reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie, u nas jakoś dzień za dniem leci, dziewczyny tfu tfu zdrowe....
w niedzielę Julcia występowała na WOŚP więc dzień pełen wrażeń...bo to telewizja...:-)


Anaconda spóźniony buziak urodzinowy dla Majeczki...
Pisz jak udały się urodzinki...

Justyna zdróweczka dla Michała

Sienio jakie ciasteczko pieczesz???i co udało się oddać krew???

kto ze mną wypije kawkę??

latte_macchiato2.jpg
 

Załączniki

  • latte_macchiato2.jpg
    latte_macchiato2.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Hejka :-):-)
A ja mam dzisiaj nockę bo mamy inwenturę i wg grafiku skończymy o godz.4 nad ranem :szok::szok::szok: a dzisiaj o godz.16 zebranie na koniec półrocza w szkole :tak::tak: poza tym leci, urodziny mega udane, Maja była wniebowzięta :tak::tak: no i od poniedziałku ferie więc zaczynamy kombinować co tu by z Mają zrobić, ot minus chodzenia do szkoły zamiast do przedszkola :crazy::crazy:
Sienio o tak!!! to by było przegięcie przejście na 1/2 etatu :-D:-D:-D:-p:-p oj rozbawiłaś mnie pracusiu prawie do łez :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
anaconda miło mi, ze humor Ci sie pprawił;-)
madzieńka widziałam Twoją gwiazdę telewizji, wyglądała przepięknie:tak::tak: super ta akcja przedszkola:tak: Robię shreka nic innego nie przyszło mi do głowy a krew ide jutro oddac.
 
Witam,
O coś drgnęło na forum:happy:

Sienio odpowiem za Anetkę na Olę plasterek nie działał:no:
Trzymam kciuki za jutrzejsze oddanie krwi:tak:i za wolny dzień:-)

Madzienka
super że zdrówko dopisuje dziewczynom:tak:ładny występ Julci na WOŚP:tak::-)

Anaconda fajnie że urodzinki udane:tak:Sama torcik zrobiłaś, czy zamawiałaś? Maja dzisiaj pływa?


My już po szybkim spacerku. Obiadek zjedzony, M ogląda bajkę, a ja popijam kawkę:-). U nas w przedszkolu znowu pogrom dzieciaczków, mało dzieci już chodzi i DBiDz przełożony na po feriach.
 
witam dziewczyny!!!!! ale mi dzisiaj łeb pęka już wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć a dzisiaj się obudziłam już z bólem...masakra...
Czarek dzisiaj wstał z zaropiałym oczkiem zapuściłam mu kropelki i do przedszkola nie poszedł....a wczoraj też u nas się działo.... mama moja pojechała do lekarza do kontroli bo była przeziębiona i z przychodni zabrało ją pogotowie do szpitala.... ciśnienie miała strasznie wysokie i nie mogli jej obniżyć.... po całym dniu spędzonym na izbie przyjęć w końcu ją zbadali, na szczęście udało się obniżyć i wypuścili ją do domu....

sienio miejmy nadzieję że to tylko chwilowy przestój na forum i że ono nie umrze śmiercią naturalną...nie może!!!!!
tak kochana zaczynam świrować w domu... ale dzisiaj wybrałam się na spacer i ledwo wróciłam tak mnie brzuch rozbolał... mam nadzieję że to szybko przejdzie bo zwariuje leżąc w domu
no proszę jesteś honorowym dawcą krwi... gratuluje... ja parę lat temu chciałam oddać krew ale niestety jestem za chuda:baffled::baffled::baffled::baffled: jedynie mogłam zarejestrować się jako dawca szpiku...

madzienka oh napiłam bym się takiej kawki....a Julcia rewelacja...

anaconda super że urodzinki udane.... a gdzie zdjęcie tortu??????

justynka tak to jest z DBiDz u Czarka w tamtym roku w ogóle nie było bo ospa zaatakowała przedszkole....a w tym roku ma po feriach...
 
Ja już po zebraniu, oczywiście nasłuchałam się samych pochwał i chyba w nagrodę kupię Mai jakiś drobiazg bo zasłużyła sobie :tak::tak::tak:
Sienio to może ja dzisiaj w nocy pójdę oddać krew ;-):-p:-D:-D:-D
Madzienka Maja będzie chodzić do DK tylko z nami problem bo nie ma zbytnio kto jej zaprowadzać tam na godz.11, pierwszy tydz. jakoś już zorganizowałam ale co będzie w drugim to zobaczymy :baffled::baffled::baffled: chyba będę musiała cały drugi tydzień codziennie krew oddawać by do pracy nie chodzić :-D:-D:-D
Justyna u nas basen się skończył przed świętami i drugi semestr rusza dopiero po feriach tak więc Maja ma przerwę :tak::tak: tort urodzinowy zamawiałam a że nie mieli opłatka kucykowego to był sam napis, zaraz wstawię jakąś fotkę :tak::tak: oby Michaś wybronił się przed chorobami skoro tak mało dzieci chodzi do przedszkola :tak::tak::tak:
Elza Ty nie szalej ze spacerkami tylko się oszczędzaj, a w łóżku możesz sonie książki czytać :tak::tak: i jak tam oczko Czarującego, oby do jutra przestało ropieć :tak::tak:
Oj jakież ja mam chęci jechać do pracy :baffled::baffled:
 
dzień dobry w ten szary dzień...w Polsce śnieg pada, ciekawe czy do nas dojdzie??oby nie bo ja już zimy nie chcę!!!!

Sienio krew oddana...ile Ci wypompowali???

Elizka mocno kciuki zaciskam za wizytę i czekam na wieści

Justyna jak nosek Michałka??

Anaconda czyżbyś miała w planach teściową ściągnąć?

Lenka śpi ja popijam kawkę kto się dołączy....??
 
hej.... mi nadal ból głowy nie przeszedł... a ciśnienie mam jak u zdechłej kury... na szczęście Czarujący dzisiaj już pomaszerował do przedszkola bo oczka czyściutkie... i wiecie co on wczoraj powiedział "tęsknie za przedszkolem":szok::szok::szok: normalnie szok....
ja dzisiaj mam to badanie genetyczne tak więc kciukasy proszę zacisnąć aż do odwołania :-D:-D:-D

madzienka dziękuje bo wiem że Ty już zacisnęłaś.... ja też nie chce śniegu i zimy... teraz niech spada...

anaconda muszę choćby na chwilke wyjść z domu bo inaczej zwariuje....jak tam po inwentaryzacji???? co kupiłaś swojej zdolnej córci w nagrodę???

sienio jak tam po oddaniu krwi???? czekoladki dostałaś????
 
reklama
Hejka :-):-)
Ja już wstałam i wypiłam "poranną" kawkę :-D:-D zeszło nam się w nocy do godz.3 nad ranem więc nie było wcale tak tragicznie :tak::tak:
Pogoda faktycznie do bani a powrotu zimy to już chyba najbardziej ja nie chcę bo jak sobie pomyślę o odśnieżaniu i skrobaniu auta to mi się odechciewa wszystkiego :szok::szok::szok:
Madzienka o nie nie, takie pomysły to mi do głowy nie przychodzą :no::no::-D:-D to już prędzej Maja na wieś wyjedzie :-D:-D:-p:-p
Elza doskonale Cię rozumiem, mnie też szlak trafia jak cały dzień mam siedzieć w domu :crazy::crazy: a Maja dostanie zapewne coś kucykowego :-D:-D:tak::tak:
Oj jak fajnie że ja wczoraj nagotowałam na 2 dni to mam dzisiaj spokój :tak::tak:
 
Do góry