reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Dziewczyny kochane mam pytanko, chce zrobić teścik zaraz, ale nie mam w domu. Czy mogę próbkę zabezpieczyć i lecieć po test czy coś może się ulotnić?
 
Dziękuję bardzo za podpowiedź, dopiero jestem na początku drogi. W sumie idę zasadą by przytulać się nie tylko w dni płodne. W czerwcu miałam fiksowałam na tym punkcie, a teraz odpuściłam i nagle w weekend zasłabłam, czuje się inaczej @ nie przychodzi, wczoraj cień cienia na teście, po cichu liczę, że dzisiaj będzie już coś widać
 
Jakby nie wyszło to spróbujcie uprawiać seks zamiast się przytulać [emoji14][emoji23]
Trzymam kciuki za pozytywny test!
Postaram się :D nie wiem różne tu określenia kobity mają na to. Ogólnie to zrobiłam test, siostra mi podrzuciła i niestety negatyw jak się patrzy. Trudno pozostaje czekać na @
 
Od następnego cyklu kup sobie testy owulacyjne i jeśli czujesz się na siłach spróbuj mierzyć temperature, powie Ci to baaaaaaaaaaaardzo dużo o Twoim cyklu
Wczoraj i dziś mierzyłam i mam powyżej 37, ale to pewnie na miesiączkę. Zastanawia mnie to, że tak się ze mnie leje, bo obudziłam się z myślą, że o kurde chyba dostałam okres, ale to był po prostu śluz. W weekend zasłabłam co się mi nie zdarza, no i ogólnie czuje się inaczej. Siostra każe mi zrobić betę jutro, ale ja nie wiem czy jest sens ... pewnie za duże nadzieje se robie - najgorsze jest to, że byłam u giną w tamtym tygodniu i zapytałam go jak mogę się przygotować do bycia matką, a on mnie skrzyczał „że dzieci się nie produkuje, to nie produkcja, proszę brać foliówki, kochać się z partnerem i tyle” Strasznie mnie to zabolało, bo nie powiedziałam ani słowem, że „chce stworzyć dziecko, proszę mi dać instrukcje” chodziło tylko o wskazówki jakie badania, jakie witaminy żeby po prostu być świadomym. Oczywiście muszę zmienić lekarza i do tego już więcej nie pójdę.
 
Łykaj kompleks witamin dla kobiet w ciąży i planujących ciążę. Składem najlepsze jest mama dha premium plus.
Temperature należy mierzyć caly cykl (od zakończenia krwawienia) o stałej godzinie po minimum 6 godzinach snu tuż po przebudzeniu. Najlepiej w pochwie termometrem z dwoma miejscami po przecinku.
Takie pomiary należy zapisywać w aplikacji i wtedy dokładnie widać podział na 2 fazy.
Jeśli połączysz to z testami owulacyjnym będziesz mogla z dużym prawdopodobieństwem sama oszacować kiedy masz owulacje
Dziekuje za wsparcie! Będę próbować. Dziś dalej nie mam okresu, chyba wybiorę się na betę
 
Hej mam pytanie miałyście doświadczenie z taką implantacją albo czymś takim że po prostu dało tobą siwe znaki przykładowo że miałyście biegunkę ból brzucha wymioty ból kręgosłupa i jajników i okazało się że byłyście w ciąży
 
reklama
Do góry