reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

i oto jestem znów..skakałam po innych wątkach....a musze szybko pisać bo niedługo mężuś wraca i muszę od razu na poczte iść bo później chce jeszcze na zakupy wyskoczyć:cool2:

Fogia
Emilia wszystkiego najlepszego z okazji imieninek :-):-)
dobrze ze z uszkami wszystko w porzadku mam nadzieje że problem z żabkami też zostanie szybko rozwiązany:tak:
sienio powodzenia w szukaniu kropli:tak:
Talia Martyna w porównaniu z Amandą to jest oaza spokoju...bo Amandzik majac pół roku raczkowała, siadała i wstawała(filmik na you tube jest nie wiem czy widzialaś:cool2:) a ta sie jeszcze z plecków na brzuszek nie przekręca a już tułów podnosi:cool2:

Gratki za postępy dla szwagierkowej córy:-):-)
Madzienka a ten Vaxol jest na receptę?
Justyna ładnie Ci michałek pospał ale i tak nas nie pobił :-poby ten katarek w koncu Michałkowi dal spokój...dobrze że jest poprawa:tak:
Madziarka tak dziś już wszystko z Amandzią w porządku:tak: dziękuje ze pytasz:tak:
Udanych zakupów ja też się dziś tam przejdę:tak:
Maltanka spokojnego pakowania:tak::tak:
 
reklama
Otinum nam też raz lekarka przepisała jak Gab zachorowała jak miała pół roczku ale chyba raz użyłam .

Emilka dzięki zaraz biore sie za to żeby można było bez przeszkód chodzić po podłodze:-) i nie potykać sie o zabawki
Aluśka moja Gabi nie spieszyła sie z niczym wiec takie szybkie wstawanie mnie trochę dziwi ale dobrze ze dzieci silne są, a Martynka wszystko ładnie robi:tak::tak: Tak naprawde postepy każde cieszą
 
emilia co do ucha to nie wiadomo, bo tez nie było widać, jutro idziemy do laryngologa. Znalazłam opakowanie a tam jak byk na receptę :(
huhuh wiecie co znalazłam? dawno zaginioną baterię od laptopa :D:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Madzienka a ten Vaxol jest na receptę?

nie, bez recepty...

Madzienka ja lekarza nie zmienię, ufam tej lekarce i zawsze nam pomaga. A nagromadzenie woskowiny w uszach u nas rodzinne. Mój tata i brat bardzo często mają płukania. A ten Vaxol to codziennie można?? Może rzeczywiście coś zapobiegawczo dawać...

Emilia to najważniejsze ale z tym płukaniem to ja uważałabym...moja mama miała niezłe problemy z uszami po tych zabiegach na szczęście dr S wyprowadził jej uszy na prostą i tfu tfu od kilkunastu lat ma spokój

nie wiem jak często można go używać, może tutaj coś znajdziesz Vaxol

a Otinum jest na receptę

Jula wcześniej tez miała problemy z woskowiną ale kropelkami udało się ten problem rozwiązać...i jak na razie mamy spokój...a Vaxol stosujemy przed basenem....jak nie zapomnę jej psiknąć:zawstydzona/y:

Sienio
trzymamy kciuki żeby z uszkiem było wszystko ok....

Aluska
gratulacje dla małej zdolniachy:tak:
 
sienio ja pamiętam że rok temu myśmy stosowały Vaxol na woskowinę aby odeszła, ale nie pomogło. I dlatego było płukanie, a wtedy jeszcze zapalenie ucha mieliśmy.

To może będę 2 razy w tygodniu psikać. Ale pewnie będzie tak jak u Madzienki jak sobie przypomnę :confused2:

Co do zmiany laryngologa. To nawet chciałam zmienić rok temu, nie ze względów na lekarkę, ale że daleko przyjmuje. Więc poszłam do Farmedu do dziecięcej z Natalką. I nigdy więcej tam nie pójdę. Leczyłam poźniej dziecko miesiąc czasu na zapalenie uszu, bo się posłuchałam baby i nie dałam antybiotyku tylko jakieś do ucha coś, już nie pamiętam. A później się okazało że ta sama baba też koleżanki dziecko chciała leczyć bez leków :eek:.
 
mój już śpi, ja popakowałam trochę rzeczy i muszę jedną torbę rozpakować, bo to prawie cała moja i coś wywalić bez sensu tyle gratów wieźć, nie ma to jak facet mój to prawie nigdy nic nie bierze i zawsze mu starcza:sorry:


emilka
to dobrze, że to nie ucho

justyna i jak nosek Michałka?

fogia a weź przestań ja też te pierdoły lubię:-D:tak: ps. aż tak drogo taki kurs?

sienio ty te babeczki kupowałaś, a nadzienie tylko robiłaś swoje?

aluśka dobrze, że z dziewczynkami lepiej

talia to będziesz miala sporo czasu zapowiadają do środy deszcze:eek:
 
Przespałam się trochę i głowa mi pęka, taka ciężka jakbym wczoraj coś piła:eek:

Sienio fajnie ze znalazłaś zguby:-D

Maltanka he he he skąd ja to znam:-Dteż się tak pakuję no bo wszystko będzie mi potrzebne:tak:;-)

Madzienka chyba zakupię ten Vaxol dla Michała na basen:tak:

Aluśka udanych zakupów:-)

U Michała jest jeszcze katar. Dzwoniłam do przychodni żeby umówić się na jutro no, ale jeszcze rozpiski nie mają:no:
 
reklama
Madzienka, Madziara, Super że Wam się udał wypad do spa. :-)

anet, ja mam Orange. Może coś zamówię :-)

talia, gratuluje udanych wakacji
laugh.gif


aluśka, oby Amandzie nic więcej nie było po tych ziemniaczkach. Nadal życzę zdrówka dla Martynki :-)

fogia, życzę dobrej współpracy z dietetykiem. a co do sygnaturki jest świetna... ehh ja też już czasami przesadzam...

Emilka, dobrze że uszko przepłukane :-) wszystkiego Najlepszego !:-)

witam.
Badania glukozy wyszły dobrze, na czczo miałam 79 mg/dl, po godzinie 104, po dwóch 85.
wink2.gif

jakoś dzisiaj mam kiepski nastrój... może dlatego że jesteśmy 600 zł do tyłu, bo mąż pożyczył (już nie powiem komu), i ta osoba oznajmiła że nie ma jak oddać... w co nie wierzę, bo zarabia, żyje sama i jakoś na kosmetyki i drogie ubrania ją stać... tak więc 10 dni do wypłaty a my już prawie spłukani jesteśmy... a jak rozmawiam o tym z mężem to on problemu nie widzi... no ja nie rozumiem, remont niedługo, dziecko w drodze czyli masakryczne wydatki ciągle... kasy co raz mniej... a on się tym nie przejmuje... przepraszam ale musiałam wylać ten problem na forum... :zawstydzona/y:
 
Do góry