reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już?

Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
1
Hej. Staramy się z mężem o dziecko.l, współzyjemy regularnie. Dwa dni temu dostałam plamienia, ale... pojawiły się tez bóle głowy, zawroty i wymioty. Jak było u Was? Robić test mimo tego że mam krwawienie czy dać sobie spokój? Nigdy okresowi u mnie nie towarzyszyły takie objawy, a teraz mam mętlik w głowie 🤔
 
reklama
Hej. Staramy się z mężem o dziecko.l, współzyjemy regularnie. Dwa dni temu dostałam plamienia, ale... pojawiły się tez bóle głowy, zawroty i wymioty. Jak było u Was? Robić test mimo tego że mam krwawienie czy dać sobie spokój? Nigdy okresowi u mnie nie towarzyszyły takie objawy, a teraz mam mętlik w głowie 🤔
Test nic nie zaszkodzi, prócz wydanych pieniędzy. Mi zdarzyło się przegapić ciążę, bo w terminie miesiączki krwawilam cztery dni. Także nic mnie już nie zdziwi.
 
Hej. Staramy się z mężem o dziecko.l, współzyjemy regularnie. Dwa dni temu dostałam plamienia, ale... pojawiły się tez bóle głowy, zawroty i wymioty. Jak było u Was? Robić test mimo tego że mam krwawienie czy dać sobie spokój? Nigdy okresowi u mnie nie towarzyszyły takie objawy, a teraz mam mętlik w głowie 🤔
Przede wszystkim należy odróżnić plamienie od krwawienia. ;)
Jeśli chcesz to zrób. Pamiętaj jednak, ze głowa może bardzo dużo.

Powodzenia :)
 
Dokładnie, zrób sobie test. Głowa lubi płatać figle... Ja co prawda nie staram się o dziecko, mam wkładkę założona od ponad 4 lat.. czekam na okres, też już wymiotowałam z 3 razy... Okresu na razie nie ma, teoretycznie powinien najszybciej być w niedzielę.. robiłam już dwa testy, dziś też i oba niegatywne, a objawów przez ostatni tydzień miałam "milion"... 🤷‍♀️ Czekam do okresu.
Zrób test, życzę Tobie dwóch kresek ;)
 
Do góry