reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Mnie tak piersi bolaly pare dni po ovu i okazalo sie pozniej ze jestem w ciazy

Mam nadzieje ze to ciaza zwlaszcza ze lekarz na ostatniej wizycie mial takie podejrzenia i zapisal mi jeszcze duphaston gdyby @ jej nie bylo wiec mam nadzieje ze to ciaza
 
Ja bardzo chciałam zostać mama. Musiałam się niestety podporządkować niedoczynność tarczycy. Ale jak tylko zaczęły się wyraźnie wyniki poprawiać w marcu zaczęłam pić inofolic (polecam). 20 kwietnia tsh 0,5 więc do dzieła. Niestety z racji leczenia nieregularne miesiączki. Ale zrobiłam test owulacyjny, pozytywny więc wzięliśmy się do roboty. Kilka dni po czułam źr się wkręcam zbyt mocno, ale po piersiach zaczęłam podejrzewać że chyba się udało za pierwszym razem! Brzuch mnie bolal jak na miesiączkę. Z podjarania zrobiłam test kilka dni przed miesiączka - negatywny. Dałam sobie spokój. W dniu spodziewanej miesiączki odpuściłam, dopiero dwa dni po zrobiłam test i dwie kreski!! Radość ogromna ;) uważam jednak że ciężko to wybadac na wczesnym stadium. Chyba że ktoś skrupulatnie przygotowuje się do ciąży i w każdym cyklu ogląda się dokładnie gdzie na piersi jest żyłka ;) wtedy może ktoś zobaczy wyraźną różnice. A takto to wydają mi się tylko domysły ;) ale życzę wszystkim aby były dla was szczęśliwe;)
 
Ja tez robilam testy przed spodziewana @ i byly negatywne, dopiero blada kreska wyszla tydzien po :) te testy nie sa takie czule, trzeba poczekac, ale jesli masz dziwne objawy ktorych wczesniej nie mialas i @ sie spoznia to moze byc cos na rzeczy ;)

 
Narazie spóźnia mi się 5 dni nie wiem czy jutro zrobic rano jeszcze test dla pewnosci, dodam ze zauwazyłam ze tam jestem troche opuchnieta i ciaśniejsza nie wiem co to moze byc
 
Ja tez robilam testy przed spodziewana @ i byly negatywne, dopiero blada kreska wyszla tydzien po :) te testy nie sa takie czule, trzeba poczekac, ale jesli masz dziwne objawy ktorych wczesniej nie mialas i @ sie spoznia to moze byc cos na rzeczy ;)

Ja przed miałam dziwne objawy, potem ta dziwna "miesiączka" i nadal płomienie. Chce poczekać bo może akurat.
 
Hej jestem po badaniu i jutro mam miec wynik nie wiem czego mam sie spodziewac do tego odebralam wynik ze mam infekcje drog rodnych jakas masakra
 
reklama
hejka
no niestety beta wyszła <1,2 i w dodatku chyba dostałam @ ale jest dobrze to dopiero pierwszy miesiąc starań ale trochę mnie martwi jedno że teraz @ się spóźniała i nie wiem jak mam wyliczyć dni płodne będzie trudno we wtorek mam gin zobaczę co mi powie
 
Do góry