reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zrobić dziecku krzywde?

Dołączył(a)
15 Listopad 2019
Postów
13
Jestem w 26tc.Lezalam dzisiaj kilka minut na brzuchu podczas seksu,calkowicie,twarzą do poduszki.Zrobilo mi sie slabo i od razu wtedy zmienilam pozycje.Czy mogłam w ten sposob zgniesc dziecko lub połamać?Rusza sie jak zwykle.Prosze o radę
 
reklama
Rozwiązanie
Przepraszam ale dziwnie się czyta że zrobiło Ci się słabo i zmieniłaś pozycje :) myślę że leżenie na brzuchu w tak zaawansowanej ciąży nie jest wskazane ale dziecku niemal na pewno nic się nie stało
Wydaje mi się że nie, mój lekarz zawsze mówił, że dziecko jest chronione, ja zawsze spala w pół na brzuchu bo inaczej nie umiałam, ale może lepiej unikać takich pozycji
 
Jestem w 26tc.Lezalam dzisiaj kilka minut na brzuchu podczas seksu,calkowicie,twarzą do poduszki.Zrobilo mi sie slabo i od razu wtedy zmienilam pozycje.Czy mogłam w ten sposob zgniesc dziecko lub połamać?Rusza sie jak zwykle.Prosze o radę
Masz wątpliwości to idz do lekarza. Ja w 26 tv to mialam taki duzy brzuch ze nie było mowy o lezeniu na nim.
 
Przepraszam ale dziwnie się czyta że zrobiło Ci się słabo i zmieniłaś pozycje :) myślę że leżenie na brzuchu w tak zaawansowanej ciąży nie jest wskazane ale dziecku niemal na pewno nic się nie stało
 
Rozwiązanie
Do góry