reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

ja dopiero dotarłam do domu :-) ale miałam powrotny spacer i mega kolejkę na poczcie ;-)
dobrze że dzisiaj nie padało i mogłyśmy wyjść z domciu :-) Madzieńka, Madziarka dziękuję za spacerek po saskim i wypad do Plazy :-)

mandziula
masz fajnego szefa heheheh

Talia
trzeba klienta szukać ;-)

maltanka
mi tez już się nic nie chce :-) a przed południem nie było tak zimno bo wiatru nie bylo teraz wieje strasznie Gabi się za wózkiem chowała jak szła ;-)

Marta podziwiam Cie terminatorze !!!

Iza
młodego na słoneczko wystawiaj :-) oby bylo go jak najwiecej!!!!! u nas Norb miał żółtaczkę jeszcze w 3 miesiacu życia ... ogólnie nas wypisano z podwyższonym wynikiem ....

Mariolciaa super że mąż nawiązuje kontakty z brzusiem ;-) hehehe

Madzieńka
minęłysmy sie postami ;-)
ehhh moja Gabi właśnie wcina zupę ale nie widzę by była śpiąca;-)
 
reklama
Witajcie,
a moje nie śpią... :-) zjadły obiad i rozrabiają -więc zaraz się zbieramy i jedziemy dalej :-)

Madzia Karlitka dziękuję kochane za super dzień - dzień wariata ale jaki super dzięki naszemu wypadowi :-D ja to ledwo do taksówki się zmieściłam ;-D

Mandziula fajnie że masz dziś tak dużo czasu... oby szefuńcio częściej robił takie niespodzianki :-)

Talia oby to była twoja nadwrażliwość... myślę że tak szybko to się pęcherz nie powinien przeziębić ale lepiej obserwować...

Marta wow.... ty na serio niezniszczalna jesteś :-D

Maltanka w sasie pomiędzy drzewami nie było tak źle :-D a jak słonko wyszło to było całkiem miło :-)
Ale niechcieja to i ja mam... niestety... :-)

Mariolcia ponoć dziecko wyczuwa tatusia na odległość i już w brzuszku poznaje jego głos... więc niech męzuś nawiązuje kontakty jak najcześciej...
oby dokumenty szybko dotarły...

Anetka
zapraszamy na spacerki... jak tylko będziesz miała jak do lublina dojechać :-) a jak twój bark? przestął całkowicie boleć?
Udanego urlopowania życzymy... oby stosunki między wami szybko się ociepliły!!! :-)

Iza
trzymam mocno kciuki oby glukoza pomogła...

Kurcze, coś mnie łowa zaczyna pobolewać -chyba sobie kawusię zrobię, może przejdzie...
 
Madzia Karlitka dziękuję kochane za super dzień - dzień wariata ale jaki super dzięki naszemu wypadowi :-D ja to ledwo do taksówki się zmieściłam ;-D

Kurcze, coś mnie łowa zaczyna pobolewać -chyba sobie kawusię zrobię, może przejdzie...

Madzia następnym razem musisz wziąc tą wielką torbę z czaszkami:-D:-D:-D:-D:-D

Mnie też coś pobolewa:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Hej,

Iza trzymam kciuki żeby żółtaczka szybko przeszła.
To Karol jest w Lublinie?? Wydawało mi sie ze pisałaś że Karola na wakacje zabrał twój były:confused:

Karlita, Madzienka, Madziarka super że miałyście ekstra spotkanko:tak::tak::-):-)

Maltanka na dworze to raz jest gorąco a za chwilę było zimno:no:takie nie wiadomo co:baffled:

Anetka fajnie że Paweł będzie miał urlop i pobędziecie trochę razem:tak:

Mandziula udanego weekendu z rodzicami:-)

Wpadłam na chwilę życzyć Wam kochane kobitki udanego weekendu i przyjemnego leniuchowania;-);-):-D:-D
 
