reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
no i dalej nie ma okresu choć brzych boli od 3 dni tak jakbym miala za chwile dostac okres, zribilam test w czwartek rano i wyszedł ujemny
 
Bardzo się denerwuje że jestem znowu w ciąży. Nie dam rady finansowo z dwójką dzieci. Mam już 20miecznego synka i nie chce poki co wiecej dzieci. :no: A to wszystko przez moją własną głupote. Zapomniałam w tym miesiącu dwóch tabletek antykoncepcyjnych a jedną zwymiotowałam jak byłam chora. Sama dokładnie nie pamiętam które tabletki to były ale mniej wiecej ze środka blistra i z końca blistra. Okres powinnam dostać w przeciągu dwóch dni bo przedwczoraj odstawiłam tabletki. Na razie nic. Mam nadzieje że nie zaszłam bo nie wyobrażam sobie na te chwile mieć dwójki dzieci. Czy któraś z Was zaszła biorąc tabletki? Nie wiecie jakie jest prawdopodobieństwo ze zaszlam? I czy mogę zrobić test czy hormony z tabletek nie wpłyną na wynik?
 
Alex91 co prawda tabl anty brałam już jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam, najgorzej jest zapomnieć tabletki z pierwszego i ostatniego tyg, więc ciąża bardzo prawdopodobna, szczególnie jeśli nie przyjęłaś w sumie 3.. Jest napisane w ulotce, że jeśli podejrzewa się ciążę, to trzeba jak najszybciej przestać je przyjmować. Ale nie wiem, czy mogą ewentualnie zaszkodzić dziecku. A co do testu, to możesz śmiało go zrobić, bo te hormony nie wpływają na wynik.
 
hej:)
nie za bardzo wiem gdzie mam to napisac pisałam juz w innym temacie ale nie uzyskalam odpowiedzi. chcialabym sie dowiedziec czy mozliwe ze odkad zaczelam uzywac tamponow moj okres skrocil sie o -2 dni i jest mniej obfity... czy to normalne?
dzieki za odpowiedz;) :*
 
Alex91 co prawda tabl anty brałam już jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam, najgorzej jest zapomnieć tabletki z pierwszego i ostatniego tyg, więc ciąża bardzo prawdopodobna, szczególnie jeśli nie przyjęłaś w sumie 3.. Jest napisane w ulotce, że jeśli podejrzewa się ciążę, to trzeba jak najszybciej przestać je przyjmować. Ale nie wiem, czy mogą ewentualnie zaszkodzić dziecku. A co do testu, to możesz śmiało go zrobić, bo te hormony nie wpływają na wynik.

ja brałam jeszcze 3 mce trakcie cięży tabletki anty...w moim przypadku Kubuś urodził się zdrowy a i w ciąży nie miałam żadnych komplikacji
 
Hej! Mam takie pytanie: @ miałam 9 maja, trwała ok 3 dni, cykle mam 24 - 25 dniowe, wczoraj rano (15maj) miałam już dużo śluzu płodnego. Jakie są szanse na ciąże, jezeli wczoraj z P poszliśmy na całość??
Ja już sama nie wiem ile te pemniczki żyją.. Czy dożyją do owulki hehe. To jakoś w procentach się ponoć przedstawia, szanse na zajście w różnych dniach cyklu, ale nie wiem gdzie to znaleźć..
 
reklama
Hej! Mam takie pytanie: @ miałam 9 maja, trwała ok 3 dni, cykle mam 24 - 25 dniowe, wczoraj rano (15maj) miałam już dużo śluzu płodnego. Jakie są szanse na ciąże, jezeli wczoraj z P poszliśmy na całość??
Ja już sama nie wiem ile te pemniczki żyją.. Czy dożyją do owulki hehe. To jakoś w procentach się ponoć przedstawia, szanse na zajście w różnych dniach cyklu, ale nie wiem gdzie to znaleźć..
gdzieś czytałam, że do 4 dni żyją, no i dłużej żyją te "na dziewczynkę";-)No ale do 4 dni to oznacza, że mogą żyć dużo krócej, nigdy nie wiadomo...
 
Do góry