reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam się i ja :-)
sienio współczuję przeżyć weekendowych, oby więcej się to nie powtórzyło:tak:
fogia tulaski dla Antosia, oby przeszła mu "maruda". Dobrze że już Ci podłączyli...
marz21 ja poprzedniej nocy nie mogłam spać, jak mnie Kuba rozbudził po 2 to do 5 nie mogłam zasnąć:sorry2:A może mało pijesz wody przy takim wysiłku i dlatego puchniesz?Super że Mateuszek zadowolony z przedszkola:tak:
madziara78 mnie coś kaszel męczy:cool2: Normalnie te choróbska się chyba nigdy ode mnie nie odczepią:-(
madzienka tak jak zapowiadali na wiosnę: mamy "lato stulecia":sorry2:
maltanka fajny dzionek mieliście wczoraj:tak:
Ja od rana pranie robię bo do łazienki nie dało się wejść tyle się nazbierało.:cool: Mam nadzieję tylko że nie będzie padało jak wczoraj. Kuba się bawi ładnie, trochę mi pomaga więc robota jakoś idzie...Później muszę coś wymyślić na obiad ale pomysłów brak:baffled: Miłego dzionka:-)
 
reklama
Witajcie...my już po śniadanku...jemy lody..
słoneczko jest więc nie jest źle;-)

Marzenka wiem wiem że dla Was ciężaróweczek ta pogoda to zbawienie....ale niech przynajmniej nie pada....
odpoczywaj kochana...bo obiecałas mi spotkanie;-):-)
a o sloneczku marzę bo chcialabym żeby wygrzalo nas jeszcz troszeczke przed jesienią i pewnie długa zima:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Madziarka trzymam kciuki za te inne sprawy....;-);-);-)i kciukaski za dzisiejsze szczepienie
Madzia jak nie przyjdzie lato to we wrześniu październiku lecimy do Egiptu...wygrzać ciałka???:-D:-D:-D:-D

Karlita jak nocka??

Sienio wracam najpóźniej w niedzielę więc od poniedziałku możemy spotykac się:-D
tulaski za wizytę w szpitalu...niech julka trzyma sie w zdroweczku

Antunaet 5h spał Kuba?? a jak nocka...o ktorej zasnął??

Fogia jak mała marudka dzisiaj??

Maltanka ja wierzę że jeszcze dwa tygodnie sierpnia, te ostatnie nas trochę wygrzeją...
trzymam kciuki za podjęte decyzje...aczkolwiek bedzie nam was brakowało jeśli zdecydujecie się na przeprowadzkę:blink::blink::blink:
super że spotkanko udane....

zmykam troszkę pokorzystać ze słoneczka...
 
witajcie

my po śniadanku, królewicz wstał dzisiaj przed 9.00 potem oglądał bajki od 9.30 i takim sposobem wstaliśmy z łózka o 10.30:szok:

kończę kawkę i zmykamy, bo muszę podjechać do księgarni na UMCS:tak:

marta
jak ząbkowanie dzisiaj?

mandziula jak siniaki widać?

madziara fajnie, że dzionek u mamy udany:tak: a decyzje:sorry2: nie tak łatwo i na razie nic z tego niestety:-(

antuanet też zamierzam dzisiaj prać:tak:

marzenka już niedługo:sorry2: a z upałami faktycznie byłoby gorzej

madzienka fajnie że odpoczywacie u nas też słoneczko, z przeprowadzką pojawiło się coś nowego, ale na razie nic nie będę mówiła, żeby nie zapeszyć;-) a nawet jakby gdzieś dalej to są samochody ;-)a LBN nie tak daleko:-);-)
 
witam. jak wam coś napiszę to z foteli pospadacie :-D:-D
moja teściowa wymyśliła że koniec wydawania pieniędzy na papierosy teścia szwagierki - sama będzie fajki robić.
kupiła tytoń, tą nabijaczkę i papierki do papierosów (nie wiem jak to się fachowo nazywa)
ale ten tytoń kupiła w jakiś liściach i chciała je lekko podsuszyć jeszcze i wsadziła je do piekarnika :szok:
ja po jakimś czasie czuję że coś nie pali !!
a to ten tytoń zaczął się hajcować....:szok::-) tak więc nie dość że dwóch palaczy gonię cały czas, to jeszcze ta z tytoniem zaczęła... hehe.