Madziara dzięki za zaproszenie, może uda mi się w tym tygodniu co będzie, bo mąż 24 na dobę = sprzeczka, a to nie bark, tylko łopatka mnie tak boli, a raczej tak pomiędzy jedną a kręgosłupem, zabiegi mi pomogły, ale przy dziecku to nie na długo, a muszę mieć odstęp min. 1 miesiąc pomiędzy zabiegami

muszę kończyć, bo wpadłam na chwilę korzystając z tego że Paweł zabrał Olę na dwór, ale chyba wracają bo zimno, a nie chcę słuchać, że "znowu na komputerze" bla bla bla
 
Hej ja na chwilke, słyszałyscie,ze w kazda niedzielę do konca sierpnia mozna sie przechechac zabytkowym trolejbusem"Ziutkiem? w środku sa stoliczki trasa przejazdu to ok 45 min, bilet kosztuje tyle co normalnie. Trolejbus rusza z przystanku naprzeciwko Katedry ok11, 14 i 17,dokładnie nie pamietam, ale napewnomozna sprawdzic tona stronie mpk. Mysle,ze dla dzieciaków to fajna przygoda, moze ktos miałby ochote :)
iza rzeczywiście miałas superszybki poród :)
madzieńka to juz masz w domku dziewczynkę bez smoczka i pieluchy, urosła Ci córeczka :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Wczoraj tylko poczytałam bo nie miałam siły na pisanie. Dzisiaj miałam wizytę u gina z maluszkiem wszystko ok waży już 2200g, szyjka bez zmian i mam zrobić badania na następną wizytę która będzie za 3 tyg jak nic nie będzie się dziać, a nogę mam nacierać olejkiem kamforowym chyba żebym przestała chodzić albo bym musiała ciągnąć ją za sobą to mam zadzwonić do niego i jak będzie tak źle to będę musiała kupić maść sportową.
fogia: gratulacje dla małego gaduły

Iza trzymam kciuki żebyście szybko się pozbyli żółtaczki.

Karlita, Madzienka, Madziarka: Fajnie że spotkanko udane

Emilka, Justyna , Aluśka
: Dziękuje za wczorajsze spotkanie dziewczyny.
Aluśka: Dziękuje za wczorajszą opiekę nad moim szkrabem:tak:
 
ufff my już w domu prezent dla mamy kupiony;-)
spotkaliśmy
Karlitkę z rodzinką...rany jak ona wygląda bosko z Norbim w chuście...ale ciiii nic jej nie mówcie:-D:-D:-D:-D

a jutro rano jadę z siostrą na miarę suknii ślubnej...oj będzie się działo, a później na imprezkę idziemy...
:tak::tak::tak:więc sobota już zaplanowana;-)

madzieńka to juz masz w domku dziewczynkę bez smoczka i pieluchy, urosła Ci córeczka :)

oj tak urosła...a jeszcze pamiętam jak Ty zmagałaś się z Julci pieluszkami, pamiętasz te chwile???

na Ziutka my chętnie ale nie w ten weekend:no:

Madziarka kupiłam muszelki...jutro nadziewam wg przepisu Gino ;-):-)

Motylla super że z dzidzią wszystko ok....;-)
 
Motylla a gdzie chcesz rodzić :-) masz w brzuszku dorodnego kawalera :-)

spotkaliśmyKarlitkę z rodzinką...rany jak ona wygląda bosko z Norbim w chuście...ale ciiii nic jej nie mówcie:-D:-D:-D:-D

hehhe dzięki kochana :-) chusta to naprawdę rewelacyjny wynalazek :-)

Gabi była u fryzjera ;-) grzywa podcięta, kupiliśmy jej też parasolkę :-) zakupki spożywcze i do domciu :-)

kupiłam w rossmanie grę dla Gabi zgaduj z czu-czu ostatnio czytałam w sieci ze to fajna gra np w trasy :-)

dzieciaki własnie padły:-) a ja popijam karmi :-) pyyyysio :-)

Madzieńka smaka mi narobiłaś tymi muszelkami :-)
jutro udanej przymiarki i szalonej imprezki :-)

sienio witaj zapracowana mamuśko :-)
 
reklama
karlitko - napisz proszę coś więcej o Twojej chuście - planuję kupić dla Pawła (a raczej dla siebie - hihi) i nie wiem jaką wybrać. Może jakiś link :D będę wdzięczna :D
 
Do góry