reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
hej dziewczynki

jestem nareszcie!!!!!!!!!!!! komp już w pełni sprawy, zabezpieczony i nareszcie mogę go normalnie użytkować.

U nas bez zmian oprócz tego, że Antonio mnie wykańcza!!!!!!!!!!!! Dziewczyny on tyle nie marudził i nie płakał nawet jako noworodek!!!!!!!!!!! :szok::szok::szok: Już tak ładnie przesypiał mi noce, a od kilku dni budzi się co godzina albo dwie. Ciągle płacz, najlepiej mu na rączkach mamy, a przecież ja go nigdy nie przyzwyczajałam do noszenia! :-( Jakoś ratuję się chustą bo chyba bym przepadła. Byłam z nim już u lekarza, stwierdził że mogą to być zęby których notabene jeszcze nie widać. :szok: Za tydzień mamy się znowu u niej pojawić jeżeli na dziąsłach nadal nic się nie pojawi to dostaniemy skierowanie na badania.:-:)-:)-(
 
my niedawno wróciliśmy do domu, Hubert wyszalał się z dzieciakami:tak:
powiem tak co działka to działka, i co więcej dzieci to więcej, :tak: P musiał coś naprawić, a ja chodziłam z Hubertem i Amelką mojej siostry są prawie rówieśnikami i mogłabym tak w sumie cały dzień, :-p razem się bawią, coś robią, żaden problem:sorry:

a mówiłam, że najlepiej bliźniaki od razu:-p:-p:-p

sundey
jak spotkanko? już doczytałam

mandzienka na razie jeszcze nic nie wiem, pewnie jakby Jula miała chodzić to byśmy poszli, ale nie wiem jak długo tu zostaniemy a nie chcę go dać między dzieci żeby się przyzwyczaił, a potem go zabierać, zwłaszcza, że z moją pracą tutaj to śliski temat:sorry:nie wiem, nie wiem, nie wiem co robić:sorry:

marta korzystajcie, ze słoneczka i odpoczywajcie

karlita nie wiem jeszcze czy nie pójdziemy nie wiem jak długo tu zostaniemy, fajnie, że brat przyjechał i dzieciaki się wyszalały

marzenka fajnie, że Mateuszkowi podoba się w żłobki to pewnie i z przedszkolem nie będzie problemu, jak okna pomyte?

mandziula całuski dla Kolci na siniaki

antuanet dzień odwiedzin dzisiaj widzę

justyna, emilka super że popołudniowe zakupy udane

madzienka a nie mówiłam, że nie wierzę już w lato w tym roku:sorry:

fogia oby dzisiejsza noc była spokojna
 
witam z rana z kawusią, któraś chętna się dołączyć????

marta biedny Pawełek, niech go te zębolki jjuż nie mączą:no::no:

karlita a jak u was noc po nurofenie??? pomógł???

maltanka super że się dzieciaki razem ładnie bawiły:tak::tak:

fogia super że już Komputer działa jak nalezy i tulaski dla małego marudy;-);-)

ale ja się cieszę zę znowu słońce swieci:tak::tak:, mamy dziś trochę spraw do załatwienia w mieście,
moje dziecię dziś znowu o 6 zaczeło siędrzeć mama, mama..... i nie wiem p co mu chodzi ale już drugą noc śpi z nami i nie da się odłożyć do łóżeczka bo od razu płacze:no::no::no: ,mam nadzieję ze szybko mu to minie:tak::tak::tak:
 
Witam i ja. Narazie bez kawusi, bo niedawno sie obudziłam, wstawiłam pranie i myśle o śniadanku. Nocka szybko zleciała, a co najważniejsze Maksio obudził się bez żadnych niespodzianek :-) Teraz jeszcze leży sobie na łóżku i budzi się dokońca :-D

maltanka super,ze spotaknie udane :-)

Marta fogia tulaski na dzieciowe marudy! :tak:

Madzienka no ja oglądałam te prognozy, a powekendzie jak zimno ma być :wściekła/y:
 
Witajcie
Matko az mi głupio tu zaglądać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: mam tyle zaległosci :no:
Anetko kochana przegapiłam Twoje urodzinki:sorry2: wiec spóźnione, ze szczere najlepsze życzenia i buziaki w dwa poliki i czółko :-):-D
Madzieńka daj znac jak juz wrócisz z działeczki, moze jakies spotkanie zorganizujemy w większym gronie?:-)

U mnie ciagle sie cos dzieje, a zarazem nic ciekawego:sorry2:
ostatni weekend spędziliśmy z Jula w szpitalu, znów dostała zapalenia krtani,ale mamy juz pulnicort i inhalator, wiec mam nadzieje, ze sytuacja sie nie powtórzy :sorry2:
Z ciekawych wieści to jeszcze tyle,ze siorka P jest w ciąży, wic sie wszyscy bardzo ucieszylismy z tej wiadomosci :tak:
Postaram sie doczytać później,bo teraz wybieram sie do nowo otwartej na naszym osiedlu Biedroneczki:-)
 
Fogia tulaski dla Antoniego na marudzenie...najwazniejsze staraj sie nie denerwowac im dłuzej marudzi bo moze go to nakrecac...
Nie piszcie juz o tym jak Wam maluchy zaczynaja marudzic bo zaczynam sie bac:-Dja juz nie wiem co to marudzenie nie wiadomo z jakiej przyczyny i jak ja sobie to przypomne????:-)
Mandziula udanego dnia w miescie...
Justyna ladnie sie obrobilas z ogorkami...
Maltanka blizniaki w takim wieku i owszem ale pewnie pierwsze pol roku ich zycia nie bylo by cie na forum z powodu braku czasu:-D:-D:-Djeszcze jedno mi zostalo te najwieksze....zycze aby krolki ktore poczyniliscie daly Wam odpowiedz co robic...
Madzienka nie wiem co ci napisac z ta pogoda tak cie ostatnio ona rozczarowuje bidulka....mi osobiscie odpowiada soryyyy.........:zawstydzona/y:
Senio ojoj krtan szpital mam nadzieje ze to juz ostatnia Wasza wizyta w szpitalu....gratki dla siostry P niech sie dzidzia zdrowo rozwija....
Antuanet 5h:szok:

A ja dzisiaj w nocy obudzilam sie ok 4 i do rana spac nie moglam jak mnie juz przydusilo to Mateusz sie obudzil z placzem chyba cos mu sie przysnilo....poszli wiec do pokoju mnie zamkneli wyszykowali sie do zlobka i dali pospac do 9.30....ale kurcze obudzilam sie z opuchnietymi nogami dlonmi i czuje jak na rekach mam lekko za ciasna skore...cholera zaczelam puchac:no::no::no:a co by sie stalo ze mna gdybym na upal wyszla....
Lece nastawic poduszki do prania i juz zrobic to okno ostatnie bo moze byc mi na dniach juz za ciezko na to.....
 
reklama
Witajcie,
wczoraj zniknęłam bo pojechałam do mamy - u niej były dzieciaki mojej siorki więc Julek z Nelą byli w raju - cały dzień biegali i się bawili...
Dziś po południu mamy Neli szczepienie... aż się boję... :) mam nadzieję że mała będzie dzielna...

poczytałam Was, ale niewiele mi zostąło w głowie - sorki ale myśli mam zaprzątnięte innymi sprawami... postaram się jednak odnieść - przynajmniej do tych z Was które zapamiętałam że miałam coś napisać...

Justyna - wybacz za nasze przeoczenie - wszystkiego najlepszego - spełnienia wszelkich marzeń!!! no i jeszcze życzę kilku weekendów w samotności z mężem :-)
a co do niespodzinanki - super że mąż pomyślał!!!!

Madzieńka
ja już mam dość tych pogodynek!!! już tracę siły żeby czekać na to nasze cieplutkie lato :-(
Oby przynajmniej do końca P. wolnego było sucho i ciepło!!!! tego wam życzę z głębi serca!!!

Marta o rany - ale wypadków!!! odpoczywajcie i relaksujcie się na ile się da!!! i już więcej się nie obijajcie...

Mandziula i jak Kola - przeszedł mu ten dzień wywrotek? widać siniaki? ponoć świetna na siniaki jest maść - siniak :-) na serio - ponoć świetnie się po niej wchłaniają...

Marzenko olej okna - później się umyją!!! odpoczywaj kiedy jeszcze możesz!!! :-) super że Mateuszek taki zadowolony z przedszkola!!!

Na spotkanko i ja chętna! :-)

Sienio u nas Julo ma tendencje do krtani - też już 2 razy byliśmy w szpitalu bo się bidulek dusił...
inhalator i pulmicort pomógł... a na dokładkę mamy jeszcze berotec i flixotide - wziewki które szybciej działają- w miarę nagłego ataku...
Oby u was już szpital się nie powtórzył...

Maltanka wow, to widzę że już jakieś kroki konkretne podejmujecie - trzymam kciuki za słuszne decyzje!!!!

Antuanet ale Kuba pospał... wooww... moje to w nocy tyle nie spią hehe :-) A jak ty się czujesz?

Fogia Karlitka tulaski za te dziąsełka - oby ząbki szybko maluchom przestały dokuczać!!!!

Fogia witaj w świecie bb.... :-) dużo sił i wytrwałości życzę!!!
a z tym prądem to uważaj...

Aneta ale tragedia z tą dziewczyną... :-(
co do niegrzecznego chłopca - może faktycznie nie radzi sobie ze swoimi emocjami... kurcze - nie mam pojęcia co ci poradzić - myślę że mama nie powinna go z oka spuszczać i za każdym razem tłumaczyć tłumaczyć tłumaczyć... bo dzieci więcej rozumieją niż nam się wydaje... czasami tylko robią nam na przekór...:zawstydzona/y:

Emilia i co - uporałaś się z porządkami i ogródkiem?

i to by było chyba na tyle... sorki - więcej nie pamiętam... :-)

zmykam do zupki - później na dworek z dzieciakami - muszę tylko poczekać jak pan mi zakupy dowiezie...

Miłego dnia!!! cieszmy się ze słonka - póki jeszcze jest...
 
Do góry