reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Proszę o pomoc!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja nie rozumiem jak można aż tak bardzo nie orientować się jak wygląda cykl u kobiety.....
Uwierz że też tego nie ogarniam za bardzo ale tak często niestety jest i nie zmienicie tego naśmiewaniem się z kogoś. Po to jest forum, gdy ktoś czegoś nie wie może zadać pytanie, jeśli nie macie zamiaru normalnie odpowiedzieć tylko wyśmiać autora za jego brak wiedzy to może darujcie sobie komentowanie takich wątków bo to jest zwyczajnie wredne.
 
reklama
Uwierz że też tego nie ogarniam za bardzo ale tak często niestety jest i nie zmienicie tego naśmiewaniem się z kogoś. Po to jest forum, gdy ktoś czegoś nie wie może zadać pytanie, jeśli nie macie zamiaru normalnie odpowiedzieć tylko wyśmiać autora za jego brak wiedzy to może darujcie sobie komentowanie takich wątków bo to jest zwyczajnie wredne.
No ja akurat odpowiedziałam normalnie bo już nie miałam sumienia się naśmiewać 🙄
 
No ja akurat odpowiedziałam normalnie bo już nie miałam sumienia się naśmiewać 🙄
Zresztą jest tyle najróżniejszych portali medycznych gdzie wiele rzeczy naprawdę jest wyjaśnionych dosyć obrazowo i czytelnie. Warto czasami poszukać w internecie niż wrzucać zdjęcia śluzu na palcach albo na papierze.... No błagam.... 😳😳😳
 
@Kaamilaaa
Nie można wykluczyć ciąży. Może właśnie doszło do zapłodnienia?
Autorka napisała że seks był 13 grudnia i wcześniej. Założyłam więc że ostani raz był tego 13 grudnia, potem beta z 29 stycznia <1.10 więc ciazy brak.

No chyba że po 18 stycznia czyli ostatnim okresie autorka współżyła to wtedy tak, ciąży jeszcze nie można wykluczyć. Należy wykonać test w dniu spodziewanej miesiączki lub znów iść na betę.
 
Ostatnia edycja:
A ja tam mam wątpliwość, czy czytając 17 pytanie tego typu w ciągu 5 dni to to właśnie ktoś nie robi sobie żartów na forum.
 
reklama
Autorka napisała że seks był 13 grudnia i wcześniej. Założyłam więc że ostani raz był tego 13 grudnia, potem beta
No chyba że po 18 stycznia czyli ostatnim okresie autorka współżyła to wtedy tak, ciąży jeszcze nie można wykluczyć. Należy wykonać test w dniu spodziewanej miesiączki lub znów iść na betę.
Tak na oko mi się wydaje, że 13 grudnia. Może troszkę później. Bo 15 grudnia już się bałam o ciążę i jedynie jakie zbliżenia miałam to petting.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry