reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży.

Uprawiałaś seks bez zabezpieczenia więc w ciąży możesz być.
Na jakiej podstawie wyznaczyłaś termin owulacji? Bo mogła być w tym terminie ale nie musiała [emoji2370]
Do zagnieżdżenia dochodzi od 6dpo do 12dpo plus ok 48 h na wytworzenie hormonu bhcg więc najwcześniej o ciąży można mówić jakieś 8dpo więc twój objaw nie jest ciążowy. Ból piersi to zazwyczaj normalne zjawisko w cyklu kobiety tym bardziej, że twój organizm dochodzi do siebie po odstawieniu anty.

Jak pseudo forum ci się nie podoba możesz je opuścić [emoji2358]
 
reklama
Uprawiałaś seks bez zabezpieczenia więc w ciąży możesz być.
Na jakiej podstawie wyznaczyłaś termin owulacji? Bo mogła być w tym terminie ale nie musiała [emoji2370]
Do zagnieżdżenia dochodzi od 6dpo do 12dpo plus ok 48 h na wytworzenie hormonu bhcg więc najwcześniej o ciąży można mówić jakieś 8dpo więc twój objaw nie jest ciążowy. Ból piersi to zazwyczaj normalne zjawisko w cyklu kobiety tym bardziej, że twój organizm dochodzi do siebie po odstawieniu anty.

Jak pseudo forum ci się nie podoba możesz je opuścić [emoji2358]
Ta odpowiedź mi jak najbardziej odpowiada i jest pomocna Anie jakieś chore przygadania najpierw pisze lasska że mogę być w ciąży a za chwilę podtrzymuje koleżanki wypowiedź że nie bo przecież nikt mi tu nie powie ze jestem w ciąży tak napisałaa 🙈
 
Ta odpowiedź mi jak najbardziej odpowiada i jest pomocna Anie jakieś chore przygadania najpierw pisze lasska że mogę być w ciąży a za chwilę podtrzymuje koleżanki wypowiedź że nie bo przecież nikt mi tu nie powie ze jestem w ciąży tak napisałaa 🙈
To co piszesz jest totalnym kłamstwem, nigdzie nie napisałam ze nie możesz być w ciąży. Jak znajdziesz ze tak napisałam tonmi podeślij screena :) No cóż...miło ze w końcu kogokolwiek zrozumiałaś
 
Ta odpowiedź mi jak najbardziej odpowiada i jest pomocna Anie jakieś chore przygadania najpierw pisze lasska że mogę być w ciąży a za chwilę podtrzymuje koleżanki wypowiedź że nie bo przecież nikt mi tu nie powie ze jestem w ciąży tak napisałaa 🙈
no bo nikt ci tu tego nie powie? Przecież nie dostałaś odpowiedzi na to czy jesteś w ciąży jak w tytule... Eh
 
Ta odpowiedź mi jak najbardziej odpowiada i jest pomocna Anie jakieś chore przygadania najpierw pisze lasska że mogę być w ciąży a za chwilę podtrzymuje koleżanki wypowiedź że nie bo przecież nikt mi tu nie powie ze jestem w ciąży tak napisałaa 🙈
Dziewczyno, bo ja widzę że Ty nie rozumiesz o co chodziło @Gadziamama . Owszem, przyznała ze istnieje szansa na to, że z tego może być ciąża, zawsze jest jakaś szansa jesli sie uprawia seks bez zabezpieczenia. Tylko musisz być świadoma tego, że niekoniecznie może być to ciąża. Piersi Cię bolą, spotkałaś położną ktora Ci dała nadzieje na to, że to może być ciąża bo sama przyznała ze "ból piersi" jest wczesnym objawem. Owszem jest wczesnym objawem, ale nie 4 dni po owulacji a wtedy kiedy następuje zapłodnienie czyli jak wspomniała @MyszkaMiki30, zaplodnienie moze nastąpić od 6 do 12 dni po owulacji + 2 doby na wzrost beta hcg i wtedy objawy się rozkręcają jeszcze bardziej. Owszem 10dp moze wyjsc Ci test pozytywny (bo zaplodnienie moglo być w 8dp i 2dni beta). Dlatego jeśli jesteś niecierpliwa to rób sobie codziennie test od 5 stycznia. Tylko nie badz pozniej zawiedziona, czasem po antykoncepcji trzeba dać sobie nawet i polroku na starania bo organizm do siebie dochodzi, a czasem zaskakuje ze i sie udaje od razu;)
Na przyszłość wiecej pokory bo dziewczyny chcialy Ci pomóc a Ty zaatakowałaś niestety.
 
A ja dzisiaj miałam srake, tydzień temu miałam owulacje, jak się nawpierdzielam i położę się nogami do góry to mam zgage, dodam że starego mrowi lewe jajo, prawdopodobnie z tego był wytrysk, a i jeszcze swędzi mnie prawy pośladek, ten w który mnie klepał stary podczas seksowania. Kochane pytanie brzmi: ile Ala ma jabłek.
Pozdrawiam cieplutko.
 
reklama
A ja dzisiaj miałam srake, tydzień temu miałam owulacje, jak się nawpierdzielam i położę się nogami do góry to mam zgage, dodam że starego mrowi lewe jajo, prawdopodobnie z tego był wytrysk, a i jeszcze swędzi mnie prawy pośladek, ten w który mnie klepał stary podczas seksowania. Kochane pytanie brzmi: ile Ala ma jabłek.
Pozdrawiam cieplutko.
3!?
 
Do góry