reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Właśnie tez się nie znam ale boje się o ciąże i siebie bo złe znoszę szpitale i badania jakiekolwiek bo cykor ale zdrowie ważniejsze i jadę
 
reklama
Przeczytałam ze nie koniecznie wynik od razu musi wskazywać na coś złego. W pierwszym trymestrze może być podwyższony do 300 a masz nie wiele ponad to. Może chcą zrobić jakieś szczegółowe badania. Pamiętaj. Nigdzie nie będziesz pod lepsza opieka niż w szpitalu. Tam wszystko będziesz miała na bierząco a nie w domu czekała np na następne wizyty u lekarza
 
Właśnie tez się nie znam ale boje się o ciąże i siebie bo złe znoszę szpitale i badania jakiekolwiek bo cykor ale zdrowie ważniejsze i jadę
Bardzo dobrze ze jedziesz do szpitala
Twoje zdrowie najważniejsze
Wynik markerów bardzo wysoki
Torbiel 6cm kwalifikuje się do operacji bo zagraża życiu gdyby nie daj Boże pękła
Dawaj znać co z ciąża w takim wypadku
3mam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊
 
reklama
Odesłali mnie do domu ze szpitala ponieważ nie ma potrzeby żebyś bez sensu tam leżała. Zrobili mu usg jest pęcherzyk ciążowy w macicy 10 mm i ciałko żółtka 1.5 mm i coś obok niego. I dlatego narazie nie mogą stwierdzić czy ciąża prawidłowo się rozwija. Mam powtórzyć w piątek betę i przyjść w poniedziałek już powinien być zarodek i będzie coś widać. A narazie zwolnienie i odpoczywać bo torbiel nie zagraża
 
Do góry