reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Aska111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2021
Postów
129
Witam.
Mam miesiączki nieregularne 30dni+ (to znaczy czasami 30 dniowy cykl, czasami 37 dniowy, a następnym razem 31 dniowy) i krwawnie trawa równe 5 dni (za każdym razem). Kochałam się z mężem 11dc, owulacja ma przypaść na 16-18 dzień. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zajde w ciążę??
 
reklama
10-30% w zależności ile masz lat i ile dni przed owulacją był stosunek.
Są na takie tematy badania, a jesteś pewna że w 11dc miałaś już dni płodne? Jeżeli to rzeczywiście tydzień przed owulacją to szanse są naprawdę małe.
 
10-30% w zależności ile masz lat i ile dni przed owulacją był stosunek.
Są na takie tematy badania, a jesteś pewna że w 11dc miałaś już dni płodne? Jeżeli to rzeczywiście tydzień przed owulacją to szanse są naprawdę małe.
Mam 25 lat i mam już jedno dziecko. Nie robiłam testu owulacyjnego więc nie wiem czy owulacja już była czy dopiero będzie. Po stosunku, który był 14 września (właśnie 11dc) bardzo bolało mnie podbrzusze i dół pleców (przez 2 dni,jak na okres). Miałam wtedy ciągnący, żółtawy śluz, którego było dość sporo. Teraz mam bardzo mało, przezroczystego śluzu i brak jakiegokolwiek bólu.
Podczas owulacji mam bardziej ból kłujący.
 
Jesli masz cykle nieregularne to owulacja też nie będzie dokładnie tego dnia którego piszesz. To możesz stwierdzić jedynie przy monitoringu. Ja też mam cykle nieregularne 28-34 a prawdopodobna owulacji wystąpiła u mnie w 10dc i tego dnia też było zbliżenie no i jest ciąża.
 
Jesli masz cykle nieregularne to owulacja też nie będzie dokładnie tego dnia którego piszesz. To możesz stwierdzić jedynie przy monitoringu. Ja też mam cykle nieregularne 28-34 a prawdopodobna owulacji wystąpiła u mnie w 10dc i tego dnia też było zbliżenie no i jest ciąża.

Jesli masz cykle nieregularne to owulacja też nie będzie dokładnie tego dnia którego piszesz. To możesz stwierdzić jedynie przy monitoringu. Ja też mam cykle nieregularne 28-34 a prawdopodobna owulacji wystąpiła u mnie w 10dc i tego dnia też było zbliżenie no i jest ciąża.
Ciekawe jak to będzie u mnie..
29 września mam wizytę u ginekologa, ale pewnie i tak nic nie będzie widać, żadnych zmian
 
Watpie aby przy takich cyklach ,owulacja wypadla 11dc ,ale również to bywa ,jeśli chcesz być w ciąży to polecam monitoring owulacji , jeśli nie to zabezpieczać się, ale skoro masz dzodxko to to wiesz
 
Watpie aby przy takich cyklach ,owulacja wypadla 11dc ,ale również to bywa ,jeśli chcesz być w ciąży to polecam monitoring owulacji , jeśli nie to zabezpieczać się, ale skoro masz dzodxko to to wiesz
Jak będziemy w ciąży to będziemy się cieszyć, jeśli nie to nie będziemy płakać
 
reklama
Do góry