reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam się wieczorowo
anaconda Kuba zostaje w zerówce :tak: On październikowy więc nie ma obowiązku do szkoły iść...
sienio wróciłaś?Opowiadaj jak było?
aluśka dużo rzeczy na tej stronce można dostać www.leworeczni.pl , fajne te Twoje córcie że zatroszczyły się o mamusię;-)
elza odpoczywaj kochana! Super że w dwupaku, chociaż jeszcze 3 tygodnie zaciskaj nogi...A w którym t.c. urodziłaś Cz?
madzienka jak tam piknik?
U nas weekendzik moment zleciał, szkoda że ta pogoda taka średnia...My od kilku dni na rowerach wycieczki robimy,niby nie daleko ale dzieciaki mają tyleeeeee radości,Wiki jeździ ze mną w foteliku a tak się czuje zmęczona:-D Wczoraj padłam z nimi a dzisiaj muszę popracować jeszcze:rofl2: Spokojnej nocki.
 
Ostatnia edycja:
witam
jejku, ja to już jak zwylke czasu nie mam na nic... ledwie się wyrabiam z pracą, w dodatku mam trochę doświadczeń w polu, więc miło spedzam czas od Nałęczowem:-D:-D
już prawie :)-D) skończyliśy podjazd, wczoraj P zamocował bramę, po miesiącu wykopów, gór piachu i ziemi mam już równiutkie podwórko, trawka zaczyna ładnie rosnąć... Miki się cieszy bo ma gdzie rowerem się rozpędzić,a Zosia ma gdzie zdzierać kolana:zawstydzona/y:

teraz bedę się chwalić: Zosia już od kilku dni w domku bez pieluchy chodzi:tak::tak: ładnie woła na siusiu, czasami tylko mamy małe wpadki:tak:
elizka jeszcze masz troszkę czasu, niech się malutki nie spieszy:tak: jak się czujesz??

nawet nie bedę próbowała nadrabiać wszystkich wpisów, wybaczcie...
 
Witam z rana :-):-)
Mam nadzieję że słoneczko wyjdzie na dobre i trochę nas ogrzeje :tak::tak:
Maja już w szkole a ja się biorę za ogarnianie mieszkania :tak::tak:
Wizyta u dermatologa ekspresowa - dostałyśmy tylko skierowanie na badania i teraz tak się zastanawiam kiedy ja to wszystko zrobię :sorry::sorry:
Elizka super że wróciłaś z dwupaku :tak::tak::tak:
Mandziula brawa dla Zosieńki, oj szybko ją oduczasz od pieluch :tak::tak: no i super że podwórko już doprowadzone do ładu :tak::tak:
Antuanet nie ma to jak rodzinne wycieczki rowerowe :tak::tak: ja się właśnie dowiedziałam że była nauczycielka przedszkolna Mai mimo że ma synka z początku roku 2005 to też odroczyła mu szkołę na za rok :tak::tak:
Dobra biorę się za odkurzanie :-):-)
 
Witajcie poniedziałkowo

My weekend u dziadków, ale pogoda beznadziejna, w sobotę się coś źle czułam, zostaliśmy na niedzielę na noc, bo Huberta nie dało się wyciągnąć i jak to zwykle bywa nie wyspałam się :sorry: Człowiek się chyba starzeje i przyzwyczajony do swojego łóżka:-p
A dzisiaj powrót do przedszkola na 1,5 tygodnia i wakacje.

anaconda słoneczko wychodzi niby, ale raczej chłodno ma być

mandziula o super, że podwórko wraca już no normy

eliza fajnie, że już wróciłaś i udało się w dwupaku

antuanet o ja bym też pojeździła na rowerze, ale rower poczeka do przyszłego sezonu :)
 
Witam się poniedziałkowo pogoda niby się poprawia ale jest taka niepewna ja dzisiaj mam wizytę u lekarza...i wiele rzeczy do zrobienia w domu ale nic mi się nie chce
 
witajcie, ja też mam dziś jakiś dzień lenia...nic mi się nie chce, kuchnia czeka na porządki a ja siedzę z kawa i nie wiem jak się za to zabrać..
weekend zleciał. mieliśmy piknik przedszkolny i mimo braku pogody było fajnie...pogadaliśmy pośmialiśmy się w gronie rodziców....aż szkoda że część z nich idzie do szkoły, bo taka fajna paczka zrobiła się...rodzice odchodzących dzieci zrobili przedstawienie Alicja w Krainie Czarów - super...dzieciaki w kaloszach ale poszalały, był grill, piwko, tort więc imprezka udana...później byliśmy kibicować naszej kaczuszce:tak:niestety nie dopłynęła pierwsza do mety ale ważne że cel był szczytny!!!
Paweł dziś pojechał na wyjazd integracyjny...ale jutro wraca i mamy długi weekend...ciekawe tylko jaka będzie pogoda....ma ktos wiarygodne wieści???

Wczoraj zostałam znowu ciocią....Pawła bratu urodziła się córeczka...

Elizka trzymamy kciuki za wizytę....dobrze że nadal w dwupaku, moja sasiadka urodziła kilka dni temu w 33 tc., mała waży 1900g i na razie leży w inkubatorze...więc oszczędzaj sie ile możesz

Maltanka Hubert zostaje w tym przedszkolu na kolejny rok???

Misia jak u Was zdróweczko???

Mandziula super, brawo dla Zosi, ja jakos zabrac się nie mogę...może jak będzie cieplej;-)

Anaconda powodzenia na badaniach....i owocnego odkurzania...

Antuanet bardzo udany!!!co kupujecie na zakończenie roku...bo z tego co pamiętam ty jestes w trójce???

Sienio hop hop wróciłas???opowiadaj...

Marzenka jak się udał weekend, pojechaliście na działkę???i jak Bartus???

miłęgo dnia...
 
Witam,
Podłoga mi schnie więc postanowiłam chwilę luknąć na BB i coś skrobnąć.
W weekend miałam tyle na głowie że sobota minęła mi bardzo szybko, niestety ze względu na deszcz połowa pracy została przeniesiona na najbliższy weekend i oby już nie padało.
M w przedszkolu, rano obleciałam targ i biedronkę. Zaopatrzyłam się w parasole ogrodowe i tak się zastanawiam że chyba jeszcze jeden by się przydał:-p


Anaconda a co Mai że byłaś z nią u dermatologa?

Madzienka fajny mieliście weekend,

Eliza
powodzenia na wizycie,

Mandziula
super że podwórko ukończone,

Antuanet nie ważne że krótkie wycieczki, istotne jest to że dzieciaki zadowolone,

Maltanka
a co to za sobotnie osłabienie? A dzisiaj jak się czujesz?

Zmykam poprasować

Miłego popołudnia!
 
reklama
Witajcie

Niestety juz koniec urlopu i czas wrócić do rzeczywistości:sorry: jak mi się chce chyba nie muszę pisać:-D Odwiedziny udane, trochę pozwiedzaliśmy, trochę popilnowałyśmy siostrzeńca i tak zleciało. Już mniepytali diś czy bym trochę nie chciała zostać w ramach nadgodziń, ale ja oczywiscie nie mogłam:sorry:
antuanet super te rowerowe wycieczki, sama bym się wybrała, ale musiałabym rower odkopać:-p
elizka co Ci się tak śpeszy, marudziłaś, ze juz koniec ciązy a tu juz torbę pakujesz:-p spokojnie jeszcze czas i miałaś leżeć z tego co pamiętam:sorry:
aluśka ja niestety nie wiem nić o przyborach, ale dobrze, ze teraz dzieci leworęcznych nie zmusząją juz do pisania prawą, za moich czasuw nie było wyboru:sorry:

zmykam moze jeszczę się dziś odezwę:tak:
 
Do góry