reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Aluśka zdrówka i dziękuję w imieniu Mateuszka:-)
Talia powodzenia na wizycie....dobrze że siedzicie w domu i przedszkole odpuściliście lepiej dmuchać na zimne....nie mów że twój Z jeszcze studiuje teraz w Polsce:szok:szalejecie....
Anaconda w środę wracam i w piątek 31 zwalniamy mieszkanie....szczerez o nawet nie wiem jak to ogarne:-Da gdzie bedziemy dalej znowu nie wiem mamy zarezrewowane 4 pkojowe ale znowu mamy watpliwosci czy takie pieniadze chcemy wydac na mieszkanie w blok:sorry:wiec cos czuje ze troche zagrzejewmy miejsca na stancji;-)
Eliza no właśnie jak Wy już na swoim???? Buziak dla Nikosia za 3 miesiace...
Maltanka jak u was pochwal się syniem..
Misia jak u Was zdrówka i jak ogarniasz rodzinke.....

A co do Wrocławia będę go bardzo miło wspominać mimo tego, ze jeżdze tam do pracy i za za lekkiej chwilami ale jednak ludzi jakich tu poznałam i czas jaki tam spedzilam bezcenne....

A ja dzisiaj w mojej ostatniej podrózy do Wrocławia na najwazniejszy weekend...wszyscy jada jutro a my s kolezanka postanowilysmy nie zrywac sie rano i spedzic jeden dzien dluzej razem....przy okazji dzisiaj to tato przywiozl mnie bo mial wyjazd sluzbowy w te strony wiec bomba....

chociaz nie obyło sie znowu bez jakiejs przygodu jak odwiozlam dzieci do przedszkola zorientowalam sie ze nie mam klucza od domu a tam torba i za chwile w droge....juz nawet P zawróciłam z trasy ale naszczescie zostawilam w drzwiach uffffff....
 
reklama
Witam. Chłopaki w przedszkolu, ja z W. pozałatwiałam sprawy urzędowe i jestem już w domku :tak:.
Marz: Wszystkiego Najlepszego dla Mateuszka z okazji wczorajszych urodzin:tak: Dobrze, że klucz się znalazł:tak:
Aluśka: Sukienki jeszcze nie mam, może razem na zakupy się wybierzemy:-) oczywiście jak już wyzdrowiejesz:tak: Będę lecieć z chłopakami i z E., i może jeszcze z tatą.
 
Witam...jesiennie kurcze jak ja nie lubie zimna i tego ubierania...tęsknie już za latem....
my ten tydzień mamy taki lekarzowy... wczoraj byłam z Nikim u rehabilitanta ale na szczęście nie musi chodzić na ćwiczenia... :-) a dzisiaj mieliśmy szczepienie T_T strasznie mały się spłakał... jeszcze ortopeda nas czeka w pon.
Marzenka Anaconda jeszcze niestety nie na swoim dłuży się nam ale to kwestia pieniędzy ale w sobotę mają nam podłączyć gaz tydzień musi minąć zanim popłynie i już właściwie możemy się pakować i resztę robić mieszkając tam...

Hej wszyscy chcemy odwiedzić wrocław może zorganizujemy sobie wypad tam na weekend ale za jakiś czas jak mały podrośnie ;-)
Marzenka buziaczek urodzinowy dla Matiego niech rośnie zdrowy..
Anaconda dobrze że atmosfera w pracy się oczyściła i nawet na imprezkę się wybierasz... gdzie się bawi Leclerc????
Talia powodzenia na wizycie daj oczywiście znać jak tam.... Gabi już wróciła do przedszkola???
Aluśka zdrówka już lepiej się czyjesz????
 
Madzienka a Ty gdzie???
Karlita pojawiasz się i znikasz :-)

Hop hop reszta gdzie Wy...
Maltanka Kamilek już ma miesiąc a my go nadal nie widziałyśmy... w ogóle jak tam
 
Witam w ten okropny czwartkowy poranek, ta pogoda i temperatura masakryczna :szok::szok::szok:
Moja Maja strasznie się rwie żeby sama iść do szkoły, a że dzisiaj ma na 11.20 to może ją puszczę a sama będę ją z tyłu "szpiegować", boję się ze względu na to przejście przez ulicę przy Aldiku ale z drugiej strony ona nie należy do roztrzepanych więc może warto jej zaufać ;-):-p:tak: no chyba że nadal będzie tak lało jak teraz to ją podwiozę autem i problem będzie rozwiązany :-D:-D:-p:-p
Elza leclercki bawią się w Etiudzie na Nałęczowskiej :tak::tak: super że nie musisz z Nikosiem jeździć na ćwiczenia, no i powodzenia u ortopedy :tak::tak:
Marzenka spóźnione ale szczerze życzenia wszystkiego co najlepsze dla Mateuszka :tak::tak: jejku jakiego Ty masz już "dorosłego mężczyznę" w domu :szok::szok: to widzę że decyzja w sprawie kupna mieszkanka jeszcze nie podjęta, ale szukacie czegoś tam koło Was czy w całkiem innej części Lublina? :confused::confused: powodzenia w ostatniej podróży do Wrocka - jejku jak to zabrzmiało ;-);-):-D:-D
My to nieraz zapominamy wyjść klucz w drzwi i siedzimy sobie spokojnie w domu a tu sąsiedzi dzwonią i nas informują że klucze w drzwiach :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Maja oczywiście śpi więc poranna chwila dla mnie :-):-) miłego dnia kobitki zmiatam do kuchni :tak::tak:
 
Cześć dziewuszki

ja po wizycie spokojna o tyle ze dzidziuś pozostaje chłopcem wszystkow normie a szyjka mocna wszystko pozamykane czasem brzuch sie twardy robi ale to trzeba wiecej magnezu brać. Gabi wciaż w domu teraz we wtorek bedę sie dowiadywać co dalej, a dzis mamu urodziny koleżanki z innego miasta wiec czeka nas popołudniu wyprawa chociaż tyle rozrywki bo i u nas chłód :dry:

Anaconda Ty" ranny ptaszku" ale się zerwałąś do kawy??:-) Ja też na nogach gabrysia wcale nie spi długo pomimo że nie ma do czego się spieszyc.

