reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę teraz zrobić test ciążowy ? Takim testem .?

Dołączył(a)
14 Luty 2018
Postów
11
Witam.
Mogę zrobić teraz o tej godzinie taki test ciążowy?
Tak jak w poprzednim poście 19.03 kochałam się z chłopakiem i na w tedy miałam prawdopodobnie przesunięta owulacje ;)

Minęło już 11 dni. Czy z takich tańszych testów wykarze mi prawidłowy wynik ?
 

Załączniki

  • received_1658249467563368.jpeg
    received_1658249467563368.jpeg
    144,5 KB · Wyświetleń: 291
reklama
Widzę że wcześniej nie czytałaś ze zrozumieniem :) napisałam ze to przez mojego chłopaka ale mniejsza z tym juz. Nauczył się i sam zrozumial. Sam zaczął się starać i mówić o tym, zmienił się zrozumiał co zrobił i tyle,
A czyli rozumiem, ze ty wlasnego rozumu nie masz? To jeszcze lepiej, tylko pogratulowac. Sorry, nikt cie tu po główce nie pogłaszcze, bo twoje czy tam wasze postępowanie to skrajna nieodpowiedzialnosc ;)

mjvy3e5evtupvzgq.png
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Wyszedł negatywny :/ a czy różne spożycia płynów przez cały dzień ma na to wpływ jakiś? Bo dużo dziś piłam herbaty, energetyków i inne.. :/ bo na innych forach piszą że duże ilości różnych płynów mają na to wpływ :/ Już sama się zgubiłam w tym wszystkim. Mam nadzieję że z czasem zobaczę u siebie te dwie kreseczki :/
Czyś ty się z d****** na rozum zamieniła???? Mam nadzieję żebyś jeszcze długo dwóch kresek nie zobaczyła, nie dorosłaś do macierzyństwa. Energetyki, a dziecko chcesz mieć? Ja bym Ci kazała iść do szkoły na jakieś kształcenie seksualno-rodzinne, bo bladego pojęcia nie masz o planowaniu ciąży!

Widzę że wcześniej nie czytałaś ze zrozumieniem :) napisałam ze to przez mojego chłopaka ale mniejsza z tym juz. Nauczył się i sam zrozumial. Sam zaczął się starać i mówić o tym, zmienił się zrozumiał co zrobił i tyle,
Oczywiście samodzielne myślenie wyłączone?

Nie zachodź w ciążę, bo biedne to dziecko będzie, bogowie wiedzą jakich cudów narobisz głupich zanim je urodzisz.
 
Witam.
Mogę zrobić teraz o tej godzinie taki test ciążowy?
Tak jak w poprzednim poście 19.03 kochałam się z chłopakiem i na w tedy miałam prawdopodobnie przesunięta owulacje ;)

Minęło już 11 dni. Czy z takich tańszych testów wykarze mi prawidłowy wynik ?
Ja robiłam test 4 dni przed @ o czulosci 10 i już wyszedł
 
Widzę że wcześniej nie czytałaś ze zrozumieniem :) napisałam ze to przez mojego chłopaka ale mniejsza z tym juz. Nauczył się i sam zrozumial. Sam zaczął się starać i mówić o tym, zmienił się zrozumiał co zrobił i tyle,
Oj Tak, wydoroślał w jeden wieczór i jest idealnym materiałem na ojca :)
 
W jeden wieczór hahahaha czytaj ze zrozumieniem. Od stycznia zaczal lepiej myśleć hahaha
To był sarkazm moja droga i metafora w jednym. Bo 3 miesiące to nie wiele więcej niż jeden wieczór na takie przemyślenia tym bardziej po waszych wcześniejszych działaniach. Do takich decyzji niektórzy dojrzewają latami, ale na pewno nie z miesiąca na miesiąc. Masz 18 lat, pomyślałaś co dalej? Co ze szkołą? Jak masz zamiar siebie utrzymać i dziecko? Gdzie będziecie mieszkać? Jesteś gotowa na to żeby na najbliższe 2 lata zrezygnować z imprez i spotkań ze znajomymi na rzecz wychowywania dziecka i nauki w jednym czasie? Samo spłodzenie dziecka to pikus. Hardkor zaczyna się po porodzie. Aaa i pożegnaj się ze swoją figurą bo w większości przypadków po ciąży zostają zbędne kilogramy i rozstępy. Jeżeli wszystko macie przemyślane, przeanalizowane i zaplanowane to ja wam życzę powodzenia i upragnionych dwóch kresek :)
 
To był sarkazm moja droga i metafora w jednym. Bo 3 miesiące to nie wiele więcej niż jeden wieczór na takie przemyślenia tym bardziej po waszych wcześniejszych działaniach. Do takich decyzji niektórzy dojrzewają latami, ale na pewno nie z miesiąca na miesiąc. Masz 18 lat, pomyślałaś co dalej? Co ze szkołą? Jak masz zamiar siebie utrzymać i dziecko? Gdzie będziecie mieszkać? Jesteś gotowa na to żeby na najbliższe 2 lata zrezygnować z imprez i spotkań ze znajomymi na rzecz wychowywania dziecka i nauki w jednym czasie? Samo spłodzenie dziecka to pikus. Hardkor zaczyna się po porodzie. Aaa i pożegnaj się ze swoją figurą bo w większości przypadków po ciąży zostają zbędne kilogramy i rozstępy. Jeżeli wszystko macie przemyślane, przeanalizowane i zaplanowane to ja wam życzę powodzenia i upragnionych dwóch kresek :)
Jestem chyba rzadkim typem dziewczyn że nie chodzi na imprezy i wgl :) co ma figura do tego ? Jestem i tak bardzo szczuplutka jak na swój wiek i ważne 47kg. :) więc sama waga mówi już wszystko :) nie obchodziło by mnie to jak bym,wyglądała :D
 
reklama
Najpierw bierze tabletkę dzień po, a potem ma nadzieję, że zobaczy dwie kreseczki...
Nie, na test za wcześnie i nie, płyny nie mają wpływu. Największe stężenie beta hcg, czyli hormonu ciążowego jest rano. Dlatego wczesne testy najlepiej robić po wstaniu z łóżka, dopiero później wychodzą niezależnie od pory dnia.
Idź lepiej na te inne fora, bo tu nic dobrego nie usłyszysz. Możesz być w ciąży i pijesz energetyki? Kolejna nieodpowiedzialność.
Oczywiście, że płyny, a raczej ich ilości mają wpływ na stężenie beta hcg w moczu... Skąd to największe stężenie rano?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry