reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Fogia :-D:-D:-D:-D:-D rozbawiłaś mnie swoimi słowami o suwaczkach ;-)
Powiem ci że ponoć dobre nastawienie to połowa sukcesu... ja biorę z ciebie przykład - od rana się uśmiecham do kubasa kawy :-)
Dzieki za namiary na stronkę - już idę ją przejrzeć...

Emilia uu to niedobrze, jak macie chore ucho to lepiej posiedzcie w domku... żeby szybko Natalce to przeszło - bo ból ucha to nic przyjemnego... :-:)-:)-(
i daj znać po wizycie co powiedział laryngolog...

Madzienka miłego zakupowania...

Justyna moje też dziś pospały - może to pogoda tak dzieciakom sprzyja w spaniu... dobrze że katary są mniejsze... oby zniknęły na dobre!!!
 
reklama
Wróciłyśmy. Na szczęście to nie ucho chore. Ale było płukanie. Natalce się podobało. Rok temu trzymałam ją na płukaniuja i mąż a teraz sama siedziała :-).

Mamy iść do dentysty. Bo to dziąsła ją bolą. Tam gdzie ma być piątka dziąsło naszło na 4 w połowie :szok:.Jutro męża wysyłam.

Madzienka u nas Vaxol nie zadziałał, a kilka już razy miała podawany.

I laryngologa jak zobaczyła Justysię to stwierdziła że ona ma oczy chore. Bo coś dzisiaj znowu napuchła bardzo i jeszcze do tego ropa z oczu. Chyba się do tego okulisty z nią wybiorę w końcu.
 
witajcie

emilia wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) Zdrówka dla dziewczynek, biedne maleństwo ból ucha miałam raz, ale pamiętam do dziś :( co do kropli do uszu to właśnie ich szukam, bo gdzieś zapodziałam i nie mogę znaleźć :S nie wiem co mogło sie z nimi stac:eek::confused2: wczoraj jeszcze tu były:confused2:
marz udanej wycieczki :) dzieki za poparcie w sprawie zwolnienia :)
aluśka o kurcze skąd Amanda ma takie pomysły??:szok: dobrze,ze na biegunce sie skończyło

Co do babeczek to w sklepie byly tylko słone,a ze ja nigdy nie robiłam to wzięłam takie jakie były i średnio słone do kwaśnego pasowało:sorry::-D
idę dalej szukać tych kropli:zawstydzona/y:
 
Dzień dobry my dziś wstałyśmy po 10.00 z wyrka:shocked2: a tak mi sie nie chciało:sorry:
Od wczoraj mam mały mętlik w głowie bo dostałam złe wieści :zawstydzona/y: ehh :no: ale nie będę sie o tym rozpisywać...

Z wczorajszych wrażeń z Amandą zapomniałam się pochwalić że Martynka podnosi się do czworaka :-) i tak podniesiona buja sie na rączkach..... raz to trochę sie za mocno bujnęła i mila bliskie spotkanie buzia- podłoga :eek: a krzyku co nie miara :shocked2:
A teraz jedna panna śpi a druga klocki układa u teściowej w pokoju żeby małej tu nie hałasować a teściowa znów wybyła:cool:
Martynka już mniej kaszle w nocy dość spokojnie było może ze dwa razy zakasłała i już nie tak strasznie jak to było wcześniej więc do jutra może jej całkiem przejdzie a jak nie to przed przypisaniem jej antybiotyk poproszę o skierowanie na CRP i w wówczas powinny wyjść czarno na białym czy to na pewno jest infekcja w organizmie no ale mamy jeszcze dobę to może ten Fenistil całkowicie uleczy ja z kaszelku:sorry:
 
Emilia to dobrze że to nie ucho... ale nie dobrze że tak dziąselka małą bolą :-( oby dentystka szybko temu zaradziła...

Aluśka brawa dla Martynki za podnoszenie - silna dziewczynka...A Ami dobrze się już dziś czuje?

Sienio nienawidzę jak takim "cudem" znikają rzeczy :-D:-) miłego poszukiwania...

A j zmykam do ciuchów... ach żeby mi się tak dziś coś chciało jak mi się nie chce... :-)
 
Emilka dzielna Natalka, sama dała uszko przepłukać-brawo:tak:
ps. u nas Otinum bardzo dobrze zadziałało i na ból i na woskowinę:tak:

Sienio też uważam, że zwolnienie na dziecko należy Ci się, przecież nie każdy ma możliwość zostawienia chorego dziecka pod opieką rodziny

Aluśka super, że Martynka potrafi już tak dużo:tak:A na złe wieści mocno Cię przytulam
 
Cześć!
My dziś od 9.20 uwijamy się tzn ja a gabrysa rozpych się po kuchni i mnie przegania z każdego kata:wściekła/y::-)
Gabi obudziła się dziś po 4 i marudziła do 5, M ja przytargał do nas nie wiem po co ona tam nigdy nie śpi ja naszykowałam jej mleko i dziecko usnęło i spałyśmy do po 9:-D:-D
Teraz wierci się bo zasnąć nie może.
Ja mam bałagan że hej, ja G zasnie to coś ogarne a żeby porządnie posprzątać to ciężko mi na to czas znaleźć, może w weekend jak będzie zimno i w domu trzeba będzie siedzieć to się uda:-D
i ja zaglądam wieczorkiem, u nas była babcia Hubert jak ktoś przychodzi to jakiegoś szaleju dostaje tak się wścieka :baffled:

ja zasiadam tradycyjnie do swoich papierków ale coś czuję że dzisiaj długo nie pociągnę, spać mi się chce

A cóż to za papiery obrabiasz nocami?

Witam

A mój M zapomniał chyba o życzeniach :sorry:.

Dzień będzie prawdopodobnie koszmarny. Natalia obudziła się z rykiem wielkim, że ucho boli. Byłam u ogólnej, błony ucha nie widać taką ma woskowinę. Najpierw prawdopodobnie trzeba będzie płukać uszy. Ale tak płaczącego dziecka jeszcze nie widziałam.
życze zdrowia dla Natalci!!! Tobie życzenia imieninowe przesyłam!!!!

Witam,

Gdzie te słońce, co miało dzisiaj być????

Dzisiaj Michał wstał o 8,20:szok::szok: ja nie wiem czy to tak Zyrtec na niego działa:confused:. Na razie zachowuje się normalnie. Rano jak wstaje to nos ma czysty i suchy dopiero po jakimś czasie pojawia się katar, ale dzisiaj jest mniejszy niż wczoraj:tak:
Moim zdanie Zyrtec działa a on pomaga na spanie ponoć choc u nas nie widziałam takiego efektu

Dzień dobry my dziś wstałyśmy po 10.00 z wyrka:shocked2: a tak mi sie nie chciało:sorry:
Od wczoraj mam mały mętlik w głowie bo dostałam złe wieści :zawstydzona/y: ehh :no: ale nie będę sie o tym rozpisywać...

Z wczorajszych wrażeń z Amandą zapomniałam się pochwalić że Martynka podnosi się do czworaka :-) i tak podniesiona buja sie na rączkach..... raz to trochę sie za mocno bujnęła i mila bliskie spotkanie buzia- podłoga :eek: a krzyku co nie miara :shocked2:
A teraz jedna panna śpi a druga klocki układa u teściowej w pokoju żeby małej tu nie hałasować a teściowa znów wybyła:cool:
Martynka już mniej kaszle w nocy dość spokojnie było może ze dwa razy zakasłała i już nie tak strasznie jak to było wcześniej więc do jutra może jej całkiem przejdzie a jak nie to przed przypisaniem jej antybiotyk poproszę o skierowanie na CRP i w wówczas powinny wyjść czarno na białym czy to na pewno jest infekcja w organizmie no ale mamy jeszcze dobę to może ten Fenistil całkowicie uleczy ja z kaszelku:sorry:
Aależ Ci zuch rośnie. Do mnie dzis szwagierka zadzwoniła a ma córke z 15.12 i mówiła ze mała już wstaje przy szczebelkach:szok::szok:
Fogia ależ masz pomysł z tym batem, rewelacja. ściskam kciuki za długotrwałe powodzenie!!!
Madzienka udanych zakupów,


gdzie się Karlita podziewa??
 
Rok temu trzymałam ją na płukaniuja i mąż a teraz sama siedziała :-).


Madzienka u nas Vaxol nie zadziałał, a kilka już razy miała podawany.

Emilka oby te częste płukania nie skończyły się większym problemem z uszkami...dwuletnie dziecko miało juuż dwa razy płukane ucho???:szok::szok::szok:zmieniłabym lekarza...

a vaxol używaj zapobiegawczo...on powoduje że woskowina nie zbiera się tak

ps. u nas Otinum bardzo dobrze zadziałało i na ból i na woskowinę:tak:

o właśnie jeszcze o tych myślałam...

Aluska tulaski na kłopoty i zdróweczka dla malutkiej...

Justyna mam nadzieję że katarek pożegnacie raz na zawsze...


my już w domku, Jula zjadła zupkę i zaraz idzie spać....:tak:
 
reklama
aluśka duże tulaski dla Was :tak:, a Martynka mała zdolniacha i niedługo będzie raczkować :-)

talia bałagan nie ucieknie ;-)

Madzienka ja lekarza nie zmienię, ufam tej lekarce i zawsze nam pomaga. A nagromadzenie woskowiny w uszach u nas rodzinne. Mój tata i brat bardzo często mają płukania. A ten Vaxol to codziennie można?? Może rzeczywiście coś zapobiegawczo dawać...

Moje rozrabiają na całego. Ciekawe kiedy spać pójdą :cool2:


sienio a wy macie uszka chore?? Znaczy Jula?? Ja też mam ten lek co szukasz ale nie pamiętam czy na receptę był.
 
Ostatnia edycja:
Do góry