Eliza to super że macie już wszystko teraz sie przeprowadzajcie będziecie mieć tyle przestrzeni i wygody na które tak czekacie:-) Ale Nikoś szybciutko rośnie, strasznie bym chciała takiego dużego chłopca;-)

Marz
rzeczywiscie takie wyjazdy wzbogacają choć są meczące zarazem. a Z studiuje podyplomówkę w PL musi ją zrobić bo wporwadzili takie przepisy i myśli o awansie po powrocie do Pl a tego mu będzie brakować. Straszne to dla nas i dla niego bo musi 850 km gonić w jedna stronę ale chciałabym to miec jak najszybciej za sobą i nie przekłądać już, zobaczymy jak sie to zakończy aby spokojnie
 
Witam... ale mamy klimat wrrrryyyy w taką pogode cieszę się że nie mam psa ;-)
Anaconda myślę że spokojnie możesz zaufać Mai chociaż ze śledzeniem jej to nie głupi pomysł moja siostra tak robiła :p

Talia super że na wizycie wszystko ok będziesz miała synka cudnie imię już wybrane???? Na kiedy masz termin???

Pozdrawiam
 
Witam

Ale mamy paskudną pogodę za oknem brrr:baffled: dobrze że ja jeszcze na zwolnieniu i nie muszę moknąć i marznąć:rofl2:
Chociaż dzisiaj to mam w planach wyjście do przychodni Kadrema żeby zapisać Martynę do poradni logopedycznej.... i akurat Ewa załatwiła mi skierowanie bo sama opinia z przedszkola nie wystarczy:sorry2:
Podobno do 19.00 ta przychodnia jest czynna więc jak jednak ja nie zdecyduje się na wyjście to P. wyślę...akurat pracuje dziś do 17.00 to jeszcze zdąży podskoczyć;-):-p

Eliza czuję się już dużo lepiej... i kaszel z katarem już nie są tacy uciążliwi:sorry2:
Talia to świetnie że z dzidzią wszystko w porządku:tak:
Podziwiam Z że jeszcze ma chęci jeździć tyle kilometrów. co tydzień by w pl robić podyplomówkę:tak: oby szybko ten czas zleciał...
Anaconda u Emilki chyba dobrze... nic się nie skarżyła:rofl2: ...dziewczynki też chyba w porządku...Natalia chodzi do zerówki w szkole i jest podobno bardzo zadowolona:tak:
Wow to już Maja sama do szkoły chce chodzić...ho ho duża z niej pannica ;-)
A dzisiaj jak to wyszło? poszła sama czy jednak ja podwiozłaś?
Dobrze że się atmosfera w pracy poprawiła:tak:
Marzena obyście już wkrótce znaleźli swoje wymarzone gniazdko:tak: nie warto podejmować zbyt pochopnych decyzji:confused:
Dobrze że klucze się znalazły :tak:
Miłego weekendowania we Wrocławiu...też bym się kiedyś na wycieczkę tam wybrała...:sorry2:
Paulina dobrze że już sprawy urzędowe sobie pozałatwialiście:tak:
Oczywiście jestem chętna na zakupy;-)
Eliza.. tydzień.. co to jest... szybko zleci i już będziecie w domku:-)
To dobrze że nie musicie z Nikosiem na rehabilitację chodzić:tak:
 
Wpadłam jeszcze tylko na chwilę napisać że Mai pierwsza samodzielna podróż do szkoły zaliczona, ale jestem z niej dumna i jejku ona już jest taka "duża" :szok::szok::szok: Oczywiście za nią poszłam ale wróciłam się w połowie drogi :tak::-D:-D
Talia super że z dzidziusiem wszystko w porządku :tak::tak: podziwiam Twojego Z za mobilizację i wytrwałość :tak::tak:
Elza ja też w takich momentach cieszę się że nie mam psa, chociaż Maja cały czas mówi że chce go dostać na 9-te urodziny :szok::szok: a to przecież już tak niedaleko :szok::szok:
Aluśka oby szybko udało się zapisać Martynkę do logopedy, a u Was w przedszkolu nie ma opieki logopedycznej? :confused::confused: mojej koleżanki córcia chodziła tutaj u nas na Kompozytorów do przychodni i była bardzo zadowolona :tak::tak:
Dobra zmykam do pracy :-):-)


 
reklama
Aluśka jeżeli chcecie logopedę na NFZ to skierowanie potrzebne ja też brałam ale ja z Czarkiem wybieram się na staszica tam przyjmuje moja znajoma ale niestety okres oczekiwania jest długi jak to bywa ze specjalistami :p

Anaconda w przedszkolu jest logopeda ale prowadzi zajęcia grupowe a nie indywidualne niestety....
Brawo dla Mai za samodzielną wyprawę do szkoły ale ona już duża... a jak już chodzi sama do szkoły to i z psem będzie wychodzić :p
 
Do góry