reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży.

Lepiej będzie jak zamkniesz wątek... Nie pozwalasz sobie czegoś wytłumaczyć bo masz pretensje bo ktoś 'wie lepiej' od twojej położnej... No bardzo kompetentna ta położna, wykrywa prawdopodobną ciążę szybciej niż test z krwi nawet... od tego jest szkoła a nie forum a w szkole niestety tego nie uczą więc dlatego warto abyś coś córce mogła kiedyś przekazać 🤗
 
reklama
Ani nie jestem chamska, ani agresywna ani się z nikogo nie śmieję...jesteś tuż po owulacji a robiłaś już test ciążowy, twierdzisz ze masz juz objaw ciążowy, utwierdza Cię w tym jakaś niedoedukowana położna, jesteś w błędzie ale na prawdę która nie jest po twojej mysli i tak się wykłócasz. Nie usłyszysz tu że masz objaw ciążowy, na tym forum nie powinno się kłamać.
 
Ani nie jestem chamska, ani agresywna ani się z nikogo nie śmieję...jesteś tuż po owulacji a robiłaś już test ciążowy, twierdzisz ze masz juz objaw ciążowy, utwietdza Cię w tym jakaś niedoedukowana położna, jesteś w błędzie ale na prawdę która nie jest po twojej mysli i tak się wykłócasz. Nie usłyszysz tu że masz objaw ciążowy, na tym forum nie powinno się kłamać.
 
Twoja wypowiedź jeszcze parę Godz temu
 

Załączniki

  • Screenshot_20211230-184522_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211230-184522_Samsung Internet.jpg
    199 KB · Wyświetleń: 44
  • Screenshot_20211230-184530_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211230-184530_Samsung Internet.jpg
    212,5 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry