reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę już coś kupić dla maleństwa?

Dołączył(a)
19 Październik 2017
Postów
8
Witam was wszystkich. Mam takie pytanie do was mamusie. Jestem aktualnie w 12 tyg ciąży . czy mogę juz cos kupić dla malenstwa , chodziaz jeszcze parę dni do poznania płci dziecka. Ale przechodząc kolo sklepu z ubraniami nie mogę się powstrzymać. No wiecie te zababony . czy jest jakas mamusia co juz ma cos kupione ??
 
reklama
Rozwiązanie
moja babcia mówiła że powinno się poczekać do samego końca, ale pewnie wszystko zależy od tego czy się wierzy w przesądy czy nie :)
moja mama również nie była pocieszona,gdy opowiadałam,że kupiłam to czy tamto... Ale jak już ktoś napisał wcześniej- jak się ma coś stać,to się stanie-nieważne czy już coś kupiłaś czy nie.
Chyba najważniejsze,żeby robić zgodnie z własnym sumieniem i nie stresować się ;*
reklama
A ja dodam (jako ze przeszłam to trzykrotnie), ze czasem trzeba spędzić ciąże sporo się oszczędzając a nawet leżąc, to dobrze powolutku coś kupować. Może nie te drogie przedmioty, wielkich kalibrów ale ciuszki jak najbardziej. Później człowiek spokojniejszy.
 
szczerze ja nie kupowałabym tak wszesnie nie życzę nikomu tego ale niedaj Boze cos pójdzie nie tak i patrzysz na te wszystkie zreczy co masz ...nie lepiej troche poczekac? ja zaczełam kupować ok 20 tyg
 
Hmmm szczerze? Jak ma się urodzić, to się urodzi- czy kupisz coś w dniu pozytywnego testu, dziś, za 3mce czy w 9mcu. Jak masz ciążę stracić, to na pewno nie dlatego, że kupiłaś coś za wcześnie.
Chcesz kupić? Sprawi Ci to radość? Kup. Ciesz się ciążą i nie pozwól nikomu Ci tej radości odebrać:)
O właśnie!

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
szczerze ja nie kupowałabym tak wszesnie nie życzę nikomu tego ale niedaj Boze cos pójdzie nie tak i patrzysz na te wszystkie zreczy co masz ...nie lepiej troche poczekac? ja zaczełam kupować ok 20 tyg
To jest wtedy pamiątka po dziecku, o którym poza mamą zwykle nikt nie pamięta, "bo to przecież nie dziecko", ", bo młodzi jesteście, zaraz zrobicie drugie".
 
reklama
Hej dziewczyny ja w pierwszej ciąży nie Miałam świadomości że można poronić Itp itd. Dlatego chwaliliśmy się od poczatku i kupowaliśmy od samego początku Ubranka zabawki i wszystko co nam się podobało i było potrzebne i synek urodził się piękny i zdrowy. Więc chyba nie ma w tym jakieś przeszkody.

A ja mam problem sama ze soba, jestem taka niedobra że podziwiam mojego męża jak ze mną wytrzymuje. Wszystko mnie denerwuje płacze po 20 razy dziennie ,denerwuje się byle czym. Wczoraj Dla dobra otoczenia poszłam spać o 20 i spałam dziś do 7 ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry