reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

asiakkk94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Grudzień 2017
Postów
420
Hej wszystkim , nie wiem czy istnieje taki temat więc przepraszam jeśli powielam. Przez 5 miesięcy brałam antykoncepcję ponieważ jestem po dwóch indukcjach poronienia i torbielach. Pierwszy miesiąc jestem bez tabletek , w połowie cyklu zaczęłam mieć ból jajników taki jak przy owulacji , ból utrzymywał się cały czas i zaczęłam bardzo reagować na zapachy więc dwa dni temu zrobiłam test i wyszła bladziutka druga kreska , dziś kiedy się obudziłam zauważyłam że zaczęła się miesiączka jednak nie dawało mi to spokoju i powtórzyłam dziś test , druga kreska jest bardziej wyraźną niż ostatnio. Czy któraś z Was była w ciąży a miesiączkowala? Nie wiem już co myśleć...
 
reklama
Hej wszystkim , nie wiem czy istnieje taki temat więc przepraszam jeśli powielam. Przez 5 miesięcy brałam antykoncepcję ponieważ jestem po dwóch indukcjach poronienia i torbielach. Pierwszy miesiąc jestem bez tabletek , w połowie cyklu zaczęłam mieć ból jajników taki jak przy owulacji , ból utrzymywał się cały czas i zaczęłam bardzo reagować na zapachy więc dwa dni temu zrobiłam test i wyszła bladziutka druga kreska , dziś kiedy się obudziłam zauważyłam że zaczęła się miesiączka jednak nie dawało mi to spokoju i powtórzyłam dziś test , druga kreska jest bardziej wyraźną niż ostatnio. Czy któraś z Was była w ciąży a miesiączkowala? Nie wiem już co myśleć...
Jeżeli jest to ciąża to na pewno nie masz miesiączki. Raczej jest to plamienie. Proponuje zrobić betę i wtedy będziesz wiedziała. Jeżeli krwawienie jest obfite to może niestety oznaczać poronienie. Tak czy inaczej, najpierw beta.
 
Hej wszystkim , nie wiem czy istnieje taki temat więc przepraszam jeśli powielam. Przez 5 miesięcy brałam antykoncepcję ponieważ jestem po dwóch indukcjach poronienia i torbielach. Pierwszy miesiąc jestem bez tabletek , w połowie cyklu zaczęłam mieć ból jajników taki jak przy owulacji , ból utrzymywał się cały czas i zaczęłam bardzo reagować na zapachy więc dwa dni temu zrobiłam test i wyszła bladziutka druga kreska , dziś kiedy się obudziłam zauważyłam że zaczęła się miesiączka jednak nie dawało mi to spokoju i powtórzyłam dziś test , druga kreska jest bardziej wyraźną niż ostatnio. Czy któraś z Was była w ciąży a miesiączkowala? Nie wiem już co myśleć...

Cześć. Jak najszybciej leć do ginekologa!
Nie zastanawiaj się nawet minuty.
Byłam w tej samej sytuacji, niestety moja skończyła się poronieniem.
We wczesnej ciąży często występują plamienia. Nie martw się na zapas.
Pozdrawiam i trzymam kciuki! Napisz później co z tego wyszło. :happy:
 
reklama
Hej wszystkim , nie wiem czy istnieje taki temat więc przepraszam jeśli powielam. Przez 5 miesięcy brałam antykoncepcję ponieważ jestem po dwóch indukcjach poronienia i torbielach. Pierwszy miesiąc jestem bez tabletek , w połowie cyklu zaczęłam mieć ból jajników taki jak przy owulacji , ból utrzymywał się cały czas i zaczęłam bardzo reagować na zapachy więc dwa dni temu zrobiłam test i wyszła bladziutka druga kreska , dziś kiedy się obudziłam zauważyłam że zaczęła się miesiączka jednak nie dawało mi to spokoju i powtórzyłam dziś test , druga kreska jest bardziej wyraźną niż ostatnio. Czy któraś z Was była w ciąży a miesiączkowala? Nie wiem już co myśleć...
Tak ja jak byłam w ciąży miałam przez trzy miesiące strasznie obfita miesiączke. Nic się nie działo dobrze się czułam. Ale 14 tc straciłam. Jaki był powód? Wysoka prolaktyna, wysokie TSH oraz napady epileptyczne. Trzy powody przez które straciłam trzy ciążę
 
reklama
Do góry