reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Jak waszym zdaniem? To z teraz dość pozna godzina 13 dpo 🤷‍♀️🙂 kreska jest różowa i pojawiła sie po 3 minutach a zdjęcie jest po 5 minutach. Raz juz pisałam z tymi facelle ale były to szarawe kreski widoczne pod kątem i światłem a ten widać odrazu...

Dzieki :)
Miałam identyczny test :) myślę że mogę po cichu gratulować :)
 
reklama
Jak waszym zdaniem? To z teraz dość pozna godzina 13 dpo 🤷‍♀️🙂 kreska jest różowa i pojawiła sie po 3 minutach a zdjęcie jest po 5 minutach. Raz juz pisałam z tymi facelle ale były to szarawe kreski widoczne pod kątem i światłem a ten widać odrazu...

Dzieki :)
Wstawiam Ci zdjęcia mojego testu dla porównania :)
 

Załączniki

  • received_1320065955002751_compress58.jpg
    received_1320065955002751_compress58.jpg
    83,4 KB · Wyświetleń: 217
  • received_331429354751243_compress93.jpg
    received_331429354751243_compress93.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 215
Mój bladzioch z dzisiaj :) Wczoraj robiłam betę - wynik 7,9. Trochę byłam zaniepokojona, ze jest dość niski jak na 2 dzień po terminie @, bałam się ze to już tendencja spadkowa. Szczerze się przyznam, ze w tym cyklu totalnie odpuściłam obserwacje, nie zauważyłam nawet śluzu płodnego, wiec bardzo możliwe tez, ze owulacja się po prostu przesunęła. Znajomy lekarz polecił mi żebym sprawdziła od razu na następny dzień czy jest jakikolwiek przyrost i wynik z dzisiaj to 25 :) Oby tylko dalej beta rosła :)
 

Załączniki

  • 5CB7DB0A-F545-4288-A410-F243D2196463.jpeg
    5CB7DB0A-F545-4288-A410-F243D2196463.jpeg
    403,5 KB · Wyświetleń: 290
Mój bladzioch z dzisiaj :) Wczoraj robiłam betę - wynik 7,9. Trochę byłam zaniepokojona, ze jest dość niski jak na 2 dzień po terminie @, bałam się ze to już tendencja spadkowa. Szczerze się przyznam, ze w tym cyklu totalnie odpuściłam obserwacje, nie zauważyłam nawet śluzu płodnego, wiec bardzo możliwe tez, ze owulacja się po prostu przesunęła. Znajomy lekarz polecił mi żebym sprawdziła od razu na następny dzień czy jest jakikolwiek przyrost i wynik z dzisiaj to 25 :) Oby tylko dalej beta rosła :)
Faktycznie bladzioch :D Ale ładnie rośnie, jakbyś zrobiła za tydzień to już będzie grubas 😂 Gratulacje!
 
reklama
Do góry