wreszcie pogoda jest. Ja popołudniu szykuję się do mamy,bo mam sprawę do niej... a później na zakupy z mężem:-)
mamy wesele w sobotę, a ja jestem goła i wesoła.:-)

maltanka,
oby przeszło ci po tej maści i wizyta u gina odbyła się tak jak planujesz:-)
sunday, fajnie że spotkanie z koleżanką udane, i Maks się ucieszył:-)
Justyna, aż tak was zmoczyło ? dobrze że mieliście coś na przebranie :)
Marta, co tyle kontuzji u was ;)
Atali, na pewno dasz radę z dwójeczką dzieciaczków.
eh, bo my takie świeżynki na forum jesteśmy :)
ja piszę się na pewno na spotkanie :)
Marz, supeer że Mateuszek zadowolony :-)
sienio, gratulacje dla szwagierki !!:-)
zdrówka dla Juleczki :)
Madziara, spokojnego szczepienia:-)
 
witajcie
mały spi, posprzatałam, porobioam przelewy i zagladam co u Was
ja ostatnio z mezem na stopie wojennej, a to mu kanapki nie pasuja do pracy a wczoraj wkurzyl mie na maksa, podgrzalam mu obiad a jak przyszedl z pracy karmilam malego myslalam ze sobie wezmie wszystko bylo n wierzchu a on wchrzanil pol pieczenia(mama mi zrobila pieczen rzymska bez czosnku), przyszedl i mowi ze bardzo dobra, ja nic na to, potem odlozylam malego do lozeczka ide do kuchni a tam pieczen opedzlowana a obiad nieruszony, opiep..... go porzadnie obrazil sie, a dzis protest generalny niech sam sobie gotuje, mam zupe troche sosu ktorego wczoraj nie zjadl i nie gotuje nic niech sie wypcha ..........moze doceni....
niemoge ...stary i głupi...
ostatnio czytam kryminal chmielewskiej "drugi watek" kupilam w leclercu za 7,90 i taki znalazlam cytat "chłop w chałupie to jak wrzód na dupie"
MArilocia ja ma fajna sukienke ciazowa na komunie kupilam i bylam w niej jeden jedyny raz, jakbys byla zainteresowana to pisz pw
pomyslowa tesciowa nei ma co
justyna ja jeszcze walcze z ogorkami wlasnie musze pojsc i wyzbierac znowu mi poprzerastaja, moge sie starac zbierac dokladnie a i tak zawsze cos przeocze i zbieram przeogromne nasienniaczki
madziara powodzenia na szczepieniu
sunday fajnie ze spotkanie udane
madzienka dzisja to sie chyba wygrzejs=esz na slonku gorac sie robi powoli a tak nz ciekawosci pytam daleko masz dzialeczke od lublina??
marz to juz nieglugo uwazaj na siebie
emila kiedy mnie odwiedzisz??
 
witam dziewczynki, hehe, jak się ma dwójkę dzieciaczków, to trzeba byc zorganizowanym, wyjścia nie ma, już o 9. miałam zupę ugotowaną, zebra,łam dzieciaki na spacerek, więc chyba jestem w stanie wybrać się gdzieś z dwójeczka Małego w chustę, w razie czego uzyczycie mi wózka do przewinięcia :-D
przepraszam, że jak po ogień po ogień wpadam, ale jak jeden śpi to drugi nie no i czasu mało...

Buziaczki dla wszystkich, bo Szymuś wzywa....
 
Hej
Gabi rano wstaje około 5 żeby zjeść bo w dzień nie specjalnie duzo je, a potem śpimy do 8,30 albo dłuzej dzień krótki się robi. Ja dziś musze na zakupy skoczyć bo gosci mam w piatek a jutro same bo Z na słuzbie no i z Gabi to nie zechce mi się taszczyc wszystkiego:-p Mam wrazenie ze ciagle jeżdżę na zakupy i ciągle jest jakaś potrzeba:baffled:
Talia ctrl+shift z lewej strony
Dziękuje
Zrestartowałam kompa i zadziałało ufffff

Gon u mnie czasem Z też się rzuci na jakieś jedzonko dla Gabi, dziś np robie mielone a Z mnie pyta co planuję na obiad i ze on nie lubi mielonych :dry: cóż ja już dawno nie robiłam, wiec on pozostanie przy zupie, nie to nie:tak:
Madzienka co to za tajemnicz gra????? piwko ze spritem zakosztuję dziś ostatni dzień antybiotyku:-D a piątek znajomi przyjeżdżają z Wawy:tak::tak::tak:;-);-);-)
Atali pierwsze koty za płoty:-D spacerowanie do przejścia...
Sunday to sobie posiedziałyscie...
Maltanka a cóż Ciebie na księgarnię UMCS naleciało?
Marz Tobie sie chce z tymi okanmi walczyć:szok: Moze poleż skoro puchniesz
mariolcia pomysły teściowej super!!!!!!!!! dobrze że nic wiecej się nie stało
Antuanet pogoda Ci dzisiaj pozwoli na wysuszenie pranka, jest trochę wiaterku i słońca idealnie!
Madziara trzymam kciuki za Nelcię na szczepieniu!
Fogia moze to ząbki, cos próbowałaś mi dawać ?
Karlita a jak u Was?
 
reklama
Do góry