reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

reklama
Witaj! Starasz sie o dziecko a nie wiesz co to test ciazowy z krwi dajacy 100 % pewnosci? Dziwne?
Dziwne jest etz ze prawie tydzien a na tescie nei ma nawet bladej kreski.

Nie rozumiem kobiet ktore chca zajsc w ciaze a nie znaja podstawowej wiedzy na ten temat.

Dla mnie zakladanie nowego watku tylko po to zeby znalezc porade jest zasmiecaniem forum. Bo znajac zycie watek z achwile umilknie i bedzie sie blakal miedzy tematami.


Zapraszamy na staraczki,tam rozwiejesz swoje watpliwosci.
 
Witam was :) mam takie pytanko ;) czy jeśli wspolzyłam 3 dni przed owulacja czy jest możliwość ze mogę zajść w ciaze :) było to tak ze w sobote (27.07) wspolzylismy z narzeczonym i wytrysk był do końca we mnie i w poniedzialek było tak samo i we wtorek (dzien owulacji) :) powiedzcie szczerze jakie sa szanse ?? Pozdrawiam. I jeszcze powiem ze od pewnego czasu zażywam kwas foliowy :)
 
Wiesz, uprawiając seks zawsze jest szansa, że zajdzie się w ciążę, szczególnie jeśli robi się to w najbardziej płodnych dniach. A czemu pytasz czy mogłaś zajść 3 dni przed owulacją skoro w dzień owulacji tez wspolzyliscie?

bo w tedy było pierwszy raz do końca bo tak to się zabezpieczaliśmy :) i jestem ciekawa czy wtedy by się udało :)
 
reklama
Do góry