reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę brać duphostan

Dołączył(a)
12 Styczeń 2022
Postów
6
Kochane. W listopadzie na początku poroniłam 8 tygodni. Staramy się z chłopakiem ponownie. Wyjechałam z polski do Niemiec na miesiąc i nie mam jak zrobić badania ale do rzeczy. Brałam w ciąży na podtrzymanie duphostan. Zostały mi 3 opakowania. Czekam teraz na wykonanie testu ale czy na wszelki wypadek mogę stosować duphostan aby zapeszyć ponownemu poronieniu jakby się udało?
 
reklama
Cześć, ja po poronieniu w 7 tyg też chciałam brać zapobiegawczo przy kolejnej ciąży ale mój lekarz mi odradził. Stwierdził że nic nie wskazuje żeby była potrzeba zobiegawczego brania tabletek. Dzisiaj mam 35 tydzień i nie barałm nic prócz wymaganych suplementów dla kobiet w ciąży. Może po prostu skonsultuj się z lekarzem, bo tak jak pisała dziewczyna wyżej to jednak nie cukierki i lekarz powinien się wypowiedzieć czy występuje u Ciebie konieczność brania tabletek.
 
reklama
Chyba tak zrobię. Kobieta starająca się o dziecko gdzie wcześniej poroniła przychodzą różne myśli ze strachu.
To prawda! Rozumiem Cię w 100 procentach. Ja też się dłuższa chwilę starałam, dookoła wszystkim się udawało, a nam jak się udało zobaczyć dwie kreski to niestety radość trwała chwilę. Ale po pół roku i wielkim strachu przez większość ciąży, został mi miesiąc do poznania na żywo mojej córeczki! Bądź więc dobrej myśli i koniecznie skonsultuj się z lekarzem dla własnego komfortu psychicznego! Trzymam za was kciuki ❤️
 
Do góry