę smutna

Udostępnianie komuś wyników krwi innej osoby z jej danymi jest przestępstwem

U mnie test wyszedł 14 dni po owulacji. Ale Ty nie wiesz kiedy miałaś owulację bo nie byłaś na monitoringu.
Więc myślę, że tak z 2 dni po spodziewanym okresie powinno coś ewentualnie wyjść
 
Do góry