reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

No ja jestem straszna panikara tym bardziej ze to mija pierwsza ciąża bardzo jesteśmy nastawieni ze będzie dzidzia a torbieli tez nigdy nie miałam wiec jeden wielki stres. Ale może dobrze ze tyle badań porobie bo będę spokojniejsza.Bo tez mam praca fizyczna po 8-10h na nogach i dźwigam chemię na magazynie. Wiec chce być jak najszybciej pewna ciąży i ze wszystko okej bo tez nastraszyli mnie ciąża pozamaciczna. Zobaczymy co dziś mi lekarz powie. Ostatnio był malutki pęcherzyk tydzień temu może coś się zmieniło już i będę spokojniejsza
 
reklama
Najlepiej od razu zapytaj lekarza o zwolnienie bo masz zle warunki w pracy. Ja jestem na zwolnieniu od ok 5tc ale lekarz sam zapytał czy chce pracować czy nie wiec od razu powiedziałam ze nie
 
Tak na 3 zmiany. I strasznie gorąco w pracy mamy ciagle chodzę dźwigam tez. A dziś tylko się wkuryzlam chciałam sprawdzić nowego lekarza a to przychodnia jak za wojny nawet bez usg i odesłali mnie z kwitkiem kazali wrócić z badaniami za jakiś czas. Wiec biorę jutro l4 u mojej rodzinnej jak mi da bo tem torbiel mnie boli i podbrzusze mam mdłości i słaba jestem nie dam rady zapierniczac w pracy a wizytę mam w czwartek dopiero
 
W ciąży nie możesz pracować na nocki. Nawet jak nie dostaniesz zwolnienia Albo nie chcesz na nie iść to musisz wziąć zaświadczenie od lekarza ze jesteś w ciąży. Pracodawca musi dać cię wtedy na odpowiednie stanowisko lub jeśli nie ma takiego to musi dla ciebie je stworzyć lub oddelegować cię do domu. Takie jest prawo ale mało kto wie.
 
Złe wieści. Odebrałam badania bety hcg i markera c125 i złe wyniki strasznie podwyższone i mam jutro pilnie zgłosić się do szpitala
 
reklama
Podobno pilnie mam się zgłosić na badania
E7A9D271-2CF5-4CB4-8CD9-DFB7FA3C213B.png
 
Do góry