reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
6 dni opóźnienia, na pierwszym teście widoczna była kreska, która zniknęła zanim przestały mi się ręce trząść na tyle, żeby zrobić zdjęcie. Na tym widzę plamę, ale już może za bardzo chcę ją widzieć...
IMG_20220511_171108673.jpg
 
Dzień dobry
Czy któraś z Was miała okazje robić te testy z Lidla? Mi 3 dni przed spodziewanym okresem wyszło coś takiego i nie wiem czy nie za cienka na kreska
Ja robiłam. On wykrywa mega wczesną ciążę. Jak zajrzysz do ulotki to pisze w niej, że jest skalibrowany na czułość od 7ml bodajże.
Wykrył mi ciążę jak jeszcze inne nic nie pokazywały 😉
 
Witam czy widać drugą kreskę? Test robiony popołudniu 6 dni do @ jakieś 10 dni po domniemanej owulacji (testy owulacyjne)
 

Załączniki

  • IMG_20220511_141344.jpg
    IMG_20220511_141344.jpg
    565 KB · Wyświetleń: 179
Ja robiłam. On wykrywa mega wczesną ciążę. Jak zajrzysz do ulotki to pisze w niej, że jest skalibrowany na czułość od 7ml bodajże.
Wykrył mi ciążę jak jeszcze inne nic nie pokazywały 😉
No bo właśnie zrobiłam ten i tylko ten mi pokazywał, a na drugi dzień zrobiłam Facelle i był negatywny- tzn była ta jego słynna kreska fabryczna
Dzisiaj jestem dzień po terminie miesiączki- chyba dla pewności wybiorę się na betę
 
reklama
No bo właśnie zrobiłam ten i tylko ten mi pokazywał, a na drugi dzień zrobiłam Facelle i był negatywny- tzn była ta jego słynna kreska fabryczna
Dzisiaj jestem dzień po terminie miesiączki- chyba dla pewności wybiorę się na betę
Facelle dopiero po dwóch albo trzech dniach od tego miałam pozytywny 😁 Aczkolwiek nie wiem czy to był przypadek, że tak wcześnie wyszedł mi ten lidlowy, czy może to jakaś jego wada fabryczna.
 
Do góry